0
  29 жовтня 2017 року: Перші вибори депутатів

29 жовтня 2017 року: Перші вибори депутатів

25 вересня, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року, розпочинається процес висування

0
  30 сентября, Киев: Выставка

30 сентября, Киев: Выставка "Образование за рубежом"

Встреча с престижными учебными заведениями мира. Международная образовательная компания DEC education приглашает родителей, школьников и студентов на крупнейшую выставку с участием представителей более 50 всемирно известных университетов, подготовительных центров, частных школ и колледжей.

0
  Человечество за 7 месяцев исчерпало годовые ресурсы Земли

Человечество за 7 месяцев исчерпало годовые ресурсы Земли

Люди выбросили больше углерода, чем океаны и леса способны абсорбировать за год Всемирный фонд дикой природы (WWF) и Global Footprint Network заявили, что человечество за последние 7 месяцев исчерпало годовые ресурсы Земли.

0
  З 2018 року лікарні звітуватимуть про благодійні внески

З 2018 року лікарні звітуватимуть про благодійні внески

Боротися з лікарями, які вимагають від пацієнтів гроші у вигляді благодійних внесків, вирішили публічністю. З нового року отримувачі «добровільних» пожертв будуть змушені щокварталу звітувати про їх використання.

0
  В Україні збираються ввести

В Україні збираються ввести "драконівські" штрафи за сміття на вулицях

У Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №6730, яким пропонується ввести високі штрафи за викидання сміття не в урни. Про це повідомила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

<<Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 40 Далі>>