» » Збираєтесь на відпочинок? А про майно подбали?

Збираєтесь на відпочинок? А про майно подбали?

Наступає літній період і перед нами все частіше постає питання: на кого залишити своє майно під час відпустки. Можна звісно й на сусідів, але сусід не буде цілодобово наглядати за квартирою чи будинком і у будь-якому разі не нестиме відповідальність за якийсь прикрий випадок. Найліпший вихід - встановити систему сигналізації.

До кого ж можна звернутися із цим питанням? Державна служба охорони (ДСО) при МВС України – спеціалізована структура, яка з 1952 року на високому професійному рівні забезпечує надійний захист майнових інтересів і життя громадян України. ДСО надає повний комплекс охоронних послуг. Під охороною ДСО – майже 100 тис. об’єктів і понад 100 тис. помешкань громадян. Під захистом Служби - квартири, офіси, магазини, великі торгівельні центри, важливі стратегічні об’єкти, дачні будинки тощо. В арсеналі ДСО найновітніша техніка, сучасна зброя, швидкісні авто – все, що допомагає її співробітникам ще ефективніше пильнувати спокій та добробут співвітчизників.

У гості до редакції «БН» завітав начальник відділення УДСО при ГУ МВС України в Київській області підполковник Ігор Гуськов. З ним і поговоримо докладніше про Державну службу охорони.

- Отже, Ігор Валентинович, як би ви визначили кількома словами що таке ДСО?
- Державна служба охорони (ДСО) створена для надання спеціальних, охоронних послуг юридичним та фізичним особам, підприємствам усіх форм власності. Діяльність організації регламентується постановою Кабінету міністрів. Працюють в ДСО лише професіонали, які проходять жорсткий відбір та спецпідготовку, після чого зараховуються на роботу. Загалом ДСО – це, так би мовити, один з підрозділів міліції, метою якого є захист приватного, особистого чи державного майна від будь-яких зазіхань.

- У чому різниця між приватними охоронними структурами та ДСО?
- Різниця між приватною охоронною фірмою та державною службою полягає в тому, що Державна служба охорони при МВС України – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. А в разі прийняття під фізичну охорону об’єкту замовник отримує не одного охоронця, а систему, в яку входить офіцер, що перевіряє службу, наряд групи затримання, що в разі необхідності надасть допомогу.

- Які послуги пропонує своїм клієнтам ДСО?
- ДСО надає різні послуги з охорони. Це і охорона за допомогою технічних засобів, і охорона фізичними постами міліції або спеціально-навченими співробітниками цивільної охорони, супровід цінних вантажів, касирів та інкасацію грошових коштів.
Завдяки новітнім технологіям спектр послуг розширюється. Наприклад ми маємо можливість встановлювати та вести відео спостереження на об’єктах. Тут, до речі, я б згадав і послуги GPS та технічний захист інформації, які ми пропонуємо замовникам.

Окрім того, ми маємо спецпідрозділ міліції охорони «Титан» – елітну частину Державної служби охорони. «Титан» забезпечує охорону власності фізичних та юридичних осіб, захист фізичних осіб від злочинних посягань. Також маємо кінологічну службу.
Незалежно від замовлення, на всіх об’єктах під нашою охороною, якщо навіть це не передбачено в угоді, безкоштовно для клієнта встановлюється сигнальна кнопка, підключена до центрального пульту. Таким чином ми не лише убезпечуємо майно замовника, а й здоров’я та життя наших співробітників.

- Скільки в Ірпінському регіоні всього користувачів ваших послуг?
- В Ірпінському регіоні ДСО охороняється за допомогою технічної охорони 134 об’єкти всіх форм власності, 49 систем термінового виклику наряду міліції, 180 приміщень з особистим майном громадян. Також фізичними постами охороняється 9 об’єктів. Здійснюється супровід касирів та інкасація на 9 маршрутах.
За 5 місяців поточного року нарядами груп затримання здійснено 398 виїздів, з них 299 на спрацювання засобів охоронної сигналізації та 99 виїздів по лінії 102.
Отже, шановні бучанці, якщо виникла потреба в охороні помешкань за вашої відсутності, ви знаєте куди можна звернутися. Подбайте про свій спокійний відпочинок заздалегідь. І пам’ятайте – жадібний завжди платить двічі.

Віктор Бондаренко 
газета: "Бучанські новини" №22 від 4 червня 2010р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар