» » Ірпінь: Рятувальники ДСНС спілкуються з дітлахами щодо правил безпеки життєдіяльності

Ірпінь: Рятувальники ДСНС спілкуються з дітлахами щодо правил безпеки життєдіяльності

Досить часто діти стають як учасниками так і винуватцями виникнення пожеж. Саме тому, щорічно в Україні виникає близько трьох тисяч пожеж, під час яких гине 130-150 дітей. Тому 29 січня, з метою залучення уваги громадськості до проблеми формування культури безпеки життєдіяльності підростаючого покоління та більш ефективного засвоєння теоретичних знань навчальної дисципліни «Основи безпеки життєдіяльності» фахівці ДСНС провели виїзні заняття в ЗОШ І-ІІІ № 12 та 17 м. Ірпінь.

Знайомство дітей з основами безпеки життєдіяльності з уст справжніх рятувальників розпочалося з вікторин, після чого всі учасники отримали грамоти та солодкі призи. Значну увагу приділили правилам безпечного користування електричними приладами, розмаїття яких заповнює простір у кожній оселі.

Окрім цього, учнівській аудиторії був представлений презентаційний фільм про вибухонебезпечні предмети та проведено пізнавальну гру, де діти наввипередки відповідали на поставлені запитання. Наостанок, до школярів завітали фахівці піротехнічної групи АРЗ СП, які розповіли про свою небезпечну роботу і показали яким спорядженням користуються, шукаючи боєприпаси.
Ірпінь: Рятувальники ДСНС спілкуються з дітлахами щодо правил безпеки життєдіяльності"Зовні небезпечні предмети нагадують безформні шматки металу, які за довгі роки проржавіли і мають сильно пошкоджений корпус. Але, тим не менше, вибухівка, що знаходиться в середині може бути дієвою. Тому, навіть з вигляду повністю зіпсований снаряд, дуже небезпечний. Роздивлятися їх та кидати у вогонь не можна, адже це може призвести до нещасного випадку. Знайшовши небезпечний предмет, сповістіть про це дорослих. Щоб уникнути нещасних випадків, треба твердо запам'ятати, що доторкатися до вибухових або невизначених предметів не можна, бо це небезпечно для життя. До жодних самостійних дій вдаватися не можна!" - розповів начальник відділення групи піротехнічних робіт капітан служби цивільного захисту Олег Кудрик».

Крім того, до школярів завітали справжні рятувальники, які представили до уваги всіх присутніх пожежний автомобіль та спеціальне технічне спорядження, яке використовується працівниками ДСНС під час гасіння пожеж. Всі охочі могли відчути себе пожежними: посидіти за кермом автомобіля, приміряти бойовий одяг чи використати пожежний рукав та вогнегасник.

А по закінченню такого веселого дня усі учні подякували рятувальникам і з радістю пішли на уроки."РЯТІВНИК ПРИІРПІННЯ" - Запобігти, врятувати, допомогти!
www.rescuer.kiev.ua
3 -2

ГУ ДСНС України у Київській області 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.