» Астрологiчний прогноз 18 - 24 січня

Астрологiчний прогноз 18 - 24 січня

ОВЕН (21.03-20.04)

Оптимальний час для того, щоб узяти вiдпустку i насолодитися спiлкуванням з друзями. Цей тиждень надасть масу приємних можливостей зайнятися тим, чим хочеться. Все виходитиме легко, радiсно, навiть якщо доведеться вирiшувати дiловi питання. У вiвторок можна приступати до реалiзацiї глобальних планiв, починати новi справи, укладати угоди. У четвер знайдiть час для особистих справ i захоплень. Плануйте на цей день зустрiчi i побачення, влаштовуйте свята, заводьте новi знайомства. Сприятливi днi: 18, 22; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Висновок важливих договорiв краще перенести на другу половину тижня, тодi деякi нюанси проясняться. У середу i четвер є ймовiрнiсть полiпшення фiнансового становища. У п`ятницю краще не бути вiдвертими з колегами.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Овни в найближчi кiлька днiв можуть виявитися в ролi жертви адюльтеру. Тобто, не виключено, що ваш супутник життя саме зараз захоче вам змiнити! Але не факт, до речi, що вiн виконає це свiй намiр. У будь-якому випадку, в ваших же iнтересах заманити улюбленого в лiжко, щоб думати забув про iнших.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Смуга неприємностей позаду, i поступово все повертається на свої мiсця. Якщо ви не плануєте на цей час вiдпустку, i на роботi додаткового навантаження не передбачається, то звернiть увагу на домашнi справи. Хороший час для початку ремонту. Особливо, в тiй його частинi, яка вимагає творчого пiдходу. Вивчайте каталоги нових матерiалiв, проводьте власнi маркетинговi дослiдження - все це принесе вам масу задоволень. У вiвторок i четвер можна робити покупки. Вiдпочивати краще всього у суботу. Тiльки з ранку будьте обережнiшi за кермом. Сприятливi днi: 18; несприятливi: 24.

Бiзнес-прогноз

Будьте гранично обережнi з витратами, цей тиждень не пiдходить для великих витрат i фiнансових авантюр. Можливо, людина, якiй ви зробили послугу, у вихiднi вiддячить вам за неї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У вас зараз що на умi, те й на язицi. I якщо у когось спостерiгається лише вiдвертiсть в словах i думках еротичного характеру, висловлюваних вголос своєму бой-френд, то для деяких Тельцiв прогноз збудеться практично буквально. Про що думати станете, то на десерт i подадуть ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Якщо у вас на порядку денному є важливi питання, покваптеся вирiшити їх на цьому тижнi. Поки не знижуйте ритм трудової дiяльностi, починайте новi справи, розширюйте спiвпрацю. Дiловi зустрiчi i переговори плануйте на вiвторок. Це i кращий день для того, щоб реалiзувати який-небудь черговий проект або iдею. До четверга добре дiйти визначеностi i в особистих вiдносинах. Не йдiть вiд бажання партнера обговорити з вами спiльнi перспективи, iнакше iншого такого моменту доведеться довго чекати. Сприятливi днi: 22, 23; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi ви будете дуже затребуванi. Можете очiкувати додатковий прибуток. Творчiсть принесе вам не тiльки задоволення, але i дохiд.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Близнюки напевно на ура зустрiнуть будь-якi пропозицiї в дусi: "Хатинка-хатинка, повернись до лiсу передом, а до мене чорним ходом". Не варто тiльки забувати про технiку безпеки та поступовостi подiбних ласк: адже "чорний хiд" - мiсце дуже i дуже нiжне ...

РАК (22.06-22.07)

Цей тиждень вiдкриває для вас чудовi перспективи. Якщо скористаєтеся iдеями, пропозицiями i почнете нову тему, то можна чекати цiкавого повороту у сферi вашої дiяльностi. Але на швидкий результат краще не розраховувати. Намагайтеся закласти першу "цеглину" у фундамент нового проекту i розробити план дiй. У вiвторок успiшно пройдуть дiловi наради i переговори з партнерами. Добре закрiплювати ухваленi рiшення документально. Не забувайте пiклуватися про своє здоров`я, частiше бувайте на природi. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище буде стабiльним, на роботi ваш авторитет зростає. Сприятливо придбання нерухомостi та здiйснення банкiвських операцiй. Можна оформити нову кредитну карту на вигiдних умовах.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Бiльше всiх iнших частин тiла вас цiкавлять нинi у представникiв протилежної статi не що-небудь, а ... ноги. Ви здатнi нескiнченно розглядати чоловiчi ступнi, милуючись їх мужнiстю, порiвнюючи довжину фаланг i навiть любовно проглажiвая простiр мiж пальцями. Втiм, напевно незабаром вам захочеться з нiжнiстю поцiлувати цi прекраснi кiнцiвки ...

ЛЕВ (23.07-23.08)

Це насправдi ваш час. Є можливiсть вибрати справу, яка вас максимально цiкавить i поєднати професiйнi iнтереси з приємними моментами. Ви можете почекати ще тиждень з вiдпусткою, щоб налагодити зв`язки з партнерами i примусити все безперебiйно працювати навiть пiд час вашої вiдсутностi. Приватне життя теж зажадає зусиль i уваги, щоб привести до ладу вiдносини, що похитнулися останнiм часом. Це буде нескладно, якщо ви проявите ентузiазм, щедрiсть i обставите все за вищим розрядом. Сприятливi днi: 20; несприятливi: 18.

Бiзнес-прогноз

Вам необхiдно, по можливостi, реально поглянути на свої фiнансовi перспективи. Добре б знайти додаткове джерело доходу, так як колишнiх коштiв може не вистачати. Економiчна ситуацiя непроста.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Цiлком можливо, що людина, яка ранiше вам не особливо подобався, незабаром змусить вас змiнити думку про себе, i не в останню чергу завдяки своїм здiбностям спокусника. У будь-якому випадку, до парування справи краще не доводити, а ось насолодитися процесом спокушання ще як варто!

ДIВА (24.08-23.09)

Цього тижня корисно буде розширити своє коло спiлкування i познайомитися з новими людьми. Знайомства можуть виявитися перспективними i в дiловому, i особистому планi. Зустрiчi, вiд яких ви багато чого чекаєте, призначайте на вiвторок. Максимально використовуйте можливостi цього тижня i нiчого не вiдкладайте на потiм. Навiть вихiднi будуть продуктивними в дiловому планi. Але знайдiть спосiб показати коханим людям, що ви про них не забули. Сприятливi днi: 19, 21; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок творчий пiдхiд до професiї принесе вагомий прибуток. Не бiйтеся ризикувати. У п`ятницю, приймаючи важливе фiнансове рiшення, вiдкиньте всi сумнiви, робiть, як вважаєте за потрiбне.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi найкраще вибирати одяг холодних тонiв - iнакше оточуючi точно вибухнуть, дивлячись на вас. Адже ви нинi просто палає пристрастю, а сексуальнiсть iскрами сипле з ваших очей. Так може, хоча б одяг трохи врятує вiд перегрiву тих, хто виявиться з вами поруч ...

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Що вам зараз необхiдно, так це якiсний вiдпочинок. Можна узяти вiдпустку i одержати хорошу порцiю нових вражень. Але навiть якщо доведеться як i ранiше ходити на роботу, спробуйте проводити бiльше часу поза стiнами свого офiсу. Реалiзуйте плани по пiдвищенню квалiфiкацiї, вiдвiдуйте семiнари, тренiнги. Якщо поступлять новi пропозицiї вiд партнерiв або спонсорiв, не вiдкладайте ухвалення рiшень до наступного тижня. Все найважливiше зробiть до вихiдних. В середу можна зайнятися шопiнгом або придiлити увагу своїй зовнiшностi. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 24.

Бiзнес-прогноз

У середу вас можуть очiкувати дуже солiднi грошовi надходження, однак можливi i незапланованi витрати. У четвер варто економити зусилля i, по можливостi, не брати на себе вiдповiдальнiсть. Проконсультуйтеся з бiльш досвiдченими колегами.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Ви опинитеся неймовiрно ласi на лестощi i комплiменти - все це походить вiд невпевненостi в своїй привабливостi, що загострилася так недоречно не так давно. Постарайтеся не пiддаватися на комплiменти, що недвозначно будуть провокувати вас на подяку у виглядi ночi, проведеної разом. Це тiльки додасть вам цiнностi в очах ловеласiв, що на самiй-то справi втомилися вiд доступних жiнок.

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Пiсля перевантажень попереднього тижня вам необхiдно заспокоїтися, але поки краще не знижувати темп активностi. Зараз ви багато чого можете встигнути зробити, а можливiсть вiдпочити з`явиться незабаром. У понедiлок i вiвторок зорiєнтуйтеся зi змiнами i вiдкоректуйте плани. Можна приступати до нових справ, реєструвати фiрми, пiдписувати документи. У особистому життi тепер ви можете частково або повнiстю змiнити стиль вiдносин. Дiйте рiшучiше, iнакше сприятливий шанс може бути упущений. Сприятливi днi: 18, 22; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище вас порадує. Але є речi i важливiшi. Вам щастить i в грошах, i в любовi. Зiрки обiцяють вам успiх на всiх фронтах. Так що можете не економити.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Скорпiонам еротичнi свiтила ледь мерехтять тьмяним свiтлом - абсолютно не бажаючи давати зелене свiтло всiм вашим бажанням i намiрам. Тих же, хто все-таки ризикне пiти проти їх волi, чекають, як мiнiмум, розчарування i надовго зiпсований настрiй.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Тепер ви можете забути про стреси попереднiх тижнiв i надолужити упущенi можливостi. Не виключенi i поїздки з дiлових питань, де буде багато цiкавих i приємних подiй. Ви можете зайняти краще положення в своєму колi завдяки розширенню зв`язкiв i новому партнерству. Починайте реалiзовувати свої плани з самого початку тижня. У вiвторок важлива розмова допоможе вам розставити деякi прiоритети. Можливо, вас чекають змiни в особистому життi. Сприятливi днi: 18; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

На брак грошей вам скаржитися не доведеться. Ви можете отримати дуже вигiдну пропозицiю. Вiрогiднi солiднi грошовi надходження в другiй половинi тижня.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не намагайтеся сперечатися з долею. Якщо вам судилося стати для когось каменем еротичного спотикання, це так чи iнакше трапиться. Навiть якщо ви будете впиратися усiма рогами i копитами. Тому просто спостерiгайте за тим, що вiдбувається i веселiться вiд душi. Зрештою, все люди в свiтi постiйно мiняються мiсцями - колись ви були настiльки ж забавнi, зараз ще чийсь черга ...

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Вiдносини з дiловими i особистими партнерами i умiння знаходити компромiснi рiшення будуть складовими вашого успiху на цьому тижнi. Не берiть на себе дуже багато, дайте й iншим проявити iнiцiативу. Бiльше уваги придiлiть своєму будинку i близьким. Якщо на порядку денному ремонтнi роботи, то покваптеся їх почати на цьому тижнi. Якщо не вийде, то вiдкладiть до наступного мiсяця. Особисте життя зараз зажадає вiд вас пiдвищеної уваги. Особливо, якщо напередоднi вiдносини дали трiщину. На швидкий успiх не розраховуйте - набирайтеся терпiння. Сприятливi днi: 22, 24; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi вам доведеться бiльше витрачати, нiж заробляти. Будьте обережнi, так як неулаженние фiнансовi питання можуть створити дискомфортно обстановку в стосунках з дiловими партнерами, колегами, та й в родинi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Як не дивно, але на iнтим Козерогiв надихнуть думки про ... старостi. Коли вони ненавмисно задумаються, що через якийсь час будуть позбавленi таких приємних i хтивих ласк, то з подвоєною силою захочуть кинутися у вир з головою i навiть вдатися до деякого розпустi. А там як пощастить ...

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Кризовi ситуацiї останнiх тижнiв могли негативно позначитися на вашому здоров`ї i на бюджетi. Прийшов час вiдновлювати i те, i iнше. Розставте прiоритети i вiдкладiть справи, якi можуть почекати. Але побайдикувати на повну вам не вдасться. Цього тижня ви разом з партнерами будете вiдкоректовувати плани у зв`язку з новими обставинами. Новi дiловi угоди добре оформляти у вiвторок. У особистому життi вашi справи будуть на висотi, i перспективи тут найкращi. Розважайтеся, але поки нiчого серйозно не мiняйте. Сприятливi днi: 21; несприятливi: 18.

Бiзнес-прогноз

Грошi будуть, скаржитися не варто. Але вас чекають i значнi витрати. До того ж на роботi може скластися досить знервована обстановка. Постарайтеся зберiгати спокiй.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Для змiцнення тонусу i пiдвищення власної сексуальностi постарайтеся весь тиждень дотримуватися своєрiдну дiєту. Вибирайте страви з риби, сиру, зеленi, помiдорiв i яєць, тобто тi, де багато магнiю i фосфору. А ось кiлькiсть солодкого, м`ясного, i особливо, цитрусових, - зведiть до мiнiмуму.

РИБИ (20.02-20.03)

Прийшов час вiдпочити i розважитися. Рiвномiрно розподiлiть навантаження на роботi, але не берiть на себе дуже багато. Ваша iнтуїцiя i дар передбачення допоможуть вибрати новий стиль вiдносин iз важливими особами з урахуванням змiн, якi вiдбулися в недавньому минулому. У вiвторок i суботу вiдбудуться подiї, якi в чомусь iстотному вас переорiєнтують. Але мрiйливий настрiй може змiстити акценти, i справи вiдiйдуть на другий план. Краще з можливого зараз - вiдправитися в романтичну подорож разом з коханою людиною. Сприятливi днi: 18; несприятливi: 19.

Бiзнес-прогноз

Бiльше лiнуватися i вiдкладати не можна. Потрiбно знову повертатися до справ, завдань i проектiв. Поки фiнансове положення ще стабiльне. Але звернете увагу на вашi непомiрнi витрати.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Риби нинi знайдуть своє щастя у великому натовпi народу. Так що замiсть того, щоб нарiкати на вiдсутнiсть сексу, швидше за вирушайте на будь-який захiд. Небеснi свiтила обiцяють вам, що навiть якщо ви не знайдете там того "єдиного", за ким "в вогонь i в воду", то вже точно вiдшукаєте ще кiлька вiльних "вух"!

Православний календар: Понеділок, 18 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.
День пісний.
Навечір'я Богоявлення (Хрещенський святвечір).
Сщмч. Феопемпта, єп. Нікомидійського, і мч. Феони волхва (303).
Прп. Синклитикія Олександрійської (бл. 350).
Прор. Міхея (IX ст. До Р.Х.).
Прп. Аполлінарії дівиці (бл. 470).
Прпп. Фостірія і Міни, ченця гори Сінай (VI).
Прп. Григорія Акрітского (бл. 820).
Мч. Йосипа і з ним 37-ми мчч. (1921).
Мц. Євгенії (1933).
Мч. Феоіда.
Мч. Саиса.
Прп. Татіани.
Новомч. Романа Афонського (Греч.).

Православний календар: Вівторок, 19 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.
Святе Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
Свщмч. Романа, турками обезголовленого (Греч.).
Російських новомчч .: Пресв. Андрія і з ним Лідії, Домніка, Марії і двох інших дочок (1919).
Прп. Лаврентія Чернігівського (1950).

Православний календар: Середа, 20 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.r> Пост середи і п'ятниці. Післясвято Богоявлення.
Собор чесного і славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Новомч. Афанасія Атталійского (Греч.).
Свт. Кедді Лостінгемского, єп. Східно-Саксонського (664) (Кельт. І Брит.).
Св. Бреннока Браунтонского (VI) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Четвер, 21 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.
Післясвято Богоявлення.
Прпп. Георгія Хозевита (VII) і Еміліана ісп. (IX).
Прп. Домніка Константинопольської (бл. 474).
Прп. Григорія, чудотв. Печерського, в Ближніх печерах (1093).
Прп. Григорія, затворника Печерського, в Дальніх печерах (XIII-XIV).
Сщмч. Ісидора Пресв. і з ним 72-х, в Юр'єва ліфляндського від латин постраждалих (один тисячі чотиреста сімдесят два).
Прп. Паїсія Углицького (1504).
Сщмч. Картер, Пресв. Кесарії Каппадокійської (304).
Мчч. Феофіла дияк. і Еллада (IV).
Мчч. Юліана, Келсі, Антонія, Анастасія, мцц. Василіси і Маріонілли, 7-ми отроків і 20-ти воїнів (313).
Прп. Іллі, пустельника Єгипетського (IV).
Мч. Або Тбіліського (бл. 790) (Груз.).
Свтт. Кіра і Аттика, патрр. Константинопольських.
Прп. Агафона Єгипетського.
Сщмч. Віктора Пресв. (1937).
Сщмчч. Димитрія, Володимира Пресв., Мч. Михайла (1938).
Св. Михайла ісп., Пресв. (1941).
Мч. Гудули Брюссельської (659) (Кельт. І Брит.).
Свт. Григорія, єп. Мизийской (Болг.).

Православний календар: П'ятниця, 22 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.
Пост середи і п'ятниці.
Післясвято Богоявлення.
Свт. Філіпа, митр. Московського і всієї Росії, чудотв. (Тисячу п'ятсот шістьдесят дев'ять).
Мч. Полієвкта (259).
Прор. САМЕ (X ст. До Р.Х.).
Свт. Петра, єп. Севастії Вірменській (IV).
Прп. Євстратія чудотв. (IX).
Сщмч. Павла Пресв. (1943).
св. Адріана Кентерберійського (659) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Субота, 23 січня

Седмиця 33-а після П'ятидесятниці. Глас 7.
Субота Богоявленні.
Післясвято Богоявлення.
Свт. Феофана, Затворника Вишенського (1894).
Прп. Павла Комельского (Обнорского) (1429).
Свт. Григорія, єп. Нісського (395).
Прп. Дометіан, єп. Мелітинському (601).
Прп. Маркіяна Пресв. (V).
Прп. Пахомія мікенської (XVI) (Перехідний святкування в суботу після Богоявлення).
Прп. Макарія Писемського (XIV).
Блж. Феозве діакс., Сестри свт. Григорія Нісського (385).
Прп. Маркіяна Печерського.
Прп. Амонію, ченця.
Прп. Антипа Валаамського (Афонського) (1882).
Сщмчч. Зіновія Пресв. (1920).
Сщмч. Петра Пресв. (1930).
Сщмч. Анатолія, митр. Одеського (1938).
Промоція. Арсенія ігумені (1939).
Прп. Антипа з Калапоесті (1882) (Рум.).

Православний календар: Неділя, 24 січня

Тиждень 33-а по П'ятидесятниці. Глас 8.
Тиждень після Богоявлення.
Післясвято Богоявлення.
Прп. Феодосія Великого, спільних житій начальника (529).
Прп. Михайла Клопского, Новгородського (бл. 1453-1456).
Прп. Феодосія Антиохійського (бл. 412).
Свв. Феодора і Агапія архим.
Мч. МАІР.
Свт. Стефана з Плакіди (Греч.).
Свт. Феодосія, митр. Трапезундского (Греч.).
Сщмчч. Миколи, Феодора і Володимира пресвітт. (1919).
Св. Володимира ісп., Пресв. (1932).
Єлецької ікони Божої Матері (1060).
Св. Агапія Апамейского, сирійського.
Сщмч. Егіна, папи Римського (742) (Кельт. І Брит.).
Прп. Роміла пустельника, Ведденского.
Прп. Віталія Газького (Греч.).
Св. Йосипа Каппадокійського (Греч.).