» » » В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

«Повертайся живим!», — проводжали Максима Ридзанича після відпустки знову на війну. Та побажання не здійснилося. 20 березня, захищаючи Батьківщину, чоловік загинув.

В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

Раніше «Бучанські новини» розповідали про Максима Ридзанича. Успішна людина, 37 років, директор фірми, що займається зовнішньоекономічною діяльністю, батько трьох дітей, який мав право не йти на війну і залишатись чистим перед законом.

Та чистою не могла залишатися совість Максима. За власним бажанням у вересні він прийшов до Ірпінського військкомату, записався до 90-го десантно-штурмового батальйону.
А потім був аеропорт, де наших бійців назвали «кіборгами». У День Збройних сил України сепаратисти стали надзвичайно активними — була установка взяти термінал будь-якою ціною.

Але «кіборги» вистояли. І Максим повернувся додому. До коханої жінки і улюблених дітей. Та чоловік довго не міг насолоджуватися сімейним затишком. Як казав він раніше: «Мені треба воювати там, щоб тут було спокійно».

Повернувшись до побратимів, Максим знову воював, а воюючи загинув.

У смт. Коцюбинське, за словами присутніх, зібралася «неймовірна» кількість людей, які прийшли попрощатися, подякувати, вшанувати пам’ять «Кіборга нашого міста» — героя.Бучанська міська рада інформує:
З метою увіковічення памяті жителя міста Бучі, учасника антирористичної операції на сході України, Героя України МАКСИМА РИДЗАНИЧА, прошу присвоїти одній із вулиць міста Буча назву ім. м. Ридзанича.
0 0

Анна МІНЕНКО, фото Володимира ЕННАНОВА 
газета: "Бучанські новини" №12 від 27 березня 2015 року
Ридзанич
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.