Войти
Закрыть

У Бучі в лютому запрацює паспортний стіл

Буча та регіон

У Бучі в лютому запрацює паспортний стіл
У лютому 2019 року в Центрі надання адміністративних послуг Бучанської міської ради планується розпочати надання паспортних послуг: оформлення та видача паспорту громадянина України у формі ID-картки, а також паспорту громадянина України для виїзду за кордон та інші супутні послуги.

У Бучі побудують торгівельний комплекс площею більше 4000 метрів

ЗМІ Ірпінського регіону / Бучанські новини

У Бучі побудують торгівельний комплекс площею більше 4000 метрів1 лютого проведуть громадські слухання матеріалів детального плану території для розміщення торгівельних закладів у поймі річки Бучанка.

В Ірпені чоловік загинув у бункері з піском

Буча та регіон

20 січня о 16:51 до оперативно – диспетчерської служби Ірпінського регіону надійшло повідомлення, що підчас робочого процесу на підприємстві чоловік упав в бункер з піском у м. Ірпінь на вул. Соборна.

Закриття новорічної ялинки міста (фотофакт)

Буча та регіон

Час прощатися до наступного року - трохи сумний момент, але радісним і незабутнім його зробили казкові герої, які гралися з дітьми, фотографувалися і обіцяли повернутися наступного року.

"Кобзар" та "каменярі" у виконанні бучанського репера Невідомського (відео)

Буча та регіон

"Кобзар" та "каменярі" набувають сучасного звучання. Випускники готуються до екзаменів із задоволенням. Михайло Невідомський та його "порепані вірші" у ексклюзивному інтерв'ю на "Погляді".

Бучанський ЖК Continent у програмі “Будівельна інспекція” (відеосюжет)

Буча та регіон

Бучанський ЖК Continent у програмі “Будівельна інспекція” (відеосюжет)Вкласти гроші у будівництво та отримати нову квартиру — ця логічна послідовність в наших реаліях часто дає збій. Наскільки безпечно і вигідно купувати квартиру у житловому комплексі Continent, що у Бучі, — у першому випуску програми “Будівельна інспекція”.
В будущее В прошлое

Навигация