Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону
  Бучанські боксери вибороли перші місця на міжнародному турнірі Knockout Gym Cup 2023

11 вихованців Бучанського спортивного клубу «Патріот» школи олімпійського боксу представили Україну на змаганнях у Латвії. Тут зібралося 60 учасників із трьох країн, щоб позмагатися за першість. Боксери отримали блискучий результат – вони вибороли чотири перших місця та сім других. Золоті медалі

0
  Суперкубок України 2023 з футзалу здобули чемпіони минулого сезону «ХІТ»

Суперкубок України 2023 з футзалу здобули чемпіони минулого сезону «ХІТ» Київ! 18 серпня в Академії спорту в Бучі пройшло змагання з володарем Кубка України-2022/23 «Кардинал-Рівне». Захоплююча гра двох сильних команд. 15-й розіграш трофею був декілька разів перерваний чисельними повітряними

0
  Кікбоксинг: Бучанський спортклуб "IPPON" виборює призові місця

П’ятеро спортсменів з Бучі вибороли призові місця у відкритій першості Святошинського району з кікбоксингу WAKO. За чемпіонство боротися понад 200 спортсменів з Києва та області. Бучу — представляли хлопці та дівчата зі спортклубу «IPPON».

0
  Через 17 років Кубок імені Кавінова повернувся до СТК "СОНА"

Кубок імені Кавінова Володимира Івановича, заслуженого майстра спорту отримала команда СТК «СОНА». Даний кубок є перехідним вже 17 років, та вперше дістався команді СТК «СОНА». На засіданні сесії Ірпінської міської ради нагородили спортсменів із мотоциклетного спорту України за здобуті призові

+1
  Турнір з боксу, присвячений захисникам України

У Бучі пройшов юнацький турнір з боксу, присвячений захисникам України. Наймолодшим спортсменам було лише по 5 років! А найстаршим — по 16.

0
  Призові місця у чемпіонаті Київської області з кікбоксингу

Весна принесла бучанцям чергові спортивні здобутки. Так, 11-12 березня в місті Біла Церква відбувся Відкритий Чемпіонат Київської області з кікбоксингу WAKO. На цих змаганнях наше місто та регіон достойно представили вихованці спортивного клубу кікбоксингу ІППОН. І хоча для багатьох учасників

+3
  У Бучі створюють комунальне автопідприємство

Від міста-побратима Бергіш Гладбах Бучанська громада отримала 10 автобусів. Анатолій Федорук повідомив про початок створення комунального підприємства, яке надаватиме послуги пасажирських перевезень жителів у Бучанській та сусідніх громадах.

Кадри вивезення тіл загиблих з Ірпеня

Від початку війни загинуло близько пів сотні оборонців Ірпеня, зокрема 16 бійців територіальної оборони, та, за попередніми даними, 200–300 мирних жителів. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

0
  Каратисти СК Санчін призери Чемпіонату Європи

Команда клубу Кіокушинкай-карате "Санчін" повернулася з Чемпіонату Європи PRAGUE OPEN FULLCONTACT KARATE WKO з черговою перемогою. У арсеналі команди три золота, срібло та бронза.

+5
  Три золоті медалі та бронзу виборола юна акробатка із сел. Мироцьке

Варвара Назина здобула три золоті та одну бронзову нагороди, виступаючи на міжнародних змаганнях. Спортсменка вже вражала своїми виступами на різноманітних змаганнях, конкурсах, заходах. Перемоги: ► Grand Prix Disco 2022; ► Best Disco Dance Performance; ► Міжнародні змагання з Disco, Disco slow,

+3
  Бучанські кікбоксери Чемпіони Київської області

4-6 лютого в місті Бровари проходив Чемпіонат Київської області з кікбоксингу "WAKO". Наше місто представляли вихованці Бучанської ДЮСШ та кікбоксери спортивного клубу кікбоксингу "ІППОН". Переможці здобули можливість представляти нашу область на Чемпіонаті України з

+4
  Бучанка виборола срібло у чемпіонаті України з боротьби самбо

Валерія Моченова виборола 2 місце! у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку, що завершився у м. Львів.

+2
  Вихованець Бучанської ДЮСШ виборов ІІІ місце у чемпіонаті України з боксу

Невдобенко Артем виборов ІІІ місце у чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років у м.Тернопіль (вагова категорія 80 кг.). Тренер-викладач відділення боксу Мороз Юрій. Вітаємо з перемогою! Подальших успіхів і переможних поєдинків!

+1
  Перемоги бучанських кікбоксерів юніорів "CHRISTMAS CUP KICKBOXING 2021"

18 грудня в Бучі проходив турнір Бучанської ДЮСШ з кікбоксингу WAKO, серед початківців "CHRISTMAS CUP". У турнірі приймали участь близько 80 кікбоксерів з міста Києва та Київської області.

0
  Перемоги юних спортсменів каратистів у Всеукраїнському турнірі

На Святого Миколая юні спортсмени каратисти у запеклій боротьбі на татамі у Всеукраїнському турнірі Hikari Cup вибороли чимало перемог. Команда "Фінікс Снєгірьова Доджо" у складі 11 учнів привезла три "золота", три "срібла" та три "бронзи", пишаємось та