» » Анатолій Федорук: У місті впроваджуватимемо світлодіодні ліхтарі

Анатолій Федорук: У місті впроваджуватимемо світлодіодні ліхтарі

Щоб не «осліпли» вулиці


Майже 4 місяці органи місцевого самоврядування сплачують за послуги за освітлення вулиць у вечірній і нічний час за єдиним роздрібним тарифом із застосуванням коефіцієнта 0,6 – замість 0,25, як було раніше.
Іншими словами, видатки населених пунктів на вуличне освітлення зросли у 2,4 рази. Нагадаємо, що освітлення вулиць та інших громадських місць (парків, скверів) здійснюється коштом міськрад і сільрад.

Експерти Асоціації міст України переконані, що це створить додаткове навантаження на місцеві бюджети, які і так не надто наповнені. Відсутність освітлення на вулицях призведе до зростання рівня злочинності та соціальної напруги серед населення.
- Мусимо перерозподілити видатки бюджету, щоб забезпечити вуличне освітлення. Від цього залежить безпека на вулицях міста,- зазначив мер Бучі Анатолій Федорук.
До речі, в Європейському Союзі, куди Україна прагне вступити, всіляко заохочується використання електрики вночі, в тому числі і через пільгові тарифи. У Франції взагалі встановлений нульовий тариф на зовнішнє освітлення населених пунктів.

- Аби й надалі вулиці міста освітлювалися у нічні години, впроваджуватимемо світлодіодні ліхтарі,- заявив Анатолій Федорук. – Це дасть змогу у подальшому економити. Термін їхньої окупності – 3 – 5 років.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
міські новації Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.