» » Реєстраційна служба: Що таке "витяг з Реєстру"

Реєстраційна служба: Що таке "витяг з Реєстру"

Що таке «витяг з Реєстру»?


Повна назва документа – «Довідка про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру» (ЄДДР) і має затверджену форму (див. додаток у документі за лінком 👉 http://bit.ly/2Khip8G ) Така довідка містить інформацію про внесені до Реєстру персональні дані особи та видані на її ім’я біометричні документи.

ЧОМУ витяг не видається разом з ID-карткою?


ID-картка – це повноцінний та самодостатній паспортний документ, і жодних додатків до нього законодавством не передбачено.
На ID-картці візуально читається вся основна інформація про особу (ПІБ, фото, дата і місце народження, ІПН та ін.), а додаткова, яка протягом життя може змінюватись, міститься на чіпі (наприклад, про зареєстроване місце проживання).
Більше про ID-картку тут 👉 http://bit.ly/2PqZcn7

ЯК отримати витяг?


Витяг із Реєстру видається БЕЗКОШТОВНО власнику біометричного паспорта за його особистою заявою у будь-якому підрозділі Міграційної служби, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

ЧИ ПІДТВЕРДЖУЄ витяг місце реєстрації?


Ні. Документом, який підтверджує зареєстроване місце проживання особи, є довідка про реєстрацію місця проживання особи встановленого зразка (так звана форма 13) – такий порядок передбачений законодавством 👉 http://bit.ly/2YxmBdL Така довідка видається у день звернення органом реєстрації або іншим уповноваженим органом місцевої влади чи посадовою особою (наприклад, сільським головою).
Для зручності цю інформацію ми виклали для вас у табличці-підказці Сподіваємось, вона стане вам у нагоді) Вдалого усім дня!
_________
«Реєстр» використовується виключно у значенні «Єдиний державний демографічний реєстр (ЄДДР)»
1 0

Державна міграційна служба України 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.