Бучанський міський сайт
Войти
Закрыть

Оновлений Атлас адміністративно-територіального устрою України

Буча та регіон

Оновлений Атлас адміністративно-територіального устрою УкраїниЗ’явилося друге, доповнене видання Атласу адміністративно-територіального устрою України. Громади, райони, кількість населення, площа – все є в атласі. В оновленій версії відображено новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів. Вперше підготовлено окремі карти нових районів із інфографікою короткої характеристики кожної територіальної громади, в тому числі надано повний та найбільш актуальний склад населених пунктів, що входять до територіальних громад.

18 квітня, Буча: Вело-фестиваль "Котлета по-київськи"

ЗМІ Ірпінського регіону / Бучанські новини / спортивні новини

У Бучанському парку хочуть провести вело-фестиваль "Котлета по-київськи", присв'ячений відкриттю велосезону. Подія пройде 18 квітня, але може бути перенесена в залежності від епідеміологічної ситуації.

Бучанський замок на межі знищення (відеосюжет)

Буча та регіон

На межі знищення. У Бучі справжня архітектурна перлина – будинок Штамма потребує негайного відновлення. Зраз будівля вкрай занедбана. Цегла сиплеться, а даху взагалі немає. Ще в минулого сторіччі цей замок побудував німецький інженер Штамм. Він проєктував у Бучі й залізницю. Пізніше на цьому місці працював санаторій “Дружний”. Нині будівля на балансі Київської міської ради.

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриється в Бучі

Буча та регіон

Мережа центрів Дія.Бізнес буде об’єднувати не тільки великі міста, але й регіони. Тому що підприємці там мають більше складнощів і проблем через відсутність екосистеми підтримки підприємців.

Бучанська школа №9 запустила телеграм бота для прийому документів до першого класу

Буча та регіон

Для організації швидкої обробки документів та для впевненості, що всі документи в порядку прохання до батьків майбутніх першокласників нашого мікрорайону скористатися програмою для внесення всіх даних

Турецька компанія в Бучанському районі побудує нову дорогу

статті і публікації / Суспільство

Турецька компанія Özaltın Holding готова побудувати в Бучанському районі нову дорогу і вкласти в неї три мільярди гривень. Дорога буде проходити через Борщагівку, Вишневе та Чабани і з'єднає між собою два міжнародних автомобільних шляхи: М-06 Київ-Чоп та М-05 Київ-Одеса

Розпланували авто-кільце між Бучею та Ірпенем, поки схематично

Буча та регіон

Команда Андрія Страховського проінформувала, що розробляє проект дорожньої розв`язки біля ТЦ Жираф. Але місцеві жителі дуже прискіпливо віднеслись до планування і мають своє бачення на деталізацію та ефективність.
В будущее В прошлое

Навигация