» » » В Бучі відбулось засідання Ради регіонального розвитку

В Бучі відбулось засідання Ради регіонального розвитку

У місті відбулось засідання Ради регіонального розвитку, яке проводить голова КОДА Олександр Горган за участю голови КОР Ганни Старікової, міського голови Анатолія Федорука, представника Кабміну Олександра Клименка та Адміністрації Президента Андрія Касьяна./ відеосюжет - готується /

У роботі брали участь голови РДА, райрад, мери міст, керівники структурних підрозділів КОДА.

Голова КОДА Олександр Горган ознайомився з ходом будівництва одразу трьох освітянських проектів: гімназії, дитячого садка на вул. Б. Гмирі та спорткомплексу.

Про проблеми, що існують у освітній галузі, очільнику області доповів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Розповів і про впровадження пілотного проекту у країні - "Нової української школи", який створить умови для пошуку вірного життєвого шляху ще за учнівською партою.
Йшлося про впроваджені системи освіти електронного журнала та щоденника, системи безпеки дітей.33 галузеві програми – результат консолідованої роботи


У Київській області ухвалено нову програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 рік. До програми ввійшли 33 нові галузеві програми на загальну суму 851,8 млн. гривень, які були одностайно підтримані усіма без виключення фракціями Київської обласної ради.
Олександр Горган, голова Київської обласної адміністрації:
- "Прийняттю галузевих програм передувала майже піврічна робота обласної адміністрації з їх підготовки. Програми спрямовані на вирішення конкретних проблем Київщини. Певним чином, це дорожня карта розвитку усіх галузей. Сподіваємося, вони стануть поштовхом для розвитку області. Передусім ми, звичайно, виходили із реальних потреб мешканців регіону",

• Медицина - понад 85 млн. гривень
• Освіта - 40 млн. гривень
• Будівництво, реконструкція та ремонт об’єктів інфраструктури - майже 222 млн. гривень
• Збереження та відтворення родючості ґрунтів - 30 млн. гривень
• Розвиток лісового фонду - 10 млн. гривень
• Енергозбереження - 40 млн. гривень
• Охорона довкілля та раціонального використання природних ресурсів - 63 млн. гривень
• Соціальна картка мешканця Київської області – 20 млн. гривень
• Програма "Нульова смертність на дорогах" - 5 млн. гривень


Ганна Старикова, голова Київської обласної ради:
- Програма впровадження Єдиної соціальної картки мешканця Київщини – це комплекс заходів, які здійснюються на місцевому рівні з метою спрощення процесу надання населенню Київської області соціальної, матеріальної допомоги та інших соціально-орієнтованих послуг, зокрема розрахунків за комунальні послуги, отримання соціальних пільг, медичних послуг, обліку освітніх послуг. А нам, як представникам місцевого самоврядування, електронна картка дозволить бачити реальну кількість користувачів послугами, у тому числі пільговиків.

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова:
- Стратегія розвитку нашого міста поєднує динаміку сучасного європейського міста комфортного проживання і збереження та примноження історичних і природних цінностей. Дуже приємно, що наше бачення і зусилля знаходять підтримку керівництва області. Завдяки співфінансуванню об’єктів інфраструктури місто найближчим часом примножиться оновленими дорогами, пішохідними зонами, освітніми закладами.

За пропорційної співучасті заплановано провести:
- капітальний ремонт з покращення енергозбереження ЗОШ № 5
- реконструкцію тротуарів по вул. Водопровідна, проїзної та пішохідної зони по вул. Островського
- будівництво гімназії.

Із особистого фонду депутата обласної ради Ярослава Добрянського будуть частково профінансовані роботи з капітального ремонту - покращення екологічного стану ділянок вулиць Вокзальна, Депутатська, Польова.
Загальна сума видатків становить 34,1 млн. гривень, у тому числі:
державного бюджету 8,0
обласного бюджету 11,3
місцевого бюджету 14,8

Головою Київської обласної адміністрації Олександром Горганом було ініційовано створення Скаутського центру. Наразі Буча розглядається як базове місто, де буде реалізовано цей проект.
0 0

Прес-служба Бучанського міської ради 
газета: "Бучанські новини" від 26 травня 2017 року
гімназія міські новації нова школа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.