» Астрологiчний прогноз 5 - 11 квітня

Астрологiчний прогноз 5 - 11 квітня

ОВЕН (21.03-20.04)

Не знижуйте темп, спробуйте завершити якусь частину роботи, побачити результат. Попереду унiкальний перiод, i до нього потрiбно добре пiдготуватися. Вiвторок i середа будуть оптимальними для всiх дрiбних i рутинних справ, наведення ладу i отримання необхiдної iнформацiї. Спонтанно i щиро реагуйте в контактах з тими, кого ви любите, не стримуйте змiн. Розваги i поїздки плануйте на недiлю. Сприятливi днi: 10, 11; несприятливi: 7.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок вдало пройдуть дiловi зустрiчi i переговори. Середовище - складний день, доведеться виконувати додатковi завдання начальства, зате вiрогiднi довгоочiкуванi грошовi надходження i вдалi придбання. П`ятниця може принести перспективнi пропозицiї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Постарайтеся утримати негативнi емоцiї пiд контролем, iнакше є загроза зiпсувати вiдносини. У любовi ви можете опинитися ревнивi, вимогливi i егоїстичнi.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Зараз вам варто бiльше часу придiляти естетичнiй сторонi свого життя. У роботi добре займатися питаннями реклами, дизайну. Придiлiть бiльше уваги проханням i проблемам ваших дiтей. Зробiть для них те, що обiцяли. У вiвторок займайтеся практичними справами, утiлюйте iдеї, що накопичилися. Це оптимальний час для колективної творчостi; ви можете узяти на себе функцiї керiвництва. Сприятливi днi: 8; несприятливi: 10.

Бiзнес-прогноз

Вiвторок - вдалий день для складання фiнансових планiв на найближче майбутнє. У четвер можливе деяке омана в сферi фiнансiв, пiдiйдiть до привабливим дiлових пропозицiй критично. Вихiднi сприятливi для походу в магазин.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Настав час для любовi i пригод. Насолоджуйтесь свободою, флiртом, вiдносинами без зобов`язань. А ось якщо ви хочете чогось серйозного, то вас може очiкувати розчарування.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Ваше навантаження зростає, але тепер з`являється багато цiкавих перспектив. У особистому життi цей тиждень один з кращих в роцi для переходу на новий рiвень у вiдносинах. Можна оформляти дiловi i особистi союзи, здiйснювати операцiї, займатися рекламними акцiями. В середу вiрогiднi несподiванi подiї. Мiняйте звичний стиль спiлкування з оточуючими, це може дати хороший ефект. Але не чинiть тиску i не квапте - не всi зараз можуть за вами встигнути. Сприятливi днi: 6, 11; несприятливi: 10.

Бiзнес-прогноз

Вас чекає фiнансовий успiх i кар`єрне зростання. Новi проекти з вашою участю принесуть прибуток. Так що не сумнiвайтеся, рiшуче берiться за справу, проявляйте креатив i нестандартний пiдхiд. I все вийде! Вас чекають вiдрядження в цiкавi мiсця.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не варто мучити себе i сумувати, у вас все добре! Ви любите i улюбленi. Всi перешкоди, якi стоять мiж вами, скоро зникнуть. Причому вам навiть не доведеться прикладати до цього зусилля.

РАК (22.06-22.07)

Будуйте на цей тиждень конкретнi плани i прагнiть встигнути якомога бiльше. Проявляться деякi подробицi у вiдносинах, якi допоможуть вам виробити нову лiнiю поведiнки. Це вдалий час для важливих вирiшень, якi стосуються сiм`ї i особистого життя. В середу не вiдмовляйтеся вiд зустрiчей, ведiть активне листування, нова iнформацiя може допомогти вам вибрати правильнi орiєнтири. Мрiйте, будуйте плани на недiлю, i готуйтеся до швидкого розвитку подiй. Сприятливi днi: 8, 9; несприятливi: 5.

Бiзнес-прогноз

З грошима на цьому тижнi буде все в порядку, тiльки не варто проявляти надмiрну довiрливiсть. У четвер вiд партнерiв можуть надiйти цiкавi пропозицiї. Працюйте багато, але без фанатизму. Не забувайте i про вiдпочинок.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вашi взаємини можуть переживати новий виток розвитку. Влаштуйте романтичне побачення, заплануйте поїздку тiльки вдвох. Кращi днi для цього - п`ятниця i субота.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Включайтеся в ситуацiю у понедiлок без зволiкання. Розширюйте коло спiлкування i обговорюйте з дiловими i особистими партнерами спiльнi плани. Вашi кар`єрнi успiхи зараз, як нiколи, залежать вiд того, як ви налагодите взаємовiдносини з колегами. В середу будьте уважнi при рiшеннi фiнансових питань. Друга половина тижня сприятливiша для вiдкритих заходiв, рекламної i лекторської дiяльностi. Сприятливi днi: 7, 10; несприятливi: 9.

Бiзнес-прогноз

Понедiлок може порадувати приємними фiнансовими перспективами. Перспективи - це, звичайно, не грошi, але все одно непогано. У середу вашi витрати повиннi бути максимально розумними. Не варто руйнувати свою кредитую карту.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Триває пристрасний, насичений емоцiями i враженнями перiод. Але будьте обережнi в любовних вiдносинах, є чималий ризик заплутатися. Якщо не знаєте, що вибрати, вiзьмiть паузу, щоб розiбратися в своїх почуттях.

ДIВА (24.08-23.09)

Останнiм часом ви досягали успiху завдяки здоровому глузду i терпiнню. Але у п`ятницю можуть пiдвести партнери або несподiвано доведеться зайнятися чимось новим. Не чинiть опiр змiнам - все не випадково. I поки прагнiть знаходити компромiс в гострих ситуацiях. У вас є два тижнi для того, щоб затвердитися на своїх позицiях i просунути запланованi справи. У вихiднi не обмежуйте себе у витратах i задоволеннях. Сприятливi днi: 5, 11; несприятливi: 6.

Бiзнес-прогноз

Перша половина тижня обiцяє успiшну реалiзацiю намiчених дiлових планiв та проектiв. У вiвторок чекайте перевiряючих, готуйтеся давати звiт про виконану роботу. У п`ятницю можливi незначнi грошовi надходження.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Для вас важливо душевну рiвновагу. Але кохана людина, схоже, вiдчуває сумнiви i не знає, що вибрати. Можливо, ви даремно втрачаєте з ним час. Не виключенi нерозумiння й образи.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Це один з найзначнiших в роцi переломних перiодiв, коли важливо залишити у минулому завершенi справи i пiдготуватися до чергового iнтенсивного перiоду в роботi i особистому життi. Зараз ви в центрi подiй, i потрiбно спробувати у всiх важливих темах дiйти визначеностi. Можна, а для когось i потрiбно, поквапитися з оформленням дiлових i особистих союзiв. Займайтеся питаннями працевлаштування i освiти, смiливо мiняйте iмiдж i стиль вiдносин. Сприятливi днi: 7, 9; несприятливi: 8.

Бiзнес-прогноз

У вас може з`явиться додаткове джерело доходу. У п`ятницю ймовiрнi грошовi надходження, якi зможуть стабiлiзувати ваше фiнансове становище. У вихiднi забудьте про роботу.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не варто будувати вiчка всiм, хто вам симпатичний, без винятку. Найбiльш вiдповiдний для прийняття серйозного рiшення момент чекає вас в п`ятницю. У суботу зiрки радять вам поговорити по душам.

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Це визначальний тиждень в справах, яким ви вже присвятили достатньо багато сил i часу. Зараз ви значно ближчi до успiху, але повиннi ухвалювати вiдповiдальнi рiшення. Не шукайте порад у друзiв - ви, як завжди, значно краще можете розiбратися у власнiй ситуацiї. Недiля може змiнити вашi плани i додати нових справ. Звернiть увагу на здавалося б випадковi зустрiчi i iнформацiю. Сприятливi днi: 6; несприятливi: 11.

Бiзнес-прогноз

Зiрки обiцяють значне полiпшення фiнансового становища. Проблем з грошима не буде, ви зможете дозволити собi те, про що ранiше тiльки мрiяли. Вас чекає вiдрядження, яку цiлком можна буде поєднати з подорожжю.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Бiльше довiряйте своїй iнтуїцiї i бажанням. Ви ж знаєте, як до вас ставиться ваш обранець. Та ви й самi вiд нього без розуму. Не приховуйте своїх почуттiв.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Командна робота зараз принесе максимальний успiх. Значною може бути роль друзiв, колег та iнших зацiкавлених людей в тих сферах життя, де ви налаштованi на змiни. Стресовi або екстремальнi ситуацiї в середу можуть принести несподiвано корисний ефект. Але вiдчувайте межу i не порушуйте своїх зобов`язань, дiйте на користь колективу. Дiловi i романтичнi тенденцiї зараз мають багато точок перетину. Сприятливi днi: 10, 11; несприятливi: 8.

Бiзнес-прогноз

На початку тижня варто проявити вмiння домовитися i працювати в командi. Покупки в середу i суботу будуть вдалими. Четвер - один з найсприятливiших днiв тижня, коли вам буде везти в самих непередбачуваних ситуацiях.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вас може спiткати пристрасна любов з першого погляду, але не втрачайте голову, можливо, вас просто хочуть спокусити, але уникають серйозних вiдносин. Постарайтеся не драматизувати ситуацiю, все незабаром вирiшиться.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Займiться рiшенням нагальних проблем в першiй половинi тижня. Якщо ви не встигнете навести лад в справах i своєму житловому просторi, то незабаром може початися плутанина. Оточуючi вам iз задоволенням допоможуть, якщо ви правильно органiзуєте процес спiльної роботи. З середини тижня почнуться сюрпризи. Хвилювань буде багато, але велика частина їх буде пов`язана з позитивними змiнами в дiловому i особистому життi. Не стримуйте того, що повинне вiдбутися. Сприятливi днi: 8, 10; несприятливi: 6.

Бiзнес-прогноз

На початку тижня будьте гранично обережнi з новими партнерами, адже вони думають, перш за все, про свою вигоду. У вiвторок ймовiрно надходження перекрученої iнформацiї, її варто перевiрити ще раз. Покупки краще планувати на вихiднi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Турбота та пiдтримка коханої людини дозволять вам ще бiльше зблизитися, вашi вiдносини змiняться на краще. У суботу буде вельми до речi влаштувати романтичну вечерю для двох.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Труднощi позаду, i зараз ви маєте прихильнiсть начальства, колег i пiдвищений iнтерес представникiв протилежної статi. В середу можливi несподiванi переживання. Думайте в першу чергу про здоров`я та iнтереси справи. Будь-який стрес швидко пройде, витрачайте час на те, що дiйсно важливо. Вихiднi наповнять вас енергiєю i ентузiазмом. Якась далека мрiя може здiйснитися, але доведеться проявити iнiцiативу. Сприятливi днi: 10; несприятливi: 5.

Бiзнес-прогноз

Зiрки нагадують, що розпочатi справи необхiдно завершувати. Ви можете розраховувати на пiдтримку свого давнього партнера. Спiльний проект, ймовiрно, принесе давно бажаний успiх. У вихiднi обмежте свої витрати, купуйте тiльки найнеобхiднiше.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi вас можуть очiкувати приємнi i не дуже сюрпризи вiд представникiв протилежної статi. Однак не варто висловлювати свої претензiї коханiй людинi в жорсткiй формi. Будьте дипломатичнi.

РИБИ (20.02-20.03)

Скоро вас захлесне велика кiлькiсть справ, i за цей тиждень спробуйте створити бiльше порядку в своєму життi. В середу можуть виникнути труднощi з людьми, якi багато для вас означають. Спонтанна реакцiя може виявитися найправильнiшою, i це сприятиме ще бiльшiй близькостi. Намагайтеся до вихiдних улагодити всi фiнансовi справи. Можна займатися питаннями спадку, вступи до прав власностi, брати позики i кредити. Сприятливi днi: 7, 9; несприятливi: 5.

Бiзнес-прогноз

Понедiлок i вiвторок нададуть можливостi для розширення вашого бiзнесу. У середу можна вдало вкласти грошi або їх витратити. У четвер на роботi може бути конфлiкт. Постарайтеся згладити гострi кути.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не виключенi сварки i ревнощi у вашiй парi. Схоже, ви i самi з цiкавiстю поглядаєте на всi боки i флiртуєте з iншими. Постарайтеся врiвноважити свої емоцiї i не ображатися через дрiбницi.

Православний календар: Понеділок, 5 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Великий піст.
Прмч. Никона єп. і 199-ти учнів його (251).
Мчч. Філіта, Лідії, дружини його, Македона, Феопрепія, Кронида і Амфілохія (117-138).
Мч. Дометія.
Прмч. Луки нового Мітіленскій.
Прп. Никона, игум. Києво-Печерського (1088).
Прп. Пахомія Нерехтского.
Прав. Василя Мангазейского (1600).
Сщмч. Макарія Пресв. (1931).
Сщмчч. Василя і Стефана пресвітт., Прмч. Іллі, прмц. Анастасії, мч. Алексія (1938).
Прп. Сергія ісп. (1948).
Новомч. прп. ісп. архим. Сергія (Сребрянскій).

Православний календар: Вівторок, 6 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Великий піст.
Предпразднство Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Прп. Захарії монаха, іже в Латре.
Свт. Артемона (Артемія), єп. Селівкіі Пісідійській, також іменованого Солунським (I-II).
Прп. Захарії, постника Печерського, в Дальніх печерах (XIII-XIV).
Мчч. Стефана і Петра Казанських (1552).
Прп. Якова ісп. (VIII-IX).
Свщмч. Парфентія, патр. Константинопольського.
Сщмч. Владим Пресв. (1920).
Ікони Божої Матері, іменованої Тучна Гора.
Св. Сави Нового з Колімноса (Греч.).
8 мчч. в Кесарії Палестинської (Греч.).
Прп. Мартіна з Фів, ченця (Греч.).

Православний календар: Середа, 7 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Пост середи і п'ятниці.
Великий піст.
Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Прест. свт. Тихона, патр. Московського і всієї Русі (1925).
Прп. Сави Нового (1948).
Ікони Благовіщення Божої Матері (XVI).
Мчч. Пелагія, Феодосія і Дули, Нікомидійського.
Прп. Парфенія Київського (1855).
Прест. прп. Юстина (Поповича) (Серб.).

Православний календар: Четвер, 8 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Великий піст.
Віддання свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Собор Архангела Гавриїла.
Сщмч. Іринея, єп. Сірмійского (304).
Мчч. Вафусія і Вєрка пресвітт., Арпіли ченця, мирян: Авива, Агна, РЕАСЕ, Ігафракса, Іско, Сили, Сігіца, Соніріла, Суімвла, Ферма, Філла і мцц. Анни, Алли, Лариси, Моіко, Маміко, Уірко, Анимаиса (Анімаіди), Гаафи, цариці Готфського і Дукліди (бл. 375).
Прп. Малха сирійського (IV).
Прп. Василя Нового (бл. 944).
Свщмч. Євсевія, єп. Кивала і мч. Пулл.
Мц. Параскеви (1939).
Свт. Брауліо Сарагоського, Іберійського.
Мч. Кодрата (Квадрата) і з ним 40 мчч.
Свт. Лудгер, Нідерландського (нід.).
Мч. Монтана Пресв. і дружини його Максими Румунських.

Православний календар: П'ятниця, 9 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Пост середи і п'ятниці.
Великий піст.
Мц. Матрони Солунської (III-IV).
Мчч. Мануїла і Феодосія (304).
Прп. Іоанна прозорливого, Єгипетського (394-395).
Прп. Кирика Фракийского.
Прор. Ананія.
Прп. Павла, єп. Коринфського.
Прп. Пафнутія, учня прп. Антонія Великого.

Православний календар: Субота, 10 квітня

Седмиця 4-а Великого посту. Глас 2.
Великий піст.
Субота Батьківська. Поминання покійних.
Прп. Іларіона Нового, ігум. Пелікітского (бл. 754).
Прп. Стефана чудотв., Ісп., Игум. Тріглійского (бл. 815).
Прмч. Євстратія Печерського, в Ближніх печерах (1097).
Прп. Іларіона Псковоезерского, Гдовського (тисячі чотиреста сімдесят шість).
Мчч. Іони і Варахісія і з ними Заніфана, Лазаря, Маруфана, Нарсіна, Іллі, Марина (Мара), Авіва, Сівсіфіна і Сави (бл. 330).
Св. Кн. страстотерпця Бояна, Болгарського (бл. 830).
Св. Ісихія Богослова, Пресв. Єрусалимського.
Св. Миколая ісп., Пресв. (1931).
Сщмч. Василя Пресв. (1938).
Ап. від 70-ти Іродіона (Греч.).
Свт. Георгія, єп., Пародія і Петра, пресвв., І кн. Бояна, мчч. Болгарських (Болг.).

Православний календар: Неділя, 11 квітня

ТТиждень 4-а Великого посту. Глас 3.
Великий піст.
Прп. Іоанна Лествичника (Перехідний святкування в 4-у Неділю Великого посту).
Прмч. Марка, єп. Арефуссійского, мч. Кирила дияк. і інших багато при Юліанії постраждалих (бл. 364).
Прп. Іоанна пустельника (IV).
Свт. Євстафія ісп., Єп. Віфінійского (IX).
Прпп. Марка (XV) і Іони (1480) Псково-Печерських.
Новосвщмч. Павла Войнарська і іже з ним Павла і Алексія (1919).