» Астрологiчний прогноз 19 - 25 жовтня

Астрологiчний прогноз 19 - 25 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04)

Основнi плани починайте реалiзовувати з середи. А на початку тижня прагнiть не потрапляти в конфлiктнi ситуацiї, не допускайте перенапруження. Краще займiться наведенням ладу в справах i вдома. З середи немає нiяких обмежень, якщо ви плануєте почати нову справу, змiнити роботу, вирушити в поїздку або оформити вiдносини. Зустрiчi з друзями, активний вiдпочинок i важливi домашнi заходи краще здiйснити у суботу, а в недiлю уникайте ризикованих вчинкiв. Сприятливi днi: 21, 23; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

Бажано до середовища не починати нових справ. Адже за двома зайцями поженешся, жодного не зловиш. Зараз взагалi не варто експериментувати, краще користуватися традицiйними методами в роботi. У другiй половинi тижня ймовiрнi грошовi надходження, але захоплюватися покупками все ж не варто.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Оскiльки ви налаштованi досить критично по вiдношенню до всього i вся, то зможете причепитися навiть до ангелам в бiлому одязi. Догодити такої примхливої особистостi вельми важко, так що не дивно, що нiхто i не намагається. Спробуйте змiнити гнiв на милiсть i трохи потiшити вашим кавалерам - дивись, на "змащенiй возi" поїдете куди далi!

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Вiвторок - кращий день на цьому тижнi, щоб зробити великi придбання. Ви можете вкласти грошi iншим, бiльш вдалим для вас способом. В середу добре займатися оформленням документiв, союзiв або приступати до нової справи. Партнерськi вiдносини i їхнi перспективи будуть весь цей час в центрi вашої уваги. Намагайтеся розiбратися - якi можливостi з тих, що зараз з`являються у вашому життi, є найбiльш перспективними, i починайте дiяти. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

У фiнансовому планi фортуна вас балувати особливо не збирається. Тому необхiдно розумне ставлення до грошей. Намагайтеся ретельно i в строк виконувати всi завдання начальства. Зараз на ринку працi складна ситуацiя.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Цiлком можливо, що супутникiв чекають проблеми з передчасною еякуляцiєю - що не дивно, якщо врахувати, скiльки надзвичайно ви нинi виглядаєте! А вирiшити проблему частково здатне обмивання члена вашого благовiрного перед черговим статевим актом - особливо при додаваннi в воду пари крапель ментолового i м`ятного масел ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Подiї у вiвторок можуть внести у вашi плани якiсь змiни. Якщо несподiвано з`явиться нова пропозицiя або додаткова робота - не вiдмовляйтеся. Особливо сприятливi тенденцiї для тих, хто вчиться або працює у сферi iнформацiї i зв`язку. Здоров`я продовжує залишатися для вас однiєю з важливих тем. Зараз ви легко можете пiдхопити iнфекцiю. Попереду у вас виключно активний перiод, бережiть сили. Сприятливi днi: 20, 25; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Ваше творче життя кипить, вирує i приносить прибуток. Вам запропонують новi, цiкавi i вигiднi проекти. У вiвторок або середу настрiй пiднiмуть великi грошовi надходження. Так що у вихiднi варто пройтися по магазинах i купити що-небудь приємне i корисне.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Близнюкiв порушать чоловiка зi зброєю в руках - особливо з вогнепальною. Тому їх раз у раз буде тягнути, по-перше, до представникiв правопорядку, а по-друге, до рiзного роду збройовим магазинам i тирам. Втiм, на любовне ложе навiть для бiльшого збудження не рекомендується брати з собою нi автомат Калашникова, нi меч-кладенец ...

РАК (22.06-22.07)

Прагнiть знаходитися в центрi подiй, щоб не пропустити сприятливий шанс полiпшити свої дiловi або особистi перспективи. Оптимальними днями для найбiльш важливих заходiв будуть вiвторок i середа, а у вихiднi краще зайнятися менш значущими, але корисними справами. З початком мiсяця в органiзмi активiзуються процеси накопичення поживних речовин. Тим, хто стурбований проблемою зайвої ваги, з середи корисно буде сiсти на дiєту. Сприятливi днi: 21, 25; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

Є ймовiрнiсть знайти нове джерело доходу, вiн може бути короткочасним, але цiлком вас влаштує. Ваш авторитет зросте. Суб`єкти пiдприємницької дiяльностi можуть зiткнутися з раптовими змiнами в кадровому складi своєї фiрми.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Нестабiльнiсть внутрiшнього свiту Раков призведе до того, що вони i в iнтимнiй сферi виявляться прiвередой i "капризулi". Ваш серцевий друг може просто вибитися з сил, намагаючись зрозумiти, чого ж вашiй душа забажає, i як вам догодити краще. А ви, мiж iншим, давним-давно подiбних "подвигiв" не здiйснювали!

ЛЕВ (23.07-23.08)

Особистi справи одержують новий iмпульс. В середу важлива подiя може вiдбутися у вашiй сiм`ї або прийде iнформацiя про новi перспективи для когось з родичiв. Це сприятливий перiод для вирiшення питань, пов`язаних з житлом - переїздом, придбанням. Але до середи можливi конфлiкти з родичами, особливо, зi старшими членами сiм`ї. Подумайте, може хтось потребує знакiв уваги вiд вас або матерiальної допомоги. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi вас можуть очiкувати нескiнченнi наради, телефоннi переговори i паперовi справи. Перша половина тижня - досить напружений перiод для вашого гаманця. Постарайтеся не пiдривати свiй бюджет великими витратами. Поки нiяких фiнансових надходжень не передбачається.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Аудiальний канал iнформацiї - ось що принесе представникам вашого знака зодiаку шукане задоволення. Вас здивує, наскiльки тонко ви реагуєте на найменшi змiни тембру i темпу голосу вашої коханої людини - i наскiльки хрипкий шепiт може вас завести ...

ДIВА (24.08-23.09)

Зараз ви готовi "гори скрутити", лише б досягти поставлених цiлей. Якщо у вас в планах було навчання або iнший варiант дiяльностi, де ви б могли розраховувати на розширення кола зв`язкiв, то середа - кращий день, мабуть, у всьому роцi, для цiєї мети. За потреби можна планувати i вiзити до рiзних iнстанцiй. Особливо, якщо до цього вам нiяк не вдавалося просунути якесь питання, що цiкавить вас. Ви можете розраховувати на везiння i в iнших темах. Сприятливi днi: 23, 25; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Фiнансовi ресурси можуть злегка виснажитися, але це навряд чи стане для вас приводом сумувати. Можливо, на цьому тижнi надiйде цiкава дiлову пропозицiю. Тiльки будьте уважнiшими з банкiвськими картами, щоб ними не змогли скористатися шахраї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

"Нiяких оральних ласк i, тим бiльше, коїтусiв!", - попереджають вас астрологи. Iнакше проклянете все на свiтi, i свою природу в тому числi. А що ж робити, якщо дуже хочеться? Якщо хочеться вам обом, то смiливо пускайте в хiд прийом взаємної мастурбацiї. Але тiльки не поспiшайте ...

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ключовим днем тижня буде вiвторок. Робiть все, щоб розширити свої перспективи, вирiшити матерiальнi питання. Розташування зiрок створює сприятливi передумови для комфортного спiлкування; зустрiчi i знайомства цього дня можуть виявитися доленосними. Якщо вам хочеться внести якiсь змiни в свiй iмiдж - смiливо приступайте. Результати вас порадують. Але не залишайте важливих справ на вихiднi. Вас чекають несподiванi повороти в справах i вiдносинах. Сприятливi днi: 19; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

Постарайтеся не прагнути до швидкого збагачення. Зате повiльно i вiрно ви заробите бiльше. Бажано не вiдмовлятися вiд нової роботи, яку вам запропонують у п`ятницю.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Будь-якi надмiрностi, особливо вихiднi не вiд вас, а вiд вашого коханого, сьогоднi не вiтаються. Постарайтеся обiйтися черговим мiнiмумом - хоча це зовсiм не означає, що секс повинен бути механiстична i рутинним. Навпаки, дана порада означає, що ви повиннi сьогоднi навчитися цiнувати простi, але вiчнi радостi життя - i отримувати вiд них задоволення по максимуму!

СКОРПIОН (24.10-22.11)

З вiвторка можна розраховувати на прорив у справах i вихiд на новий рiвень. Розташування планет дарує вам рiдкiсний шанс почати щось з чистого аркуша. Якщо на цьому тижнi поступить пропозицiя, її варто прийняти. Це стосується i роботи за сумiсництвом. Зараз вам не до вiдпочинку i розваг, проте любов як i ранiше буде в числi прiоритетних тем. Все повинно вдаватися, але прагнiть не допускати перенапруження, iнакше можливi нервовi зриви. Сприятливi днi: 20, 23; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

Щоб вiдчути себе комфортно, вам знадобляться грошi. I вони у вас будуть. Чекайте великi надходження на свiй рахунок. Ви зараз на пiку професiйної форми. Усiм потрiбнi, кориснi i дуже затребуванi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Згадати молодiсть iнодi дуже навiть корисно, а часом ще й дуже захоплююче. По крайней мере, у вас є вiдмiнний шанс перевiрити це твердження на собi. Адже зiрки радять вам той чи iнший спосiб перейняти сексуальний досвiд старших поколiнь. Так що або бiжiть за порадою до бабусi, або негайно вiдкривайте "Домострой"!

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Ви пiдiйшли до переломного моменту в розвитку подiй цього року. Все, що вас стримувало, залишається у минулому. Поступово ви вiдчуєте, що Колесо Фортуни обернулося у вашу сторону. Вiвторок i середа - сприятливi днi для працевлаштування, оголошення про свої рiшення дiловим i близьким партнерам, крупних придбань. Але обережнiсть не зашкодить у вихiднi - в особистому життi вас чекають сюрпризи. Сприятливi днi: 25; несприятливi: 19.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок або вiвторок ймовiрнi новi грошовi надходження. У середу i четвер небажано займатися питаннями, пов`язаними з нерухомiстю. У п`ятницю ви можете отримати дуже вигiдне дiлову пропозицiю.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Стрiльцям настiйно рекомендується влаштувати собi свято. Просто так. Як i в чому вiн буде виражатися - не настiльки важливо, головне, щоб вiн охопив усi сторони вашого життя, в тому числi i iнтимну. А якщо ви раптом залишилися на самотi - це все одно не привiд сумувати. Зрештою ви завжди можете розважитися за допомогою вiртуального сексу ...

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Вiдносини усерединi групи, де проходить ваша дiяльнiсть або навчання, можуть розкритися з нової, цiкавiшої для вас сторони. Це можуть бути i новi фiнансовi перспективи або початок службового роману. У вiвторок i середу є сенс вирiшити свої питання в рiзних iнстанцiях. А з четверга бiльше часу придiлiть особистим справам та iнтересам. Домашня робота не йтиме на лад, не затiвайте генеральних прибирань. Але пироги у господинь у вихiднi вийдуть на славу. Сприятливi днi: 20, 23; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi краще не залазити в борги i не користуватися занадто активно кредитною карткою, адже цi грошi доведеться вiддавати. Матерiальна зацiкавленiсть лежить в основi будь-якого вашого справи. Творчий пiдхiд до роботи буде помiчений i винагороджений, тiльки стримайте свої амбiцiї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Козероги на цьому тижнi виявляться сентиментальними i романтичними донезмоги. Якщо ви раптом бажаєте домогтися вiд них близькостi, нi в якому разi не висловлюйте свої думки прямо i недвозначно. Краще зводите їх на романтичну комедiю, погладьте по руцi в темному кiнозалi, поцiлуйте пiд зiрками. Навiть якщо зiрок немає, а є дрiбна мжичка - не страшно, головне, говорите всяку душевно-пiднесену нiсенiтницю. Ну i потiм пiд приводом турботи про них вже заманюють в тепле лiжко, називаючи її чашкою гарячого чаю з ромашкою ...

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

На цей тиждень краще нiчого не планувати. У понедiлок i вiвторок займайтеся тiльки нагальними справами i потурбуйтеся про те, щоб виглядати якомога привабливiше. В середу спробуйте зорiєнтуватися у мiнливих обставинах. Якщо поступить пропозицiя - погоджуйтеся. З`ясувати деталi зможете пiзнiше. У особистому життi поки краще нiчого не мiняти. На вихiднi не плануйте важливих справ в будинку, але тримаєте холодильник повним - несподiвано в будинку можуть з`явитися гостi. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище стабiлiзується. Але на роботi не виключенi конфлiкти, постарайтеся не тиснути на колег, а знайти компромiс. У середу i п`ятницю бажано не носити з собою великих сум, ви будете занадто неуважнi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Водолiям астрологiчний прогноз обiцяє мiнливу хмарнiсть, мiсцями дощ, а також посилюється до ночi вiтер змiн. Не виключено, що зараз вам захочеться поплакати про свою невдалу iнтимного життя, занапащене на коренi вашим нинiшнiм коханцем. Хоча цiлком iмовiрно, що йому недовго залишилося бути нинiшнiм ...

РИБИ (20.02-20.03)

Понедiлок - сприятливий час для одноденного посту. Цього дня можна звiльнятися вiд шкiдливих звичок. Крупнi покупки плануйте на вiвторок. З цього тижня ви можете розраховувати на хорошi новини у сферi своєї основної дiяльностi. Поговорiть з начальством про пiдвищення окладу, але не вiдкладайте цю розмову на останнi днi тижня. Якщо у вiвторок ви одержите несподiвану пропозицiю i вона вам сподобається - погоджуйтеся. Сприятливi днi: 21, 23; несприятливi: 19.

Бiзнес-прогноз

Не виключенi скорочення на роботi або урiзання зарплати. Зараз у всiх важкий фiнансовий перiод. Постарайтеся стримати свої витрати i не вплутуватися в авантюрнi iсторiї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Риби спопелять на мiсцi будь-якого, хто спробує вплутатися в їхнє життя i наважиться посягнути на їх свободу. Тому якщо їх партнери проявлять хоч найменшi ознаки ревнощiв, то вкрай ризикують негайно стати "холостими i вiльними". Хоча приводiв для неї Риби нададуть бiльш нiж достатньо - бо їм страшенно хочеться пуститися у всi тяжкi!

Православний календар: Понеділок, 19 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2.
Ап. Фоми (I).
Мц. Еротіди.
Новомч. Макарія Кіонского, Афонського (1590) (Греч.).
Сщмч. Іоанна Пресв. (1937).
Ікони Божої Матері, іменованої Про Всепетая Мати.
Мц. Єрофій Каппадокійської.
Прп. Кіндея Кіпрського, ченця (Греч.).

Православний календар: Вівторок, 20 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2.
Мчч. Сергія і Вакха (290-303).
Прп. Сергія слухняно, Печерського, в Ближніх печерах (бл. XIII).
Прп. Сергія Нуромского (Вологодського) (1412).
Знайшовши. мощей прп. Мартиніана Білоєзерського (1514).
Мчч. Юліана Пресв. і Кесарія дияк. (I).
Мц. Пелагії Тарсійської (290).
Мч. Поліхрон Пресв. (IV).
Мчч. Євсевія Пресв. і Фелікса, в Терраціні.
Свт. Іони, єп. Ханькоуськой (Маньчжурія), прославленого в 1996 р Сщмч. Миколи Пресв. (1942).
Псково-Печерської ікони Божої Матері Розчулення (1524).
Свт. Дубтаха, єп. Армагахского (513) (Кельт. І Брит.).
Св. Мц. кн. Осіс Крічской (700) (Кельт. І Брит.).
99 батьків Критських (Греч.).
Новосщмч. Пресв. Валентина (Свєнціцького), прот. Миколи Казанського (1931).

Православний календар: Середа, 21 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2.
Пост середи і п'ятниці.
Прп. Пелагії (457).
Прп. Трифона, архим. Вятського, чудотв. (1612).
Прп. Досифея Верхнеостровского, Псковського (1482).
Прп. Таїсії (IV).
Св. Пелагії дівиці Антіохійської (303).
Мч. Ігнатія Болгарського.
Сщмчч. Димитрія, архієп. Можайського, і з ним Іоанна дияк., Прмчч. Амвросія і Пахомія, прмц. Татіани, мч. Миколи, мцц. Марії і Надії (1937).
Сщмчч. Іони, єп. Веліжскій, Петра, Василя, Павла, Петра, Володимира пресвітт., Прмч. Серафима, мчч. Віктора, Миколи, Іоанна і мц.Елісавети (1937).
Прмч. Варлаама (кінець 1930-х).

Православний календар: Четвер, 22 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2. Ап. Якова Алфієвого (I). Прпп. Андроніка і дружини його Опанаса (V). Прав. Авраама праотця і племінника його Лота (2000 рік до Р.Х.). Мчч. Еввентія (Іувентіна) і Максима воїнів (361-363). Св. Поплив ісп., Діакс. Антіохійської (бл. 361-363). Прп. Петра Галацьку (IX). Прп. Стефана Нового (Серб.). Сщмчч. Костянтина і Петра пресвітт. (1918). Сщмч. Костянтина Пресв. (1937). Корсунської ікони Божої Матері. Свт. Димитрія, патр. Олександрійського. Сщмч. Діонісія, єп. Паризького (бл. 258) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: П'ятниця, 23 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2.
Пост середи і п'ятниці.
Мчч. Євлампія і Євлампія (303-311).
Прп. Амвросія, старця Оптинського і всієї Росії чудотв. (1891).
Свт. Амфілохія, єп. Володимиро-Волинського (1122).
Собор Волинських свв .: прп. Іова Почаївського, свтт. Стефана і Амфілохія, ЕПП. Володимиро-Волинських, прмч. Макарія, архим. Овруцького, блгв. Феодора, кн. Острозького, Ярополка, кн. Володимиро-Волинського і Юліанії, княж. Ольшанської.
Блж. Андрія, христа ради юродивого, Тотемського (1637).
Мч. Феотекна (III-IV).
Прп. Вассиана Константинопольського (V).
Прп. Феофіла ісп. (VIII).
Страждання 26 прмчч. Зографское м-ря від латин: игум. Фоми, ченців Варсонофія, Кирила, Міхея, Симона, Іларіона, Іова, Якова, Кипріяна, Сави, Якова, Мартиніана, Косми, Сергія, Павла, Міни, Йосипа, Іоанникія, Антонія, Євфимія, Дометіан, Парфенія і 4 мирян. Сщмчч. Феодора (Поздеевского), архиєп. Волоколамського і свт. Інокентія (Смирнова), єп. Пензенського (1819).
Сщмч. Макарія, архим. Канівського.
Св. Блгв. Ярополка, кн. Володимиро-Волинського.
Св. Феодора (в мон. Феодосія), кн. Острозького.
Прп. Іуліанії Ольшанської.
Свт. Павлина, архієп. Йоркського (644) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Субота, 24 жовтня

Седмиця 20-та після П'ятдесятниці. Глас 2.
Ап. 70-ти Філіпа, єдиного від семи діакк. (I).
Прп. Феофана ісп., Творця канонів. єп. Нікейського (бл. 850).
Собор прпп. Оптинський старців: Льва (1841), Макарія (1860), Мойсея (1862), Антонія (1865), Іларіона (1873), Амвросія (1891), Анатолія (1894), Ісаакія (1894), Йосипа (1911), Варсонофія ( 1913), Анатолія (1922), Нектарія (1928), Никона ісп. (1931), Ісаакія свщмч. (1936).
Прп. Феофана, постника Печерського, в Ближніх печерах (XII).
Мцц. Зінаїди і Філонілли (I).
Прп. Льва (Леоніда) Оптинского (1841).
Сщмчч. Філарета і Олександра пресвітт. (1918).
Сщмч. Іувеналія, архієп. Рязанського (1937).
Свтт. Нектарія, Аркадія і Сисин, патрр. Константинопольських.
Св. Гоммара, покровителя Льерского (нід.).
Прп. Етельбургі, ігумені Баркінгской (676) (Кельт. І Брит.).
Прп. Кеннета, игум. Агабойского (VII) (Кельт. І Брит.).
Новосщмч. Іувеналія (Масловського), єп. Рязанського.

Православний календар: Неділя, 25 жовтня

Тиждень 20-а по П'ятидесятниці. Глас 3.
Перед. з Мальти до Гатчини частини древа Животворящого Хреста Господнього, Філермська ікони Божої Матері і яснами руки св. Іоанна Хрестителя (1799).
Мчч. Прова, Тараха і Андроника (304).
Прп. Косми, єп. Маіумского, творця канонів (бл. 787).
Прпп. Амфілохія, игум. (Тисячі чотиреста п'ятьдесят два), Макарія, Тарасія і Феодосія Глушицький.
Мц. Домніка (286).
Свт. Мартіна Милостивого, єп. Турського (бл. 400).
Новосщмч. Іоанна (Поммера), архиєп. Ризького (1934).
Св. Іоанна ісп. (1930).
Сщмч. Олександра Пресв. (1940).
Свт. Миколи ісп., Митр. Алма-Атинської (1955).
Єрусалимської (48), Ярославської-Смоленської (одна тисяча шістсот сорок два), Рудненської (1 687) і Калузької (1748) ікон Божої Матері.
Св. Едвіна, короля і мч. (633) (Кельт. І Брит.).
Свт. Вілфріда, архієп. Йоркського (709) (Кельт. І Брит.).
Прпмц. Анастасії Римлянині, діви (Греч.).
Свт. Феодота, єп. Ефеського (Греч.).
Свт. Ясона, єп. Дамаску (Греч.).
Прп. Симеона Нового Богослова.
Прп. Феосевія богоносця Арсінойского (Греч.).