Бучанський міський сайт
Войти
Закрыть

Водохреще в люті морози: холод і пандемія не завадили традиціям (відеосюжет)

Буча та регіон

А що третій празник – Святе Водохреще. 19-го січня християни східного обряду відзначають Богоявлення господнє. В народі це свято більше знають, як ВодОхреще. Цього дня згадують хрещення Ісуса Христа в річці ЙордАні. Звідки пішла традиція пірнати в ополонку і чи врятує свята вода від коронавірусу - дивіться в відеосюжеті.

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску (перелік)

Буча та регіон

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску (перелік)Від 1 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, від 3 січня 2020 року вступили в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN.

Як працюватимуть заклади освіти від 25 січня

відділ освіти

Від 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою (http://bit.ly/2Y78No9) Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу.

За добу рятувальники двічі залучалися до гасіння пожеж

Буча та регіон

20 січня о 16:51 до оперативно-диспетчерської служби Ірпінського регіону надійшло повідомлення про загорання в приватному житловому будинку за адресою: м. Буча, по провул. Перемоги, 4.

У приміських поїздах встановить камери спостереження

статті і публікації / Суспільство

"Укрзалізниця" працює над підвищенням рівня безпеки під час перевезення пасажирів у приміському залізничному сполученні, зокрема, встановить камери спостереження.

Управління соціальної політики: Про виплату соціальних допомог станом на 20 січня

Управління соціальної політики

Інформація до відома отримувачів державних соціальних допомог та інших виплат Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
В будущее В прошлое

Навигация