» » » Незаконна вирубка дерев: Міська рада припинила договір оренди земельної ділянки

Незаконна вирубка дерев: Міська рада припинила договір оренди земельної ділянки

14 листопада відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради


Засідання, на якому були присутні 27 депутатів, провів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Депутати одноголосно підтримали проект рішення про звернення до Прем'єр-міністра щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади.

Також було розглянуто питання щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Комфорт ЛТД» на вул. Лісова 1-а у м. Буча, яке було підготовлено із врахуванням численного фактажу щодо порушень умов цього договору, серед яких, як зазначається на офіційній сторінці БМР, проведена вирубка зелених насаджень без отримання відповідного погодження, недодержання орендарем вимог законодавства про охорону довкілля, ненадання орендарем доступу до переданої в оренду земельної ділянки для контролю за додержанням орендарем умов договору та цільовим використанням земельної ділянки.


– Враховуючи також протистояння, яке виникає на будівельному майданчику, постійні судові спори, численні звернення жителів нашого міста (…) даний проєкт рішення є дуже важливим, – зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Депутати підтримали проєкт і розірвали договір оренди. Надалі буде звернення до Господарського суду Київської області з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки.На засіданні вирішено почати реорганізацію житлово-комунального підприємства «Поліське» та процедуру ліквідації Комунального підприємства «Блиставиця-Сервіс» у зв’язку з необхідністю оптимізації мережі комунальних підприємств, організацій та установ, з метою забезпечення ефективного розпорядження комунальною власністю Бучанської міської об`єднаної територіальної громади, збалансування соціально-економічного розвитку та майнової основи місцевого самоврядування на території громади, усунення дублювання повноважень між комунальними підприємствами.

інформує газета "Бучанські новини" >>
2 0

газета: "Бучанськы новини"
відеосюжет Буча Федорук Анатолій Петрович КАМПА
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.