Ювілейна дата «ЮТЕМ»

У вересні одна з найперших і найпотужніших компаній Бучі «Південтеплоенергомонтаж» («ЮТЕМ») відзначила 90-річчя з дня створення.

Поважний вік підприємства, у якого за плечима величезний досвід, здобутки, пережиті складні часи та гарна перспектива розвитку, урочисто зібрав в одному залі трудовий колектив кількох поколінь. Мудрість ветеранів, які вклали свої сили і частку життя у підприємство, та енергія молоді, що працює у сучасній модернізованій організації, поєдналася в міцний стержень потужної компанії.
Завдяки розумному керівництву, відповідальності та згуртованості колективу, «ЮТЕМ» пережило складні часи і вдало функціонує нині. Сьогодні Публічне Акціонерне Товариство «Південтеплоенергомонтаж» - одна із провідних компаній України, що спеціалізується на енергетичному та промисловому будівництві, лідер галузі в області інжинірингу, управління проектами та введення в експлуатацію обладнання.

Історія товариства нерозривно пов'язана з історією розвитку енергетики України.
За минулі роки пройдено великий шлях розвитку - від монтажу котлів, турбін і технологічного обладнання промислових підприємств невеликої потужності до монтажу та введення в експлуатацію обладнання ТЕС. Освоєно монтаж та наладку обладнання АЕС, проектування, будівництво та введення в експлуатацію промислових і когенераційних електростанцій, електростанцій тріо- та квадрогенерації.
За роки діяльності, товариством було введено в експлуатацію понад 37 млн кВт електричних потужностей. Змонтовано обладнання електростанцій та введено їх в експлуатацію на території України та республік Молдова, Білорусь, Російської Федерації, Вірменії та інших країн.
За свою роботу працівники «ЮТЕМ» були удостоєні державних нагород. Багато хто за свою роботу заплатив ціною власного життя та здоров’я, особливо під час роботи на території ЧАЕС. З першого дня аварії було задіяно більше 3 тисяч працівників, деякі і сьогодні працюють в зоні відчуження, виконуючи замовлення держави.
Сучасний «Південтеплоенергомонтаж» впевнено дивиться у майбутнє. Помітно змінився і зовнішній вигляд організації. Проведено реконструкцію заводу, а поруч зводиться ще одне приміщення. І як і завжди якість продукції та задоволення клієнтів стоїть на першому місці.
Із щирими словами вдячності, які звучали з вуст керівництва, преміями та почесними грамотами було відзначено ветеранів та нинішніх працівників. Серед них бучанці, які пов’язали своє життя з лідером енергобудівництва України. Адже трудолюбний та згуртований колектив – імідж компанії, без якого не було б «ЮТЕМ» таким, який його знають в Україні та за її межами.

Пряма мова
Голова правління Стальний Андрій Володимирович:
- До 75-річчя компанії «ЮТЕМ» вийшла книга, у якій відображена вся історія розвитку та діяльності нашого підприємства, а зараз ми разом із нашим колективом продовжуємо творити історію, прославляючи наше місто на всю Україну. Вітаю всіх нас із ювілейною датою. Бажаю наснаги, процвітання та мирного неба.1 0

Вікторія ШАТИЛО, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №37 від 30 вересня 2016 року
ЮТЕМ фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.