Астрологiчний прогноз 14-20 жовтня 2019 року » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» Астрологiчний прогноз 14-20 жовтня 2019 року

Астрологiчний прогноз 14-20 жовтня 2019 року

ОВЕН (21.03-20.04)

Берiть вiд життя все найкраще. Вiдчуття свята, удача в справах серцевих, приток нових можливостей дозволять легко впоратися з будь-якими ускладненнями. Хороший час для оформлення нових союзiв i договорiв. На якiсь поступки доведеться пiти, але в результатi ви вiд цього тiльки виграєте. Друга половина тижня сприятлива для поїздок i активного спiлкування. Якщо вiдчуваєте, що в якихось справах з`явилися перешкоди, наберiться терпiння - скоро все змiниться на краще. Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: 18.

Бiзнес-прогноз

Гарна тиждень для бiзнесменiв, а також для тих, хто вирiшив зайнятися обмiном, продажем або придбанням нерухомостi. Постарайтеся грошовi проблеми вирiшувати своїми силами, не залучаючи друзiв i родичiв, а тим бiльше стороннiх людей. У четвер можливi новi грошовi надходження.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Посереднiй i навiть сiрий перiод. Сiрi люди, каламутнi розмови, нуднi обiйми ... Як вам це все набридло ... Але ж калейдоскоп вашому життi струшуєте ви самi - i нiхто вам не заважає зустрiти новий день - сьогоднi опiвночi - де-небудь в незвичайному мiсцi? Наприклад, в лесбi / гей-клубi, а то i в стриптиз-барi ...

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

У понедiлок щось може вас сильно стурбувати, але не поспiшайте активно впливати на хiд подiй. З вiвторка ви вiдчуєте себе упевненiше, а обставини будуть сприятливiшi для реалiзацiї планiв i бажань. Зовнiшня активнiсть може вiдiйти на другий план, i бiльше часу вам захочеться придiлити домашнiм справам i сiмейним вiдносинам. Ви можете повернутися до старих планiв щодо перепланування будинку або дачного будiвництва. Тiльки поки не робiть особливо великих придбань. Вихiднi спробуйте провести на природi. Сприятливi днi: 15; несприятливi: 18.

Бiзнес-прогноз

Настає сприятливий тиждень для здiйснення давнiх комерцiйних iдей. У понедiлок ймовiрнi новi грошовi надходження. Схоже, в середу вам доведеться давати звiт про виконану роботу. Варто заздалегiдь все продумати i пiдготуватися.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Тельцiв порушать чоловiка зi зброєю в руках - особливо з вогнепальною. Тому їх раз у раз буде тягнути, по-перше, до представникiв правопорядку, а по-друге, до рiзного роду збройовим магазинам i тирам. Втiм, на любовне ложе навiть для бiльшого збудження не рекомендується брати з собою нi автомат Калашникова, нi меч-кладенец ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Вам доведеться iз завзятiстю i наполегливiстю рухатися до своїх цiлей. Не дивлячись на затримки в справах i фiнансовi ускладнення, становище ваше з кожним днем вирiвнюється. Джерелом пiдтримки i допомоги будуть вашi рiднi i близькi. Це хороший час для змiцнення стосункiв i обговорення спiльних планiв. Любовнi вiдносини теж поки вимагають самотностi. "Свiт на двох", спiльнi поїздки, вiдпочинок - все це сприятиме зближенню. Перекладiть частину своїх обов`язкiв на колег i набирайтеся сил перед новим витком активностi. Сприятливi днi: 16, 20; несприятливi: 19.

Бiзнес-прогноз

У вас проявиться нове джерело доходу, причому вельми стабiльний. Вашi iдеї принесуть прибуток i професiйний авторитет. Ви просто нарозхват. У вас будуть новi проекти, клiєнти, вигiднi пропозицiї. Та й кохана людина зробить вам дуже дорогий подарунок.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Близнюки на цьому тижнi виявляться сентиментальними i романтичними донезмоги. Якщо ви раптом бажаєте домогтися вiд них близькостi, нi в якому разi не висловлюйте свої думки прямо i недвозначно. Краще зводите їх на романтичну комедiю, погладьте по руцi в темному кiнозалi, поцiлуйте пiд зiрками. Навiть якщо зiрок немає, а є дрiбна мжичка - не страшно, головне, говорите всяку душевно-пiднесену нiсенiтницю. Ну i потiм пiд приводом турботи про них вже заманюють в тепле лiжко, називаючи її чашкою гарячого чаю з ромашкою ...

РАК (22.06-22.07)

На вас чекає багато зустрiчей, частина з яких покажуться випадковими, але нагадають вам про минулi подiї. Можливе повернення старого почуття, вiдновлення вiдносин. Добре в такий час вирiшувати питання, якi вiдкладалися на довгий термiн. Важлива розмова може вiдбутися у вiвторок. Не йдiть цього дня вiд проблем, проявляйте iнiцiативу - можете розраховувати на взаєморозумiння. Кращим днем тижня може стати недiля. Плануйте домашнi свята, пiкнiки на природi. Смiливо приступайте до нових справ, якщо є бажання. Сприятливi днi: 15, 16; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок бажання бути економним може зiграти з вами злий жарт, пам`ятайте, що скупий платить двiчi. У вiвторок ви можете розраховувати на довгоочiкуванi грошовi надходження, причому значнi. У недiлю вам, схоже, доведеться працювати. Але за це вам добре заплатять.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Ракам астрологiчний прогноз обiцяє мiнливу хмарнiсть, мiсцями дощ, а також посилюється до ночi вiтер змiн. Не виключено, що зараз вам захочеться поплакати про свою невдалу iнтимного життя, занапащене на коренi вашим нинiшнiм коханцем. Хоча цiлком iмовiрно, що йому недовго залишилося бути нинiшнiм ...

ЛЕВ (23.07-23.08)

Цього тижня не перенапружуйтеся. Попереду у вас насичений перiод, а поки набирайтеся сил, вiдпочивайте i доводьте до завершення нагальнi справи. Може виникнути iнтрига в особистих вiдносинах. У вiвторок складеться вiдповiдна атмосфера для вiдвертої розмови з коханою людиною. Дiловi питання теж можуть одержати новий виток розвитку. Тiльки не поспiшаєте оформляти договори i союзи, поки просто розбирайтеся з новою iнформацiєю i обговорюйте деталi. В недiлю будьте ближче до природи, придiлiть час своїй зовнiшностi i здоров`ю. Сприятливi днi: 14, 15; несприятливi: 17.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок бажано не сперечатися з начальством, краще знайдiть компромiс. У четвер можливi довгоочiкуванi фiнансовi надходження. Але вже ближче до вихiдних можливi матерiальнi труднощi, пов`язанi з непередбаченими витратами.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Згадати молодiсть iнодi дуже навiть корисно, а часом ще й дуже захоплююче. По крайней мере, у вас є вiдмiнний шанс перевiрити це твердження на собi. Адже зiрки радять вам той чи iнший спосiб перейняти сексуальний досвiд старших поколiнь. Так що або бiжiть за порадою до бабусi, або негайно вiдкривайте "Домострой"!

ДIВА (24.08-23.09)

Цього тижня ви одержите iнформацiю, яка може змiнити вашi плани або примусить про щось серйозно замислитися. Особливо будьте уважнi до тем, якi вже виникали у минулому, але з якоїсь причини не одержали розвитку. Зараз у вас є можливiсть по-новому поглянути на свої вiдносини iз важливими людьми i обговорити важливi питання. Якщо буде потрiбна допомога, можна звертатися до друзiв. Вони ж стануть джерелом нових iдей або примусять вас пригадати про "справи давно минулих днiв". Пiдберiть для себе хорошу компанiю на недiлю. Сприятливi днi: 19; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

Розплануйте свої фiнансовi витрати, щоб не завдати зайвого шкоди своєму гаманцю. Однак не варто i надто економити. Звернiть увагу на дiлове спiвробiтництво з iноземними фiрмами, воно обiцяє привабливi перспективи, хоча i не вiдразу.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Цiлком можливо, що супутникiв чекають проблеми з передчасною еякуляцiєю - що не дивно, якщо врахувати, скiльки надзвичайно ви нинi виглядаєте! А вирiшити проблему частково здатне обмивання члена вашого благовiрного перед черговим статевим актом - особливо при додаваннi в воду пари крапель ментолового i м`ятного масел ...

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Понедiлок буде не кращим днем для реалiзацiї важливих планiв. I краще не вступати в суперечки i дискусiї з партнерами, особливо, якщо вiдчуваєте, що вас провокують на конфлiкт. З вiвторка ви затвердитеся в своїх позицiях, та i обстановка в оточеннi стане комфортнiшою. Друга половина тижня сприятлива для дальнiх поїздок або вiдновлення вiдносин з тими, хто вiд вас далеко. Почуття знаходять глибину i насиченiсть. Насолоджуйтеся цiлiснiстю моменту i обмежте коло спiлкування у вихiднi. Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: 17.

Бiзнес-прогноз

Будьте уважнi, беручись за здiйснення нових проектiв. Фiнансове становище хвилеподiбно: в якiсь моменти стабiлiзується, а ближче до вихiдних можливi непередбаченi витрати. Але кредити зараз краще не брати.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Найбiльш чутливi ерогеннi зони Терезiв зараз - це кiнчик носа i ... мову! Перший буде весь час свербiти, а другий - свербiти. Скiнчиться все тим, що ви пiдете до подружки, щоб злегка розслабитися за чаркою оковитої i заодно обговорити сексуальнi досягнення ваших спiльних знайомих ...

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Зробiть упор на справи, якi вимагають грунтовних витрат сил. Цей iдеальний час, щоб довести до кiнця якусь тему або окремий її етап. З вiвторка можете розраховувати на пiдтримку зацiкавлених осiб. У першу половину тижня займiться рiшенням матерiальних питань i полiпшеннями в своєму житловому просторi. У вiдносинах з партнерами доведеться йти на компромiс; принаймнi, не намагайтеся нiкого нi в чому переконувати. Вихiднi принесуть багато нових хвилюючих але приємних вражень i новин. Сприятливi днi: 16; несприятливi: 19.

Бiзнес-прогноз

Для успiшного здiйснення ваших задумiв постарайтеся злегка згладити рiзкiсть своїх суджень. Вас чекає стабiльний i високий дохiд. Понедiлок сприятливий для вирiшення фiнансових проблем i початку прибуткових проектiв. Субота вдала для покупок, в тому числi i в сферi нерухомостi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Скорпiони спопелять на мiсцi будь-якого, хто спробує вплутатися в їхнє життя i наважиться посягнути на їх свободу. Тому якщо їх партнери проявлять хоч найменшi ознаки ревнощiв, то вкрай ризикують негайно стати "холостими i вiльними". Хоча приводiв для неї Скорпiони нададуть бiльш нiж достатньо - бо їм страшенно хочеться пуститися у всi тяжкi!

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Ваша активнiсть день вiд дня зростає. Цей тиждень принесе змiни у областi почуттiв, але вашу увагу буде зосереджено не тiльки на особистих справах. Жвавi пошуки нових напрямiв дiяльностi увiнчаються успiхом, якщо ви подiлитеся планами з партнерами. Можливо, не все вдасться реалiзувати вiдразу. Швидше, це буде попереднє обговорення, розраховане на перспективу. Через кiлька мiсяцiв ця тема одержить повнiший розвиток. Будьте уважнi у суботу, не ризикуйте i не поспiшайте нiчого мiняти. В недiлю присвятiть вiльний час тим, кого ви любите. Сприятливi днi: 20; несприятливi: 14.

Бiзнес-прогноз

Залиште свої емоцiї при собi, в даний момент вони можуть перешкодити вашiй кар`єрi. Вiд зустрiчi з дiловими партнерами, яку краще провести в четвер, буде залежати ваша прибуток. Покажiть всiм свою надiйнiсть.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Будь-якi надмiрностi, особливо вихiднi не вiд вас, а вiд вашого коханого, сьогоднi не вiтаються. Постарайтеся обiйтися черговим мiнiмумом - хоча це зовсiм не означає, що секс повинен бути механiстична i рутинним. Навпаки, дана порада означає, що ви повиннi сьогоднi навчитися цiнувати простi, але вiчнi радостi життя - i отримувати вiд них задоволення по максимуму!

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Найбiльш важливi заходи плануйте на першу половину тижня. Ви можете повернутися до проектiв, якi давно чекали вашої уваги. Але врахуйте, що партнерство зараз набуває особливого значення, i будувати спiвпрацю необхiдно на взаємовигiдних умовах. I обов`язково придiляти увагу емоцiйної складової у вiдносинах. Якщо якась тема вас сильно хвилює, у вiвторок спробуйте викликати партнера на вiдверту розмову. Недiля - кращий день для покупок, домашнiх робiт i вiдпочинку на самотi. Сприятливi днi: 15; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок будуть вдалими дiловi зустрiчi i переговори. У другiй половинi тижня можливi непередбаченi витрати. У п`ятницю вiд друзiв можуть надiйти цiкавi дiловi пропозицiї, якi варто розглянути.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Аудiальний канал iнформацiї - ось що принесе представникам вашого знака зодiаку шукане задоволення. Вас здивує, наскiльки тонко ви реагуєте на найменшi змiни тембру i темпу голосу вашої коханої людини - i наскiльки хрипкий шепiт може вас завести ...

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

На вас чекає багато роботи. Але прагнiть врегулювати своє навантаження i не спокушайтеся новими пропозицiями. Незабаром ваше життя стане ще iнтенсивнiшим. Тому, радiйте будь-якiй можливостi вiдпочити вiд справ, придiляйте бiльше уваги своєму здоров`ю. З середи вдалий час сiсти на фруктову дiєту i вiдновити спортивнi тренування. Не призначайте любовних зустрiчей на суботу, iнакше ви можете опинитися в ситуацiї складного вибору. Недiля поверне вiдчуття внутрiшньої гармонiї, якщо ви проведете цей день без зайвої суєти. Сприятливi днi: 14; несприятливi: 15.

Бiзнес-прогноз

Закулiснi угоди i фiнансовi афери прибуток не принесуть, але можуть коштувати вам репутацiї. В серединi тижня вам нададуть певнi кредити довiри, але загальна фiнансова ситуацiя буде залежати не тiльки вiд вас. Вдалий час для вирiшення податкових питань.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Водолiям настiйно рекомендується влаштувати собi свято. Просто так. Як i в чому вiн буде виражатися - не настiльки важливо, головне, щоб вiн охопив усi сторони вашого життя, в тому числi i iнтимну. А якщо ви раптом залишилися на самотi - це все одно не привiд сумувати. Зрештою ви завжди можете розважитися за допомогою вiртуального сексу ...

РИБИ (20.02-20.03)

Любов може стати для вас джерелом суперечливих вражень i вiдчуттiв. Не тiльки вiдчуття, але й слова набувають особливого значення. У вiвторок проявiть iнiцiативу, якщо вам потрiбна визначенiсть, i поговорiть з партнером про вашi спiльнi перспективи. Якщо у вас є дiти, то зараз вони можуть потребувати тiснiшого контакту з вами. Не залишайтеся в сторонi вiд їхнiх iнтересiв i прохань. Прислухайтеся до голосу своєї iнтуїцiї у суботу, якщо вiдчуєте напругу або тривогу. Вiдпочиньте, а в недiлю вас вже чекатимуть приємнiшi новини. Сприятливi днi: 15; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi вас може очiкувати фiнансове затишшя, тому не варто тринькати грошi даремно. Вiвторок i середа принесуть багато роботи, суєти i штовханини, головне - не сумувати i не опускати руки. У п`ятницю не варто носити з собою великих сум, ви будете занадто розсiянi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Нестабiльнiсть внутрiшнього свiту Риб призведе до того, що вони i в iнтимнiй сферi виявляться прiвередой i "капризулi". Ваш серцевий друг може просто вибитися з сил, намагаючись зрозумiти, чого ж вашiй душа забажає, i як вам догодити краще. А ви, мiж iншим, давним-давно подiбних "подвигiв" не здiйснювали!

Православний календар: Понеділок, 14 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.
Прп. Сави Вішерський, Новгородського (тисячі чотиреста шістьдесят одна).
Ап. від 70-ти Ананії (I).
Прп. Романа Сладкопевца (ок 556).
Мч. Домніна Солунського (IV).
Прмч. Михайла, игум. Зовійского, і з ним 36-ти прмчч. (780-790).
Святкування на честь Хітона Господнього і Стовпа Животворчого в Мцхеті (Груз.).
Прп. Іоанна Кукузеля, Афонського (Греч.). Прп. Григорія доместика, Афонського (Греч.). Сщмч. Михайла Пресв. (1920).
Сщмчч. Олександра, Георгія, Миколи пресвітт., Мч. Іоанна (1937).
Прмч. Феодора (1940).
Люблінської, Псково-Покровської, Касперівської, Браїлівській, Гербовецької і Барської ікон Божої Матері.
Прп. Баво, покровителя Гарлема (нід.).

Православний календар: Вівторок, 15 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Сщмч. Кипріяна, мц. Юстини і мч. Феоктиста (304).
Блж. Андрія, Христа ради юродивого (936).
Прест. прп. кн. Анни Кашинський (+1338).
Прп. Касіяна Углицького (1504).
Мчч. Давида і Костянтина, князів Арагветскіх (740) (Груз.).
Блж. Кипріяна Суздальського, Христа ради юродивого.
Новомч. Георгія, Філадельфійського (1749) (Греч.).
Прав. воїна Феодоpa Санаксарского (1817).
Прп. Дамаріс Афінського (Греч.).
Вмч. Феодора Гавро, Атранского, Халдейського (Греч.).

Православний календар: Середа, 16 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Пост середи і п'ятниці.
Сщмчч. Діонісія Ареопагіта, єп. Афінського, Рустика Пресв. і Елевферія дияк. (96).
Прп. Діонісія, затворника Печерського, в Дальніх печерах (XV).
Прп. Іоанна Хозевита, єп. Кесарійського (VI).
Блж. Исихия Хорівіта, Афонського (VI).
Новосщмч. ісп., Агафангела, митр. Ярославського (1928).

Православний календар: Четвер, 17 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Знайшовши. мощей свтт. Гурія, архієп. Казанського, і Варсонофія, єп. Тверського (1595).
Сщмч. Ієрофея, єп. Афінського (I).
Собор Казанський свв.
Блгв. кн. Володимира Ярославовича Новгородського, чудотв. (1052) і його матері кн. Анни.
Прпп. Еллада і Онисима Печерських, в Ближніх печерах (XII-XIII).
Прп. Аммона, затворника Печерського. в Дальніх печерах (XIII).
Мчч. Гая, Фавста, Євсевія і Херімона (III).
Прмч. Петра, єп. Капетолійского (III-IV).
Мцц. Домніна і дочок її Вірінії (Вероніки) і Проскудіі (Просдокі) (305-306).
Прп. Амона Єгипетського (бл. 350).
Прп. Павла Препростого (IV).
Мчч. Давікта (Адавкта) і дочки його Каллісфену (IV).
Св. Стефана Щіляновіча (1515) (Серб.).
Сщмчч. Димитрія Пресв. (1918), Миколи, Михайла, Якова та Тихона пресвітт. (1937). Прмч. Василя (1937).
Св. Хіонії ісп. (1945).
Блж. Єлизавети Сербської (Греч.).

Православний календар: П'ятниця, 18 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Пост середи і п'ятниці.
Свтт. Петра, Алексія, Іони, Филипа, Гермогена і Тихона, Московських і всієї Росії чудотвв.
Мц. Харитини (304).
Прпп. Даміана Пресв., Цілителя (тисячі сімдесят-одна), Єремії (бл. 1070) і Матвія (бл. 1 085) прозорливих, Печерських, в Ближніх печерах.
Прп. Харитини, кн. Литовської, в Новгороді подвизайся (1281).
Сщмч. Діонісія, єп. Олександрійського (264-265).
Мц. Мамелхви Персидської (бл. 344).
Прп. Григорія Хандзойского (861) (Груз.).
Прп. Гавриїла ісп. (1959).
Прп. Косьми, игум. Віфінійского.
Прп. Євдокима невідомого, ченця Ватопедського м-ря, Афонського (Греч.).
Прп. Мефодія Кімольской (Греч.).

Православний календар: Субота, 19 жовтня

Седмиця 18-а після П'ятидесятниці. Глас 8.
Ап. Фоми (I).
Мц. Еротіди.
Новомч. Макарія Кіонского, Афонського (1590) (Греч.).
Сщмч. Іоанна Пресв. (1937).
Ікони Божої Матері, іменованої Про Всепетая Мати.
Мц. Єрофій Каппадокійської.
Прп. Кіндея Кіпрського, ченця (Греч.).

Православний календар: Неділя, 20 жовтня

Тиждень 18-а по П'ятидесятниці. Глас 1.
Мчч. Сергія і Вакха (290-303).
Пам'ять свв. отців VII Вселенського Собору (787).
Прп. Сергія слухняно, Печерського, в Ближніх печерах (бл. XIII).
Прп. Сергія Нуромского (Вологодського) (1412).
Знайшовши. мощей прп. Мартиніана Білоєзерського (1514).
Мчч. Юліана Пресв. і Кесарія дияк. (I).
Мц. Пелагії Тарсійської (290).
Мч. Поліхрон Пресв. (IV).
Мчч. Євсевія Пресв. і Фелікса, в Терраціні.
Свт. Іони, єп. Ханькоуськой (Маньчжурія), прославленого в 1996 р Сщмч. Миколи Пресв. (1942).
Псково-Печерської ікони Божої Матері Розчулення (1524).
Свт. Дубтаха, єп. Армагахского (513) (Кельт. І Брит.).
Св. Мц. кн. Осіс Крічской (700) (Кельт. І Брит.).
99 батьків Критських (Греч.).
Новосщмч. Пресв. Валентина (Свєнціцького), прот. Миколи Казанського (1931).