Знайомство із "ЮТЕМ - ІНЖИНІРИНГ"

16 серпня компанія «Південтеплоенергомонтаж» («ЮТЕМ») провела день відкритих дверейІсторія товариства нерозривно пов'язана з історією розвитку енергетики України.
За минулі роки пройдено великий шлях розвитку - від монтажу котлів, турбін і технологічного обладнання промислових підприємств невеликої потужності до монтажу та введення в експлуатацію обладнання ТЕС. Освоєно монтаж та наладку обладнання АЕС, проектування, будівництво та введення в експлуатацію промислових і когенераційних електростанцій, електростанцій тріо- та квадрогенерації.


Одна із провідних компаній у енергетичній, інжиніринговій та будівельно-монтажній сферах, яка функціонує вже 93 роки, . "Серце" підприємства знаходиться саме у Бучі, тож журналісти газети "Бучанські новини" завітали на знайомство.
Зустріч розпочалася з презентації.
– Ми будуємо різноманітні промислові об’єкти, маємо багато бізнесів, включаючи будівельно-монтажний, проектування, два заводи – з виготовлення металоконструкції й фасонних деталей та блоків трубопроводів. Можна отримати виробничу спеціальність і влаштуватися на роботу, – розповів Руслан Свініціцький, заступник голови правління – директор з маркетингу та продаж ПАТ «Південтеплоенергомонтаж»
ЮТЕМ – це ще навчальна платформа. Компанія має учбовий центр. Що важливо, їх сертифікат на знання європейських норм і правил визнаний у Європі і враховується при працевлаштуванні.

Гості під час заходу відвідали проектний департамент, музей, зварювальний полігон, де навчають спеціалістів, центр діагностики та контролю, заводи, інші виробничі локації.

До речі, Руслан Свініціцький розповів, що своїм працівникам підприємство надає максимальний соціальний пакет, до якого, крім іншого, входять оплата роботи в позаурочний час, матеріальна допомога на оздоровлення, медичне страхування, суттєві знижки на харчування у їдальнях та кафе компанії.
3 1

газета: "Бучанські новини"
ЮТЕМ Буча фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.