» » » В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

«Повертайся живим!», — проводжали Максима Ридзанича після відпустки знову на війну. Та побажання не здійснилося. 20 березня, захищаючи Батьківщину, чоловік загинув.

В Бучі перейменують вулицю на честь воїна АТО - МАКСИМА РИДЗАНИЧА

Раніше «Бучанські новини» розповідали про Максима Ридзанича. Успішна людина, 37 років, директор фірми, що займається зовнішньоекономічною діяльністю, батько трьох дітей, який мав право не йти на війну і залишатись чистим перед законом.

Та чистою не могла залишатися совість Максима. За власним бажанням у вересні він прийшов до Ірпінського військкомату, записався до 90-го десантно-штурмового батальйону.
А потім був аеропорт, де наших бійців назвали «кіборгами». У День Збройних сил України сепаратисти стали надзвичайно активними — була установка взяти термінал будь-якою ціною.

Але «кіборги» вистояли. І Максим повернувся додому. До коханої жінки і улюблених дітей. Та чоловік довго не міг насолоджуватися сімейним затишком. Як казав він раніше: «Мені треба воювати там, щоб тут було спокійно».

Повернувшись до побратимів, Максим знову воював, а воюючи загинув.

У смт. Коцюбинське, за словами присутніх, зібралася «неймовірна» кількість людей, які прийшли попрощатися, подякувати, вшанувати пам’ять «Кіборга нашого міста» — героя.Бучанська міська рада інформує:
З метою увіковічення памяті жителя міста Бучі, учасника антирористичної операції на сході України, Героя України МАКСИМА РИДЗАНИЧА, прошу присвоїти одній із вулиць міста Буча назву ім. м. Ридзанича.
Анна МІНЕНКО, фото Володимира ЕННАНОВА 
газета: "Бучанські новини" №12 від 27 березня 2015 року
Ридзанич
  30
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.