» » Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці правила визначають вимоги пожежної безпеки для виборчих дільниць та агітпунктів у період виборчих компаній. Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за дотримання протипожежного режиму на голів виборчих комісій, завідуючих агітпунктами та чергових.

Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення.
Сходові клітини, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (пожежними кранами, вогнегасниками тощо) відповідно до встановлених норм.

Необхідно суворо дотримуватися протипожежного режиму. На виборчих дільницях та агітаційних пунктах забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватися відкритим вогнем. Палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Для аварійного освітлення приміщень необхідно постійно тримати електричні ліхтарі.

При виникненні пожежі негайно повідомити по телефону 101 після чого вжити заходів щодо евакуації людей та бюлетнів із приміщень та розпочати гасіння пожежі своїми силами і наявними засобами пожежогасіння.
1 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області
правила пожежної безпеки виборчі дільниці рятівник приірпіння
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.