» » “Лікар для кожної сім’ї” - з 2 квітня стартує кампанія з вибору свого лікаря

“Лікар для кожної сім’ї” - з 2 квітня стартує кампанія з вибору свого лікаря

З 2-го квітня в Україні стартує національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, згідно якої українці самостійно зможуть обирати свого власного лікаря.“Лікар для кожної сім’ї” - з 2 квітня стартує кампанія з вибору свого лікаря

Для цього необхідно підписати декларацію – документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Готуються до нововведень і у Вишгороді. Як відбуватиметься процес підписання декларації пояснила головний лікар Вишгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.Мешканці територіальної громади м. Буча можуть ознайомитися з лікарями первинної медичної допомоги за наступним посиланням: http://medbucha.org/.


Завантажити декларацію: Скачать файл: deklaraciya.pdf [202,33 Kb] (cкачиваний: 64)
Посмотреть онлайн файл: deklaraciya.pdfЗверніть увагу!


27 березня Бучанську підстанцію екстреної медичної допомоги з підрозділами ( Гостомель та Коцюбинське ) під'єднано до єдиної диспетчерської служби в Київській області, яка знаходиться у місті Біла Церква.


Всі виклики щодо надання екстреної медичної допомоги приймаються виключно за телефоном 103 з усіх мобільних операторів та стаціонарних телефонів.

Міські телефони Бучанської ПЕМД 97-805 і телефон ППБ Коцюбинське 72-203 не дійсні.

Телефон невідкладної допомоги залишився без змін: 40- 012.
1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
Лікар поліклініка сімейний лікар Буча Ірпінь медреформа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.