Бучанський міський сайт
Войти
Закрыть

49 випадків COVID-19 в Бучанській ОТГ. Статистика регіону

Буча та регіон

Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги інформує громаду: Станом на 29 травня в Бучанській ОТГ загальна кількість хворих на коронавірус складає 49 людей.
- Буча: 46 випадків.
- Тарасівщина: 1 випадок (одужав).
- Луб'янка - 2 випадки.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Буча та регіон

До уваги батьків майбутніх першокласників!До уваги батьків майбутніх першокласників! Від 1 до 30 червня 2020 року у закладах загальної середньої освіти розпочнеться прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів 2020/2021 навчального року.

Залізнична станція Буча готується до початку руху електропоїздів з 1 червня

Буча та регіон

Начальник залізничної станції Буча Василь Сюркель повідомив, що з 1 червня, у понеділок, розпочнуть рух електропоїзди . Перша електричка вирушатиме до Києва о 5.59, у години пік планується п`ять потягів і стільки ж у вечірні години.

Укрзалізниця: з 1-го червня ЧАСТКОВО відновить рух приміських поїздів

Буча та регіон

Станом на 28 травня Укрзалізниця отримала рішення про послаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаська, Житомирській, Хмельницький (у напрямку Жмеринка – Гречани та Хмельницькій – Волочиськ) областях.

23 червня, Громадські слухання: 1,6 га в парку заклади торг. та громадського харчування

Буча та регіон

23 червня, Громадські слухання: 1,6 га в парку заклади торг. та громадського харчуванняДетальний план території, орієнтовною площею 1,6 га, для розміщення торговельних закладів та закладів громадського харчування в межах Бучанського міського парку в місті Буча Київської області», згідно з рішенням Бучанської міської ради № 3969-66-VIІ від 26.09.2019 р.

23 червня, Громадські слухання: 6,9 га офісно-складські будівлі та споруди

Буча та регіон

23 червня, Громадські слухання: 6,9 га офісно-складські будівлі та спорудиДетальний план території, орієнтовною площею 6,9 га, що розташована в межах вулиць Депутатська, Амосова та Нове Шосе в м. Буча Київської області для розміщення офісно-складських будівель та споруд, згідно рішення Бучанської міської ради № 3036-54-VIІ від 28.02.2019 р.

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на 14 поїздів далекого сполучення.

статті і публікації / Суспільство

Поїзди відправляться в рейси з 1 червня.
Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 9 поїздів далекого сполучення, які відправляться в рейси з 1 червня.
В будущее В прошлое

Навигация