» Астрологiчний прогноз 3 - 9 серпня

Астрологiчний прогноз 3 - 9 серпня

ОВЕН (21.03-20.04)

Те, до чого ви прагнете, може виявитися протилежним тому, що вам необхiдно зробити в реальностi. Страх за своє майбутнє, можливо, примусить вас будувати "пiдступнi задуми". Не варто пiддаватися цьому руйнiвному бажанню - подiбнi заняття не кращим чином вiдображаються на характерi i самопочуттi. Повiрте, є куди рацiональнiшi i чеснiшi способи рiшення проблем. В п`ятницю вам, ймовiрно, доведеться спiлкуватися з далекими родичами або давно забутими знайомими. Суботу варто присвятити виконанню свого бажання як слiд вiдпочити. Сприятливi днi: 5; несприятливi: 9.

Бiзнес-прогноз

Ситуацiя складається в вашу користь, але працювати доведеться багато. Зате можна навiть не замислюватися над фiнансовими проблемами. У п`ятницю можливi непередбаченi витрати.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вас може потягнути на "свiженьке", так що за вами буде потрiбно стежити в обидва, щоб в поривi iнтересу до новизни ви ненароком не забрели на чужу територiю. Непогано допомагає вiд "гуллiвостi" ранкова близькiсть, причому з обов`язковим включенням орального сексу.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Починайте активно змiнювати себе i шукайте новi, неординарнi шляхи в особистому життi. Надавши послугу начальству у понедiлок, ви тим самим допоможете йому вирiшити складну ситуацiю - i воно неодмiнно вiддячить вам. П`ятниця - прекрасний день для зустрiчей i дружнiх вечiрок: не забудьте зв`язатися з друзями, близькими i знайомими - всiма, кого б вам хотiлося побачити. В кiнцi тижня вас можуть пiдвести дiловi партнери. У четвер можлива конфлiктна ситуацiя з дiтьми. Сприятливi днi: 9; несприятливi: 6.

Бiзнес-прогноз

Не забувайте вчасно гасити борг по кредитнiй картi, щоб спокiйно користуватися безвiдсотковим перiодом. На роботi настає досить спокiйний i розслаблений перiод.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Причепуритися. Потiм пiдiйдiть до дзеркала, критично огляньте отриманий результат, i спробуйте ще разок. Пiсля двох-трьох десяткiв пiдходiв ви зумiєте довести свою зовнiшнiсть до такого ступеня досконалостi, що вам буде не страшно замахуватися на пiдкорення найяскравiшої зiрки. Що, власне, на цьому тижнi i рекомендують свiтила - не погоджуйтеся на компромiси, спокушати - так одного з найкращих представникiв роду людського.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Подiї розташовують до того, щоб зробити всi зусилля для розкриття вашого таланту. Ви на цьому тижнi виявитеся незвичайно вдалим спiвбесiдником. Новi приємнi знайомства вiдкриють перспективи, про якi ви навiть не мрiяли. На вас чекає успiх i в навчаннi. Якщо вам необхiдна нова iнформацiя, яка дозволить пiдвищити рiвень професiоналiзму, - не лiнуєтеся одержати її. Намагайтеся бути толерантними до оточуючих, пробачте їм маленькi слабкостi. Прагнiть не довiряти випадковим знайомим. Стежте за своєю мовою. Сприятливi днi: 7; несприятливi: 3.

Бiзнес-прогноз

Робота принесе стабiльний дохiд, та ще й задоволення i спiлкування з цiкавими людьми. Вас чекає новий прибутковий проект, в якому ви зможете проявити свої творчi здiбностi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi ви зiткнетеся з не дуже-то розумними i далекими людьми, якi виявляться раптом неймовiрно сексуальними i дуже навiть привабливими для вас з точки зору можливої близькостi. Друга половина тижня багата на сюрпризи з боку ваших законних половинок, якi вирiшать побалувати вас чимось "смачним". Ви в свою чергу не залишайтеся у них в боргу, а також вiддячите якимось чудовим сюрпризом - щоб слинки потекли ...

РАК (22.06-22.07)

Ваш соцiальний статус достатньо мiцний, але у серединi тижня знадобиться пiдтримка покровителiв. Звертаючись з проханням, проявiть дипломатiю i такт. У вiвторок або середу спробуйте бути гнучкiшим пiд час обговорення дiлових питань з начальством. Не наполягайте на своїй точцi зору, оскiльки це покаже уразливiсть вашої позицiї. В п`ятницю уважно стежте за тим, що вiдбувається навколо вас. Не вiдмовляйтеся вiд нових iдей. Сприятливi днi: 8, 9; несприятливi: 3.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi бажано реально оцiнити свої фiнансовi можливостi. До речi, вони не такi вже й маленькi. Ви можете розраховувати на премiю. Ваша кар`єра явно йде в гору.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Раки виявляться нинi одержимi iдеєю кардинально змiнити свою зовнiшнiсть - вiд надягання кольорових контактних лiнз i перук до нанесення на тiло хитромудрих татуювань - причому не самого маленького розмiру. Вiдмовляти таких манiякiв нововведень, як ви - справа марна i, як правило, дуже невдячна. Спробуйте хоча б почекати з самими радикальними змiнами зовнiшностi до кiнця тижня - там розсудлива частина вашої натури вже так-сяк пробудиться вiд сiчневої сплячки ...

ЛЕВ (23.07-23.08)

Понедiлок вдалий для поїздок i вiдряджень. У вiвторок небажано вступати в суперечки i сперечання з начальством. Тиждень наповнений рiзноманiтними подiями. Не дозволяйте емоцiям диктувати вам вчинки. Бiльше довiряйте своїй iнтуїцiї, але не ухвалюйте скороспiшних рiшень. Важливо визначитися з дiловими партнерами: якщо вашi шляхи розiйдуться, то не варто шкодувати про це. В п`ятницю бажано не призначати серйозних зустрiчей. Вiдкладiть пiдписання важливих договорiв, оскiльки вiрогiднi непорозумiння i обмани. Вихiднi обiцяють бути вдалими в усiх вiдношеннях. Сприятливi днi: 7; несприятливi: 4.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище, немов бальзам на душу. Вельми вiрогiдна надбавка до зарплати. Однак постарайтеся в вихiднi не витрачати занадто багато на розваги.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Камiнь з плечей Леви можуть скинути, тiльки якщо як йдуть попотеют, разом з коханим виконуючи спецiальнi гiмнастичнi "вправами". З положення сидячи потрiбно не поспiшаючи перейти в положення лежачи, потiм назад. Повторити кiлька разiв. Спробуйте скористатися килимком для йоги чи хоча б матрацом або килимом, щоб не зруйнувати випадково диван ...

ДIВА (24.08-23.09)

Цього тижня бажано розмiряти свої сили i не створювати собi перевантаження на роботi. Звернiть увагу на свiй зовнiшнiй вигляд: зусилля не пропадуть даремно, i вас обов`язково помiтять i оцiнять. В середу зустрiч зi старим другом, яку ви давно вiдкладали, нарештi вiдбудеться i принесе певну користь. В п`ятницю, звичайно, об`єктивних труднощiв не уникнути, але вам буде пiд силу рiшення нагальних задач i побутових проблем. Але не варто чекати цього дня особливих успiхiв вiд вiдряджень, переговорiв i виступiв. Сприятливi днi: 8, 9; несприятливi: 5.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище вас не зовсiм влаштовує, але потерпiть ще трохи. У середу можливi непередбаченi витрати, зате в п`ятницю ви, нарештi, отримаєте винагороду за ваш наполеглива праця.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вам весь тиждень зi змiнною частотою будуть потрапляти то диваки, то стурбованi особини. Те ви натрапите на дивака, який ну зовсiм нiяк не реагує на вашi принади, а потiм раптом раптово починає палати до вас пристрастю i всюди переслiдувати. Те навпаки - темпераментний мачо, дiставшись до жаданого тет-а-тет з вами, раптом знiтиться i виявиться лише злегка твердiше пiдталого морозива ...

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Цього тижня доля може подарувати вам приємнi знайомства, якi якщо i не зiграють яскравої ролi в особистому життi, то неодмiнно допоможуть в справах. Будьте обережнiшi при ухваленнi рiшень - самообман здатний зiграти з вами злий жарт. Сприятливий час для полiпшення вiдносин з начальством або перехiд на нову роботу. Четвер - хороший день для публiчних виступiв. В п`ятницю навколо вас можуть кипiти справжнi пристрастi - спробуйте зберегти спокiй. Недiля може виявитися суперечливим днем. Сприятливi днi: 3, 6; несприятливi: 8.

Бiзнес-прогноз

У разi якихось фiнансових труднощiв, краще звернутися по допомогу до родичiв, з пошуком iнших джерел доходу можуть виникнути проблеми. У четвер вам краще не виступати на нарадах, ви будете непереконливi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi в сексi провiдне значення матиме розмiр. Так, в загальному, i того, про що ви подумали, звичайно, теж. Але не менш важливо, щоб вам було, де розвернутися - займатися любов`ю в лiфтi зараз краще не варто. У вас лiжко досить широка i комфортна? Якщо немає - саме час замiнити.

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Цього тижня з`являться задуми нових проектiв, бажання i можливiсть їх здiйснити - тiльки не забувайте про розумну обережнiсть. Щоб укрiпити бюджет i розширити кругозiр, берiть участь в серйозних комерцiйних проектах. Невеликi нелади врештi-решт пiдуть вам на користь, якщо ви направите подiї в позитивне русло. Вiвторок може виявитися сприятливим днем для звернення з проханнями до начальства. У четвер навчайтеся, спiлкуйтеся i збагачуйтеся новими корисними зв`язками. В недiлю спробуйте дiйти єдиної думки з близькими людьми. Сприятливi днi: 4, 6; несприятливi: 8.

Бiзнес-прогноз

Вас чекає велика прибуток i справжнiй фiнансовий успiх. З`являться вiльнi грошi i на iнвестицiї, i на вiдпочинок. Ви можете не економити i зробити коханiй людинi дорогий подарунок.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Чоловiки схильнi судити про ваш "вини" за формою "пляшки". Iншими словами, є сенс зробити все можливе, щоб виглядати максимально ефектно i надзвичайно. Навiть якщо не почнуть "в штабелi укладатися", то вже присвистував вам услiд точно стануть ...

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Цей тиждень принесе вам вiдчуття внутрiшньої волi. Активно рухайтеся до намiченої мети - партнери допоможуть i пiдтримають вас. Якщо ви все вирiшили i продумали, то цей тиждень сприятливий для змiни роботи. У вiвторок не берiться за кiлька справ вiдразу: ця ноша може виявитися вам не пiд силу. Четвер, ймовiрно, розладнає вас дрiбними неладами у областi дiлових переговорiв, проте не варто пiддаватися емоцiям. У другiй половинi тижня дiти зажадають вiд вас пильної уваги. У вихiднi у вас може виникнути проблема вибору, наприклад, мiж заробiтком i вiдпочинком. Сприятливi днi: 5, 7; несприятливi: 9.

Бiзнес-прогноз

Гарна тиждень, яка обiцяє вирiшити чимало ваших проблем, в тому числi фiнансових. У вас з`явиться новий, надiйне джерело доходу. Потрiбно тiльки не лiнуватися i погодитися на пiдробiток.

Еротичний астрологiчний гороскоп

М`яке покривало, недбало кинуте на пiдлогу. Напiвпрозора драпiрування, злегка прикриває вашi колiна. Бризки сонця або тушкованi свiтло безлiчi маленьких круглих ламп. Як би не був декорований ваш iнтер`єр, ви повиннi твердо пам`ятати, що головне - це не захоплюватися нагромадженням деталей. Простота i витонченiсть - вашi вiрнi союзники. Втiм, це ж стосується i сексу ...

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Цiлком iмовiрно, що вам доведеться з головою влiзти не в свою справу. Приготуйтеся до того, що доведеться захищати свої права i пояснювати, що ви взагалi тут робите. Вiрогiднi творчi осяяння, тому прислухайтеся до голосу своєї iнтуїцiї. Понедiлок сприятливий для накопичення iнформацiї i контактiв. Вiвторок - для справ солiдних, середа - для диспутiв. В п`ятницю спробуйте завершити велику частину початих справ. Сприятливi днi: 7; несприятливi: 3.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок вам можуть загрожувати фiнансовi втрати. З дорогими покупками бажано почекати, заглядайте в найближчi днi хiба що в продуктовi магазини.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Нинi вас порушить навмисна грубiсть, тих же коханцiв, що вiзьмуться занадто голубитися i сюсюкати, ви потай станете зневажати. З цiєї ж причини представникiв вашого знаку зодiаку збуджують брутальнi чоловiки i рiшучi дами, що нi за словом в кишеню не полiзуть, нi спуску нiкому не дадуть. Особливий же шанс удостоїтися вашої милостi мають працiвники правоохоронних органiв, податкової iнспекцiї та хiрурги.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Цього тижня найвищу цiннiсть для вас матиме час. Головне - не забувайте про нього, iнакше не зможете завершити все намiчене. А намiчено буде чимало. На роботi спробуйте бути стриманими: ви будете предметом обговорення серед колег - нi до чого давати їм додаткову їжу для плiток. Друга половина тижня сприятлива для реорганiзацiї i розширення власної справи. Подорож, яка почнеться у четвер, може виявитися на рiдкiсть вдалою. У другiй половинi тижня бажано дотримуватися розумної помiрностi в справах i бажаннях. Сприятливi днi: 9; несприятливi: 7.

Бiзнес-прогноз

В цiлому тиждень обiцяє бути стабiльною, якщо ви будете дотримуватися певних запобiжних заходiв. Чи не смiтите грошима i не робiть сумнiвних покупок в iнтернетi. У другiй половинi тижня ймовiрнi грошовi надходження.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Чи не занадто жаркий перiод в життi - все тi, кого ви одного разу спокусили, нинi абсолютно не поспiшають вас зiгрiвати в вiдповiдь. Велика частина партнерiв норовить ухилитися вiд виконання подружнiх обов`язкiв пiд тими чи iншими приводами, i вам нiчого не залишається, як їм повiрити. П`ятниця може послужити наочним уроком для вас, як не слiд поводитися з протилежною статтю, якщо не хочете отримати вiдмову.

РИБИ (20.02-20.03)

У понедiлок спробуйте не вплутуватися в авантюри, оскiльки дуже великий ризик великих втрат. Вiвторок i середа можуть виявитися найскладнiшими днями тижня. П`ятниця обiцяє своєчасну допомогу друзiв. У суботу можна швидко i рiшуче розiбратися зi всiма виникаючими питаннями. Звернiть увагу на виникаюче у вас натхнення, якомога дбайливiше вiднесiться до нього - воно благотворно позначиться на вашiй дiяльностi. Намагайтеся не метушитися. Сприятливi днi: 4, 6; несприятливi: 8.

Бiзнес-прогноз

Для вас зараз дуже важливо рiшення фiнансового питання. Однак на пiдвищення зарплати поки розраховувати не доводиться. Вдалим днем в професiйному планi обiцяє бути среда, якщо ви докладете певних зусиль.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Зблизитися зi своїм коханим Рибам допоможе, на перший погляд, абсолютно не сексуальне заняття. Небеснi свiтила настiйно рекомендують вам разом з вашим обранцем присвятити час ... метушнi з кiмнатними рослинами! Не дивуйтеся: згiдно з давнiм слов`янським вiруванням, посадка рослин символiзує акт зародження нового життя i пiдсвiдомо нагадує учасникам дiйства процес зачаття дитини.

Православний календар: Понеділок, 3 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Пророка Єзекіїля (VI ст. До Р.Х.).
Прпп. Симеона Салос, Христа ради юродивого, і Йоана, спостніка його (бл. 590). Прпп. Онуфрія мовчазного та Онисима затворника, Печерських, в Ближніх печерах (XII-XIII).
Знайшовши. мощей св. блгв. прп. кн. Анни Кашинський.
Сщмчч. Петра Пресв. (1938).
Мч. Віктора.
Мч. Акакія Константинопольського (Греч.).
Прп. Елевферія з Сухого пагорба (Греч.).
Свт. Парфенія, єп. Радовізліосского (Греч.).
Св. Анни, матері прп. Сави Сербського (Серб.).

Православний календар: Вівторок, 4 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Мироносиці равноап. Марії Магдалини (I).
Перед. мощей сщмч. Фоки (403-404).
Прест. прп. Корнилія Переяславського (1693).
Прпмц. Маркелл Хиосский.
Перед. мощей сщмч. Фоки, єп. Синопского (404).
Сщмч. Михайла, Пресв. (1918).
Сщмч. Алексія, Пресв. (1931).

Православний календар: Середа, 5 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Пост середи і п'ятниці.
Почаївської ікони Божої Матері (1675).
Мчч. Трохима, Феофіла і з ними 13-ти мчч. (284-305).
Сщмч. Аполлінарія, єп. Равеннського (бл. 75).
Прав, воїна Феодора Санаксарского (1817).
Мч. Андрія (1938).
Ікони Божої Матері, іменованої Всіх скорботних радість (з грошик) (1888).
Прав. Анни, матері прор. Самуїла.
Перед. мощей свт. Германа, архієп. Казанського.
250 болгар, убієнних за царювання імп. Никифора (Греч.).
8 мчч. Карфагенських (Греч.).
Св. Анни Константинопольської (Греч.).
Новомч. Нектарія (Терзвінского), єп. Яранськ.

Православний календар: Четвер, 6 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Блгвв. князів страторпцев Бориса і Гліба, у св. Хрещенні Романа і Давида (1015).
Мц. Христини (бл. 300).
Прп. Полікарпа, архімандрита Печерського (1182).
Новомч. Афанасія Хиосського (1660) (Греч.).
Новомч. Феофіла з Закінфоса (1603) (Греч.).
Сщмч. Алфея дияк. (1937).
Свв. Миколая (1942) і Іоанна (1951) ІСПП., Пресвітт.
Сщісп. Іоанна Оленівської (Калініна) (1951).
Мч. Ермогена.
Прп. Пахомія, игум., Вологодського.
Свт. Бернулфуса, єп. Утрехтського (нід.).
Свт. Деклана, єп. Ардморского (V) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: П'ятниця, 7 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Пост середи і п'ятниці.
Успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці.
Прп. Макарія Жовтоводського, Унженского (1444).
Свв. дружин Олімпіади діакс. (408-410) і Євпраксії діви, Тавеннской (413).
Пам'ять V Вселенського Собору (553).
Сщмч. Олександра Пресв. (1927).
Св. Іраїди ісп. (1967).
Мчч. Санкта, Маттура, Атталі і Бландіну, Ліонських (Галл.).
Прп. Христофора, игум. Сольвичегодському.
Новомчч .: вів. кн. Михайла Олександровича, Миколи (Джонсона) і Петра (Ремес).

Православний календар: Субота, 8 серпня

Седмиця 9-та після П'ятдесятниці. Глас 7.
Сщмчч. Єрмолая, Єрмипп і Єрмократа, ієреїв Нікомидійського (бл. 305).
Прп. Мойсея Угрина, Печерського, в Ближніх печерах (бл. 1043).
Промоція. Параскеви (138-161).
Сщмч. Сергія Пресв. (1937).
Св. Якова (Нецветова), ієрея-місіонера серед ескімосів (1867).
Мц. Оріозели діви з Ревма, учениці св. Андрія (Греч.).
Прп. Ігнатія ченця з гори Стіріон (Греч.).
Мц. Єрусалими діви, Візантійської (Греч.).
Прп. Геронтія, засновника скиту прав. Анни на Афоні (Греч.).
Свт. Сави III, архієп. Сербського (Греч.).

Православний календар: Неділя, 9 серпня

Тиждень 9-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Собор Смоленський свв. (Перехідний святкування в неділю перед 28 липня).
Вмч. і цілителя Пантелеймона (305).
Прп. Германа Аляскинского (1837).
Блж. Миколи Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського (1392).
Прп. Анфіси ігумені та 90 сестер її (VIII).
Свт. Іоасафа, митр. Московського.
Рівноапп .: Климента, єп. Охридського (916), Наума, Сави, Горазда і Ангеляра, учнів свв. Кирила і Мефодія (Болг.).
Новомч. Хрістодула (1777) (Греч.).
Сщмчч. Амвросія, єп. Сарапульского, Платона і Пантелеймона пресвітт. (1918).
Сщмч. Іоанна Пресв. (1941).
Мч. Сліпого, сповідав Христа і замучених з св. Пантелеймоном (Греч.).
853 мчч. фракійських (Греч.).
Новосщмч. єп. Амвросія (Гудко), настоятеля Свіяжского Успенського м-ря, Димитрія (Василівського) і Кирила (Бойко) пресвітт.