Бучанський міський сайт
Войти
Закрыть

Нова обхідна дорога навколо Києва - до 2025 року

Буча та регіон

План передбачає спорудження Київської обхідної дороги так званим напівкільцем загальною протяжністю майже 150 км. Вона матиме шість ділянок та сполучить траси М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса, Н-01 Київ – Знам’янка, Н-08 Бориспіль – Маріуполь, М-03 Київ – Харків та М-01 Київ – Чернігів. Також будівельники зведуть міст з підходами протяжністю понад 25 км через р. Дніпро.

Історичний день! На карті з‘явився великий Бучанський район

Буча та регіон

Верховна Рада щойно проголосувала за новий адміністративно-територіальний устрій України – на карті з‘явився великий Бучанський район, з чим я всіх щиро вітаю!

Фоторепортаж бучанця із льодовикової печери Антарктиди

Буча та регіон

Бучанец Євген Прокопчук поділився в соцмережі світлинами із льодової печери Антарктиди, вхід до якої був замурований двометровим шаром снігу.
Нагадаємо, бучанец Євген Прокопчук являється учасниками 25-ї української антарктичної експедиції. Станція "Академік Вернадський".

116 випадків COVID-19 в Бучанській ОТГ. Статистика регіону

Буча та регіон

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 12 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4307 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 378 дітей та у 640 медичних працівників.

Обов’язкове щеплення для дітей: Вакцинація від пневмококової інфекції стане обов'язковою

статті і публікації / Суспільство

В Україні хочуть ввести нове обов’язкове щеплення для дітей проти пневмококової інфекції. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
В будущее В прошлое

Навигация