Войти
Закрыть

“Актуальне інтерв’ю” з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком (відео)

Буча та регіон

“Актуальне інтерв’ю” з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком (відео)Чого чекати мешканцям Бучі та населенних пунктів, що увійшли до Бучанської об’єднаної територіальної громади? Про це говоримо в “Актуальному інтерв’ю” з Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.

Податкова: Здаємо житло в оренду - сплачуємо податки

ОДПІ міста Ірпінь / Публікації

Податкова: Здаємо житло в оренду - сплачуємо податкиІрпінське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу, що у разі надання фізичною особою нерухомого майна в оренду орендарю, який не є суб’єктом господарювання, відповідальним за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету є орендодавець.

Туризм: У Бучі провели навчально-тренувальні збори учнівської молоді

ЗМІ Ірпінського регіону / Бучанські новини / спортивні новини

Туризм: У Бучі провели навчально-тренувальні збори учнівської молодіБучанський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІст." №4 провів спільні навчально-тренувальні збори з КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради та Олешківським центром дитячо-юнацької творчості.

В Ірпені знову згорів легковий автомобіль

Буча та регіон

В Ірпені знову згорів легковий автомобіль18 березня о 04 год. 13 хв. до пункту зв’язку 36-державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь надійшло повідомлення про пожежу легкового автомобіля «Daewoo Lanos», за адресою: м. Ірпінь, вул. Гостомельське Шосе.
В будущее В прошлое

Навигация