Бучанський міський сайт
Войти
Закрыть

Бучанська ОТГ телефони кол-центру 044 334 54 75

Буча та регіон

Телефони кол-центру Бучанської ОТГ, який щодня прийматиме ваші запити.

+380675198923
+380443345475


Крім того, ви можете користуватися Google-формою, яку створила Бучанська міська рада (docs.google.com/forms).

Підвищення пенсій від 1 липня : хто та скільки отримає

статті і публікації / законодавтство

Від 1 липня українців чекає чергове підвищення пенсій у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму на 93 грн (з 1934 до 2027 грн) для осіб, які втратили працездатність. Підвищення відбудеться відповідно до статті 7 Закону України про «Про державний бюджет України на 2022 рік».

Затверджено обласну програму "Нова оселя"/ Як буде реалізовуватися програма?

Буча та регіон

За результатами моніторингу ринку нерухомості Київської області, на сьогодні є можливість придбання квартир у таких населених пунктах:
Буча, Ірпінь, Бровари, Богуслав, Біла Церква, Обухів, Березань, Миронівка, Гостомель, Білогородка, Глеваха, Чабани, Тарасівка, Погреби.

Депортованих в росію українців пускатимуть назад без документів

статті і публікації / законодавтство

Українці, яких росіяни депортували на територію рф, можуть повернутися в Україну навіть без наявності документів, які посвідчують особу. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко під час загальнонаціонального марафону.За його словами, таке право громадянам України надає Конституція.

«Конституція передбачає, що жоден громадянин України не може бути за будь-яких обставин обмежений в праві повернутися додому», – зазначив Демченко.

Ідентифіковуватимуть особу в разі перетину кордону без документів прикордонники та правоохоронні органи на підставі інформації з баз даних. Для цього варто вказати свої прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження і всі інші необхідні дані. Саме від наданої інформації залежить, як швидко людині вдасться перетнути кордон.

Внесено зміни в положення про військовий квиток - Указ Президента

статті і публікації / законодавтство

ВНЕСЕНО ЗМІНИ В ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК
Указом Президента України від 28 червня 2022 року №457/2022
внесено зміни до Указу Президента України від 30 грудня 2016 року № 582/2016 "Про Положення про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу та Положення про військовий квиток офіцера запасу".
Зокрема, зміни стосуються порядку видачі військових квитків військовозобов'язаних та резервістів.

Як Бучанська громада готується до опалювального сезону? (відео)

Буча та регіон

Котельні і теплові пункти. Ще одна сфера, де Бучанська громада зазнала втрат і руйнувань. Із 55 котелень маємо пошкодження в 13.[/h3]
Сума прямих збитків у цій сфері, за попередніми оцінками, становить 17 млн. грн. Шукаємо джерела фінансування.
Тим часом комунальні служби та ПКПП «Теплокромунсервіс» готуються до зими, відновлюючи зруйноване власними силами та коштом.
Наразі попередня готовність становить 80%, а ключовим завданням є пошук та перехід на альтернативні до газу джерела опалення.

Делегація Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи відвідали Бучу

Буча та регіон

Світ бачить, що відбувається в Україні Бучу відвідали члени делегації Комітету з юридичних питань і прав людини Парламентської асамблеї Ради Європи.
Настоятель Храму Андрія Первозванного отець Андрій розповів про умисні вбивства населення, катування і нелюдське поводження, зґвалтування, взяття заручників, - «Бучанська різанина» увійде в історію людства як геноцид росії проти мирного населення.
-За кожен злочин винні мають нести покарання,- зазначив заступник Бучанського міського голови Дмитро Чейчук.
У різні країни світу парламентарі повезуть правду про злочини росіян у мирному місті-герої Бучі та Україні.

Клуб здоровя та краси "КРИСТАЛ" відновлює роботу в Бучі

Буча та регіон

Понеділок, середа, п’ятниця:
17:00-18:00 акробатика для діток від 4 років
18:00 -19:00 акробатика для дітей від 7 років
18:00-19:00 бальні танці
18:00-19:00 хореографія для діток різна вікова
19:00-20:00 стретчинг
20:00-21:00 східні танці

ФІТНЕС МІКС :
Понеділок і пятниця : 9:00 - 10:00 фітнес мікс
Вівторок та четвер : 19:00 - 20:00

РАНКОВІ ГРУПИ::
Вівторок і четвер::
10:00 - 11:00 стретчинг
11:00 - 12:00 ЛФК (лікувальна фізкультура для дітей )

Телефон для запитань:
+38097 711-09-09

Дії громадян України у разі втрати паспорта під час війни

Буча та регіон

Дії громадян України у разі втрати паспорта під час війниПокрокова інструкція щодо дій особи, яка втратила документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також інформація про проходження такою особою процедури ідентифікації.

Розклад руху електропоїздів: Київ Буча Ірпінь Тетерів (оновлено 27.06.2022)

транспорт

Розклад руху електропоїздів: Київ Буча Ірпінь Тетерів (оновлено 27.06.2022)Розклад електропотягів оновлено 27.06.2022 року. Розклад руху електропотягів Київ Ірпінь Буча Бородянка Тетерів

Президент Молдови Мая Санду відвідала Бучу та Ірпінь

Буча та регіон

Немає смертей, які можна виправдати»,- заявила у Бучі Мая Санду Після набуття Україною та Молдовою статусів кандидатів у ЄС Президент Молдови Мая Санду приїхала у Київ та вже побувала у Бучі.
На території Храму Андрія Первозванного Бучанський міський голова Анатолій Федорук ознайомим її із наслідками злочинної агресії росії проти України, а також із злочинами, вчиненими російськими окупантами проти мирного населення під час окупації.

На території Бучанського району дозволено продаж алкоголю у певний час

Буча та регіон

Відповідно до розпорядження в. о. голови Бучанської районної державної адміністрації від 22.07.2022 № 96/вс, на території Бучанського району дозволено продаж алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі з 11:00 до 19:00 в торгових мережах з 11:00 до 22:00 в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території району.
В майбутнє В минуле

Навігація