» » Судове засідання щодо ділянки біля “Кампи” (відеосюжет)

Судове засідання щодо ділянки біля “Кампи” (відеосюжет)

У Господарському суді Київської області відбулося засідання щодо земельної ділянки біля ЖК “Кампа-Парк” у Бучі. Нагадаємо, влітку на цій території зрубали 12 дерев.


Це обурило місцевих мешканців. Вони за допомогою ветеранів АТО припинили ці дії. Прокуратура Київської області позивається до Бучанської міської ради та орендаря ділянки ТОВ “Комфорт ЛТД” щодо визнання недійсними договорів оренди земельної ділянки.

На черговому судовому засіданні представник Бучанської міськради подавав документи про долучення нових доказів до справи. Представник прокуратури висловив заперечення щодо долучення цих документів до справи.
Проте, нові матеріали все ж долучили до справи. Представник Бучанської міської ради у суді розповів “Погляду”, що саме містять ці документи. На засідання прийшли і мешканці будинку що знаходиться біля скандальної ділянки. Вони наполягають на своїй позиції. Кажуть, зазначена ділянка є лісом, тож не може належати до житлової забудови.

Суд ухвалив закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті. Наступне засідання призначили на 30 травня.

1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
КАМПА Буча Прокуратура міста Ірпеня відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.