» » Права та обов’язки пацієнта при підписанні декларації про вибір лікаря первинної медичної допомоги

Права та обов’язки пацієнта при підписанні декларації про вибір лікаря первинної медичної допомоги

Розпочато процес реорганізації Бучанської міської поліклініки у Комунальні некомерційні підприємства Бучанської міської ради: «Бучанський консультативно-діагностичний центр» та «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги». Первинна медична допомога надаватиметься сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

Декларація є підтвердженням наміру пацієнта скористатися своїми правами за договором про закупівлю послуг первинної медичної допомоги, що укладений між головним розпорядником бюджетних коштів та відповідним суб’єктом надання первинної медичної допомоги.

Декларація підтверджує вибір пацієнтом лікаря з надання первинної медичної допомоги.
Декларація набирає чинності з моменту підписання її пацієнтом, законним представником, опікуном чи піклувальником та лікарем з надання первинної медичної допомоги.
Декларація формується для кожного пацієнта. У разі зміни пацієнтом лікаря з надання первинної медичної допомоги для пацієнта формується нова Декларація. З моменту підписання пацієнтом нової Декларації попередня втрачає чинність.
Декларація формується та заповнюється лікарем з надання первинної медичної допомоги або іншою особою, уповноваженою на це суб’єктом надання первинної медичної допомоги.
Декларація заповнюється машинописом або друкованими літерами від руки чорнилами.
Декларація заповнюється українською мовою, за винятком пунктів, що стосуються адрес електронної пошти.
Декларація заповнюється у двох примірниках: для пацієнта та суб’єкта надання первинної медичної допомоги.

У розділі Дані лікаря: зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) згідно з даними чинного паспорту обраного лікаря, адреса місця надання первинної медичної допомоги, номер телефону та адреса електронної пошти (за наявності) закладу охорони здоров’я для запису на прийом.

У розділі Дані виконавця: зазначаються найменування суб’єкта надання первинної медичної допомоги (повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) фізичної особи-підприємця), зареєстроване місцезнаходження юридичної особи або зареєстроване місце проживання фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код юридичної особи (код ЄДР) або реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи-підприємця, серія, номер та дата видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, номер телефону суб’єкта надання первинної медичної допомоги.

До 1 квітня українцям потрібно визначитися з вибором сімейного лікаря або лікаря первинної медичної допомоги й укласти з ним відповідний договір.

Мешканці територіальної громади м. Буча можуть ознайомитися з лікарями первинної медичної допомоги за наступним посиланням: http://medbucha.org/.


Завантажити декларацію: Скачать файл: deklaraciya.pdf [202,33 Kb] (cкачиваний: 691)
Посмотреть онлайн файл: deklaraciya.pdf


Пацієнтам які обрали мене в якості лікаря первинної медичної допомоги (персональна сторінка lesiadiachenko) та бажають оформити Декларацію мають заповнити наступну форму:ФОРМА


Бажаю Вам міцного здоров’я.Леся ДЯЧЕНКО,
заступник головного лікаря
Бучанської міської поліклініки
1 0

Леся ДЯЧЕНКО, заступник головного лікаря Бучанської міської поліклініки 
Дяченко вибір лікаря медреформа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.