» Астрологiчний прогноз 20-26 січня

Астрологiчний прогноз 20-26 січня

ОВЕН (21.03-20.04)

Активний пошук нової роботи може дати результат. Конфлiкти i з`ясування вiдносин на початку тижня прагнiть перевести в пошук компромiсу, але не стримуйте змiн, якщо щось на старому мiсцi вас не влаштовує. Понедiлок i вiвторок сприятливi для роботи з iнформацiєю, листування i дiлових поїздок. В середу i четвер бiльше часу придiлiть домашнiм справам. При необхiдностi в цi днi можна сходити до стоматолога. Вихiднi присвятiть коханню або особистим захопленням. Сприятливi днi: 21, 22; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

Ви взяли стрiмкий старт, вiдчуваючи гостре бажання швидше позбутися вiд наслiдкiв новорiчних урочистостей, що залишили слiд на талiї. Похвально, але чи не занадто ви усердствуете? Адже крiм спортивних залiв, басейнiв i масажних салонiв iснує безлiч цiкавих i корисних занять. Дайте собi перепочинок. Прогуляйтеся з друзями, сходiть на каток з дiтьми.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Зорi вiщують Овнам, що в найближчi днi вони можуть стати жертвою iнтриг з боку своїх коханих або тих, хто в них посилено нав`язується. Не виключено, що подiбний iнтерес до вашої персони пов`язаний зовсiм не з непереборним бажанням затягнути вас в лiжко, а з "вiйськовими таємницями", доступ до яких у вас є. Або навiть з високим становищем постiйного партнера, якого хтось хоче мати можливiсть шантажувати ...

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Плануйте все важливе на другу половину тижня. А у понедiлок i вiвторок придiлiть увагу дрiбницям, сплатiть рахунки, вирiшуйте питання в рiзних iнстанцiях. Господинi можуть порадувати близьких смачною випiчкою. В п`ятницю добре пiдводити з партнерами пiдсумки фiнансових операцiй, домовлятися про майбутню спiвпрацю. Вихiднi спробуйте провести активно. Недiлю можна присвятити шопiнгу, зробити великi придбання для будинку. Сприятливi днi: 24, 26; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

У найближчi днi хтось iз найбiльш "просунутих" ваших друзiв напевно запропонує скласти йому компанiю в походах по сезонним розпродажах. Не вiдмовляйтеся вiд цiєї пропозицiї, скористайтеся шансом придбати по-справжньому цiкавi речi за досить низькою цiною. Втiм, надто захоплюватися теж не варто. Звернiть увагу на мiськi рюкзачки - вони зараз в модi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Якщо ваша половинка не звертає на вас уваги, не варто платити тiєю ж монетою. Навiть дрiбна помста солодка, але будьте вище цього. Якщо ви першими проявiть незвичайну пристрасть i захопить кохану людину в спальню, то, повiрте, потiм вам обом буде глибоко паралельно, хто саме першим почав ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Виключно важливий тиждень для вирiшення питань партнерства. Iнiцiатива може виходити не вiд вас, але пропозицiї вимагають уважного розгляду. Зустрiч i розмова у вiвторок можуть пiдтвердити якесь ваше рiшення. Залиште собi час подумати до вихiдних, а в недiлю можна дiяти. Друга половина тижня сприятлива для вiдряджень, поїздок у особистих справах. У вихiднi не обмежуйте себе у спiлкуваннi, вiдпочивайте активно. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Вам можуть подарувати новий парфум, коштовностi або навiть шубу. Якщо кохана людина захоче вас побалувати, не вiдмовляйтеся. I довiряйте його смаку. Зiрки говорять, що вiн добре вас знає i вибере саме те, що вам пiдiйде.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Ви навiдрiз вiдмовитеся займатися любов`ю без будь-яких додаткових стимулiв. Ось якщо ваш дорогоцiнний зможе пообiцяти вам райську насолоду i якусь обновку або смакота бонусом - тодi будь ласка. А якщо немає - то нанiвець i iнтиму немає!

РАК (22.06-22.07)

Двi теми - робота i здоров`я - мають для вас зараз прiоритетне значення. Дiйте в своїх iнтересах, але не допускайте перевантажень. Ви вже грунтовно витратилися в попередньому мiсяцi, i тепер вам варто економнiше розподiляти свої кошти. Але у п`ятницю ви можете зробити ще одне придбання, яке вам необхiдне. В кiнцi тижня добре упорядковувати скло, кришталь, ювелiрнi прикраси. Сприятливi днi: 21, 26; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Саме час пройтися по магазинах, що влаштовує зимовi розпродажi. Звичайно, не варто присвячувати цьому заняттю весь тиждень, але пару-трiйку днiв на такi походи витратити цiлком можна. Зiрки рекомендують вам придивитися до верхнього одягу. Пуховик нового фасону i iншого кольору, куплений за пiвцiни, вам явно не завадить.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Якщо щось i здатне надихнути Раков на близькiсть, так це - вiршi! Причому у кожного вибiр жанру i автора виявиться iндивiдуальним: когось притягнуть шедеври класикiв, кому-то виявляться до душi вишукування поетiв срiбного столiття, а кого-то неймовiрно порушать еротичнi опуси вiдомого Баркова i iже з ним.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Зараз ви вiдчуваєте потребу домiнувати в багатьох ситуацiях. Прагнiть не переступати через умовностi, придiляйте бiльше уваги почуттям оточуючих - i ви з успiхом проявите свої лiдерськi якостi. У понедiлок i вiвторок знайдiть час зустрiтися з друзями або використайте засоби зв`язку для вiдновлення контакту. Проводьте бiльше часу не вдома у вихiднi. Новi знайомства можуть бути кориснi для вашої кар`єри. Сприятливi днi: 22; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

Велика ймовiрнiсть того, що ви раптом вирiшите запросити до себе додому компанiю друзiв. В цьому випадку зiрки радять вам приготувати оригiнальне частування. Постарайтеся зробити так, щоб на вашому столi було якомога бiльше овочевих i фруктових салатiв, а соуси подають окремо, щоб запрошенi могли самi вибрати, нiж салат заправити - оливковою олiєю або гарбузовим або соусом терiякi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вашi партнери готовi запропонувати вам щось незвичайне, радикальне i кiлька образливе для вас. Наприклад, збiльшити груди за допомогою операцiї - досить шокуюча звiстка, чи не так? Хоча, безумовно, ви завжди можете вiдплатити йому тiєю ж монетою i розповiсти про рекламу щодо збiльшення члена, баченої вами в газетi.

ДIВА (24.08-23.09)

Великi змiни починають вiдбуватися або плануються у вашiй сiм`ї. Цей оптимальний час, щоб i вам прийняти в цьому дiяльну участь. З середи можна узяти вiдпустку i вiдвiдати батькiв, зайнятися ремонтом в квартирi або допомогти комусь з близьких здiйснити їхнi плани. Якщо ви планували змiни в особистому життi, то недiля оптимальний день, щоб оголосити про своє рiшення. У вас можуть з`явитися й iншi, не менш важливi цiлi. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi вам варто бiльше спати, вiдпочивати i гуляти. Тодi ви будете виглядати добре i свiжо. А якщо станете засиджуватися на роботi i тусити пiвночi з друзями, то пом`ятий зовнiшнiй вигляд вам забезпечений.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Для вас доля приготувала сюрприз, пов`язаний з подорожами i стародавнiми еротичними таємницями. Який саме сюрприз, ми розповiдати не будемо, iнакше нiчого не вийде. Головне, зберiгайте трепет очiкування i будьте готовi у всеозброєннi зустрiти все, чим вирiшать вас порадувати всюдисущi Ерос i Афродiта ..

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

В п`ятницю буде символiчно пiдведений якийсь важливий для вас пiдсумок. Ви затвердитеся в своїх позицiях i зрозумiєте, до чого хочете прагнути. Велика частина вашої уваги буде зосереджена на вiдносинах усерединi колективу. Можливо, зараз визначаються основнi напрями на п`ять мiсяцiв вперед, i ви можете узяти на себе якесь нове навантаження. У вихiднi багато приємних вражень принесе спiлкування з друзями. Можливi новi романтичнi знайомства. Сприятливi днi: 20, 21; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi ваша фантазiя прямо-таки б`є ключем. Так що спробуйте смiливi, моднi поєднань в одязi. Наприклад, об`ємний верх i звужений низ. Або плiсированi спiдницю з обтягує водолазкою. Зiрки не сумнiваються: ви неодмiнно знайдете щось свiже i оригiнальне.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Терезам варто активно приносити жертви богам - причому не тiльки богам любовi, але i покровителям полювання. Адже скоро їм доведеться вийти на небувалу досi полювання за представниками протилежної статi. Ну а поки час не пробив - задобрюйте небесних Вседержителя ...

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Ваша активнiсть в попередньому мiсяцi тепер починає приносити плоди. Ви можете одержати вигiдну пропозицiю або самi приступите до нової справи, яка обiцяє пристойнi дивiденди в майбутньому. Четвер i п`ятниця вдалi днi для фiнансових операцiй, можна зробити великий внесок, придбання. У вихiднi влаштуйте свято для близьких, щоб вiдсвяткувати ваш успiх. Важливi подiї можуть вiдбутися в особистому життi в недiлю. Сприятливi днi: 21; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Ви можете не економити i купити все, що тiльки побажаєте. Такий у вас зараз вдалий перiод. Зiрки радять оновити гардероб речами хорошої якостi, а вони не можуть коштувати дешево. Втiм, вся надiя на розпродажi. Однак краще заплатити бiльше, але i рiч придбати гiдну.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Скорпiонiв на цьому тижнi приваблюють чоловiки схiдного типу, за винятком зовсiм вже чорноволосих i з темними очима. Зате якщо вам пощастить, i на вашому шляху зустрiнеться кучерявий брюнет з блакитними або зеленими очима - негайно тягнуть його в затишний куточок i починайте по черзi застосовувати всi вашi хитрощi зi зваблення!

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Вам може здатися, що всi проблеми вже у минулому. Прозвучать новi пропозицiї i почнуть реалiзовуватися давнi плани. Але в першiй половинi тижня не пiддайтеся на провокацiї тих, хто може заздрити вашому успiху. З п`ятницi починається час, сприятливий для працевлаштування. Вихiднi можна присвятити роботi, якщо в цьому є необхiднiсть. Це на рiдкiсть вдалi днi для оформлення дiлових i особистих вiдносин. Сприятливi днi: 21, 26; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

У найближчi днi вам варто пiдшукати новий денний i нiчний креми, а можливо, i деякi iншi засоби по догляду за шкiрою. Також не завадить звернути увагу на маски для обличчя i патчi з женьшенем i алое.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Якщо ви роздумуєте про змiну свого еротичного iмiджу - то прийшов час починати щось робити. Якщо ви i далi будете вiдкладати в довгий ящик турботу про полiпшення своєї зовнiшностi, то незабаром вам доведеться потурбуватися ще й змiною вашого партнера - на бiльш невибагливого ...

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Все, чого ви досягли цього року, тепер треба розвивати в найближчi п`ять мiсяцiв. Намагайтеся заручитися гарантiями i пiдтримкою вiд значущих осiб, покваптеся з оформленням документiв. В середу i четвер бiльше уваги придiлiть домашнiм справам, це кращий час для вологих прибирань, прання. Добре в цi днi вiдвiдувати сауну або басейн. На вихiднi немає нiяких обмежень. Намагайтеся цей час наповнити приємними подiями, зробiть запланованi придбання. Сприятливi днi: 21; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Навiть якщо ви вiдчули раптову пристрасть до всiляких аксесуарiв, варто все ж кiлька себе стримувати. Не потрiбно, повiрте, прикрашати себе вiдразу всiм, що вам вдалося купити на минулому тижнi. Занадто багато рядiв бус або об`ємнi шарфи зараз не в модi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Справи поганi - ситуацiя складається таким чином, що всi намiченi на найближчий тиждень iнтимнi "заходи" доведеться скасувати через якогось несподiваного повороту справ або збiгу обставин. Щоб не опинитися "на мiлинi", продумайте кiлька запасних варiантiв, а краще i "запасних аеродромiв".

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

З четверга у ваших справах намiтяться помiтнi полiпшення. Прагнiть знаходитися у вирi подiй i не вiдкладайте реалiзацiю своїх планiв на пiзнiший термiн. Мабуть, це один з кращих тижнiв року, i не iгноруйте пропозицiї, якi можете одержати. Має сенс оформити свої особистi вiдносини або формально закрiпити якийсь дiловий союз. Якщо з недiлi почнете заняття в клубi за iнтересами, то пiзнiше ви зрозумiєте, наскiльки важливим було це рiшення. Сприятливi днi: 20; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Вам просто необхiдний новий теплий светр. В iдеалi було б його зв`язати, щоб рiч була авторською i не повторювалася. Але можна i купити. I бажано вибирати яскравi кольори. Помаранчевий светр буде мати гарний вигляд з сiркою спiдницею.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi вас чекають дивнi зустрiчi - одночасно з минулим i майбутнiм. Можливо, ви зустрiнете, нарештi, чоловiка своєї мрiї, про який мрiяли в дiвоцтвi, а можливо - вашого колишнього коханого пiд руку з його новою пасiєю. Загалом, будьте напоготовi i дивiться у всi очi! I не соромтеся, якщо що, хапати мрiю за руку або хоча б стрiляти очима наповал.

РИБИ (20.02-20.03)

Бiльше всього подiй i новин буде там, де проходить ваша дiяльнiсть або навчання. Кiнець тижня сприятливий для будь-яких змiн, пов`язаних з кар`єрою, початку нових справ, змiни графiка, умов роботи. Поговорiть з працедавцем про свої перспективи i оплату, якщо вважаєте, що заслуговуєте пiдвищення. З п`ятницi перемикайтеся на особистi справи. Зробiть модну стрижку, походiть по магазинах, органiзуйте вечiрку для друзiв. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Не бiйтеся пробувати новi засоби для живлення i зволоження шкiри. Використовуйте креми, молочко i маски з вмiстом екстрактiв хмелю, шавлiї i чебрецю (вони вiдновлюють еластичнiсть тканин), а також з вiтамiном Е, що володiє дiєю, що регенерує.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Рибам зараз краще освiчуватися духовно i не пересичуватися плотської любов`ю. Умовте вашого коханого вiдвiдати з вами театр, виставку картин або фотографiй або що-небудь ще в такому ж дусi. А пiсля повернення додому влаштуйте вашому супутнику який-небудь приємний еротичний сюрприз.

Православний календар: Понеділок, 20 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.
Післясвято Богоявлення.
Собор чесного і славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.
Новомч. Афанасія Атталійского (Греч.).
Свт. Кедді Лостінгемского, єп. Східно-Саксонського (664) (Кельт. І Брит.).
Св. Бреннока Браунтонского (VI) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Вівторок, 21 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.
Післясвято Богоявлення.
Прпп. Георгія Хозевита (VII) і Еміліана ісп. (IX).
Прп. Домніка Константинопольської (бл. 474).
Прп. Григорія, чудотв. Печерського, в Ближніх печерах (1093).
Прп. Григорія, затворника Печерського, в Дальніх печерах (XIII-XIV).
Сщмч. Ісидора Пресв. і з ним 72-х, в Юр'єва ліфляндського від латин постраждалих (1472). Прп. Паїсія Углицького (1504).
Сщмч. Картер, Пресв. Кесарії Каппадокійської (304).
Мчч. Феофіла дияк. і Еллада (IV).
Мчч. Юліана, Келсі, Антонія, Анастасія, мцц. Василіси і Маріонілли, 7-ми отроків і 20-ти воїнів (313).
Прп. Іллі, пустельника Єгипетського (IV).
Мч. Або Тбіліського (бл. 790) (Груз.).
Свтт. Кіра і Аттика, патрр. Константинопольських.
Прп. Агафона Єгипетського.
Сщмч. Віктора Пресв. (1937).
Сщмчч. Димитрія, Володимира Пресв., Мч. Михайла (1938).
Св. Михайла ісп., Пресв. (1941).
Мч. Гудули Брюссельської (659) (Кельт. І Брит.).
Свт. Григорія, єп. Мизийской (Болг.).
Свт. Григорія, єп. Мизийской (Болг.).

Православний календар: Середа, 22 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.

Пост середи і п'ятниці.
Післясвято Богоявлення.
Свт. Філіпа, митр. Московського і всієї Росії, чудотв. (1569).
Мч. Полієвкта (259).
Прор. САМЕ (X ст. До Р.Х.).
Свт. Петра, єп. Севастії Вірменській (IV).
Прп. Євстратія чудотв. (IX).
Сщмч. Павла Пресв. (1943).
св. Адріана Кентерберійського (659) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Четвер, 23 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.
Післясвято Богоявлення.
Свт. Феофана, Затворника Вишенського (1894).
Прп. Павла Комельского (Обнорского) (1429).
Свт. Григорія, єп. Нісського (395).
Прп. Дометіан, єп. Мелітинському (601).
Прп. Маркіяна Пресв. (V).
Прп. Макарія Писемського (XIV).
Блж. Феозве діакс., Сестри свт. Григорія Нісського (385).
Прп. Маркіяна Печерського.
Прп. Амонію, ченця.
Прп. Антипа Валаамського (Афонського) (1882).
Сщмчч. Зіновія Пресв. (1920).
Сщмч. Петра Пресв. (1930).
Сщмч. Анатолія, митр. Одеського (1938).
Промоція. Арсенія ігумені (1939).
Прп. Антипа з Калапоесті (1882) (Рум.).

Православний календар: П'ятниця, 24 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.
Пост середи і п'ятниці.
Післясвято Богоявлення.
Прп. Феодосія Великого, спільних житій начальника (529).
Прп. Михайла Клопского, Новгородського (бл. 1453-1456).
Прп. Феодосія Антиохійського (бл. 412).
Свв. Феодора і Агапія архим.
Мч. МАІР.
Свт. Стефана з Плакіди (Греч.).
Свт. Феодосія, митр. Трапезундского (Греч.).
Сщмчч. Миколи, Феодора і Володимира пресвітт. (1919).
Св. Володимира ісп., Пресв. (1932).
Єлецької ікони Божої Матері (1060).
Св. Агапія Апамейского, сирійського.
Сщмч. Егіна, папи Римського (742) (Кельт. І Брит.).
Прп. Роміла пустельника, Ведденского.
Прп. Віталія Газького (Греч.).
Св. Йосипа Каппадокійського (Греч.).

Православний календар: Субота, 25 сiчня

Седмиця 32-а після П'ятидесятниці. Глас 6.
Субота Богоявленні.
Післясвято Богоявлення.
Свт. Сави, архієп. Сербського (1237).
Прп. Пахомія мікенської (XVI) (Перехідний святкування в суботу після Богоявлення).
Мц. Татіани і з нею в Римі потерпілих (226-235).
Прп. Мартиніана і Галактіона Білоєзерського (тисячі чотиреста вісімдесят три).
Мч. Мерт (284-305).
Мч. Петра Авессаломіта (309-310).
Прп. Євпраксії Тавенісской (393).
Ікон Божої Матері, званих Акафістна і Годувальниця.
Мч. Евфасіі діви.
Прп. Венедикта Біскоп, игум. Веармаудского (689-690) (Кельт. І Брит.).
8 мчч. Нікейських (Греч.).
Св. Іллі чудотв., З Раю (Греч.).

Православний календар: Неділя, 26 сiчня

Тиждень 32-а по П'ятидесятниці. Глас 7.
Тиждень після Богоявлення.
Післясвято Богоявлення.
Мчч. Єрмила і Стратоніка (бл. 315).
Прп. Іринарха, затворника Ростовського (1616).
Прп. Елеазара Анзерського, Соловецького чудотв. (1656).
Мч. Петра Анійського (309-310).
Прп. Якова, єп. Нізібійської (350).
Прп. Максима Капсокалівіта, Афонського (Греч.).
Мч. Афанасія.
Сщмч. Іларія, єп. Пуатьє.
Свт. Кентігерна (Мунго), єп. Глазго і Страфклайда (612) (Кельт. І Брит.).
Мчч. Пахомія і Папіріна, (Греч.).