» » » Буча : проведення фейєрверків у місті строго контролюватиметься

Буча : проведення фейєрверків у місті строго контролюватиметься

Відтепер проведення фейєрверків у місті строго контролюватиметься

Сьогодні ледь не кожне свято закінчується залпами салютів. Хочеться видовища та краси, тим більше, що замовити проведення фейєрверку нині не проблема – фірм, що спеціалізуються на цьому питанні — багато та й у фінансовому плані послуга стала значно доступнішою. Проте, все добре в міру. Мало приємного, коли під твоїми вікнами, посеред ночі, відбуваються вибухи, аж шибки дрижать. І це лише один бік медалі. Інший – при неправильному використанні, без достатнього досвіду й умінь, салютних установок, можуть травмуватися люди. Та хоча при організованих заходах, на щастя, подібних випадків ніби не траплялося, то гра в петарди та куплені в магазині фейєрверки нерідко закінчується трагічно.

Щоб запобігти цим прикрим наслідкам, 31 травня 2007 року, на десятій сесії Бучанської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Положення про порядок і правила проведення фейєрверків (салютів) на території м. Буча».
Відразу хочеться зауважити, що в рішені йде мова про використання піротехнічних виробів під час проведення масових свят, а фізичні особи, які, при відзначені урочистих заходів хочуть провести фейєрверк, повинні дотримуватися низки вимог. То ж, якщо питання організованих салютів вдасться вирішити, проблема «стихійних» залишається відкритою.

Згідно даного рішення, Інспекція по благоустрою спільно з відділом містобудування та архітектури, відділом культури та спорту й відділом з надзвичайних ситуацій у м. Буча повинні визначити перелік місць, де дозволяється проводити фейєрверки. При цьому, в жодному разі це не можуть бути території, відстань яких менша, ніж 50 м до потенційно-небезпечних об’єктів, підприємств, місць продажу та зберігання паливно-мастильних матеріалів, будинків, лікарень, шкільних та дошкільних установ, дитячих будинків-інтернатів, будинків-інтернатів для людей похилого віку, житлових будинків.
Буча : проведення фейєрверків у місті строго контролюватиметься

Також забороняється проводити фейєрверки поблизу шляхопроводів, транспортних магістралей, нафто-, газопроводів, електричних мереж, АЗС, територій об’єктів, що мають важливе історико-культурне значення, пам’ятників історії та культури, цвинтарів.

Час, у який дозволено користуватися піротехнічними виробами – з 10.00 до 22.00. Щоправда, винятком є новорічна ніч.
Взаємовідносини виконавця професійного салюту й замовника будуть базуватися на договірній основі, але, щоб отримати дозвіл на проведення такої діяльності, підприємство, установа, організація чи фізична особа (виконавці) зобов’язані подати до Бучанського відділу надзвичайних ситуацій письмове звернення. У ньому вони вказують низку потрібних відомостей.
Після закінчення фейєрверку, відповідальний від організації, що виконувала ці роботи, буде негайно доповідати по телефону оперативному черговому в місті про проведення заходу та письмово, до 10.00 години наступного дня, - начальнику відділу з надзвичайних ситуацій у Бучі.
газета: №24-25 "Бучанські новини" від 22 червня 2007р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.