» » Дошкількі заклади

Дошкількі заклади

Дошкількі закладиАнатолій Федорук,
Бучанський селищний голова :

Виконавчий комітет і Бучанська селищна рада в цілому опікується і переймається проблемами наших дошкільних закладів, а з першого січня 2007 року – й освітянських. Адже маємо надію, що вони будуть передані нам на баланс.

Говорячи про всі ті проблеми, які існують сьогодні в ДНЗ (дошкільні навчальні заклади), можна й відмітити, що в порівнянні з іншими дошкільними навчальними закладами Ірпінського регіону, наші - далеко в не найгірших умовах.

Але проблеми все таки є. Як пересвідчилися, в цьому році поточним ремонтом вже не обійтися. Дані будівлі, зокрема їхня інженерія, потребують негайного втручання.
В ході підготовки плану соціально-економічного розвитку на поточний 2006 рік, ми разом з пожежною інспекцією Ірпінського регіону, санепідемстанцією та безпосередньо спілкуючись з працівниками цих установ дійшли висновку, що потрібно проводити капітальні ремонти.

Звичайно, зробити їх одночасно в усіх дошкільних закладах не вдасться, але там, де стан дійсно був критичний, прийняли рішення внести зміни до бюджету. Таким чином, за рахунок бюджету розвитку й позабюджетних коштів ці роботи фінансуються – в якомусь садочку більше, в якомусь менше, але певну допомогу отримав кожен заклад.

При розподілі фінансового ресурсу ми виходили з нагальної потреби дитячого закладу в цих коштах. Щоправда, проводити роботи потрібно у всіх ДНЗ, адже будівлям переважно понад 30 років та й будувалися вони неналежним чином, без дотримання усіх потрібних норм.

Роботи, що розпочаті у всіх дитячих навчальних закладах Бучі, плануємо завершити вчасно – до першого вересня. Зараз функціонування цих установ ми призупинили на місяць. Хочу відразу подякувати, як колективу, так і батькам за розуміння, адже це певні незручності.

Варто дещо додати і про перспективи розвитку дитячих навчальних закладів в Бучі.
Спільно з Обласною державною адміністрацією і адміністрацією школи-інтернат ведемо переговори про відкриття навчального закладу на базі цієї школи, який раніше слугував для дітей позбавлених батьківської опіки. Але на сьогоднішній день він практично вільний, проте потребує утримання. Сподіваюся, що в цьому питанні знайдемо порозуміння й даний дошкільний заклад буде шостим у користуванні територіальної громади селища Буча.

Крім того, в найближчих два-три роки будемо мати ще два дошкільних заклади.
Це в мікрорайоні Яблунька, зокрема по вул. Центральній, і на новому масиві, який будує холдингова компанія “Київміськбуд”. Таким чином, проблему дошкільних закладів буде вирішено.


газета "Бучанські новини" №31 від 11 серпня 2006р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.