» » » » Ірпінчанка привезла срібло з Чемпіонату Європи з карате

Ірпінчанка привезла срібло з Чемпіонату Європи з карате

І знову Чемпіонат Європи. Цього разу з Кіокушинкай карате.

Данія, Демарк – 8-9 квітня. В чому різниця від попереднього?
В Берліні змагалися спортсмени з різних стилів карате – об’єднана організація, за спільними правилами ведення двобою (КWU). А цього разу змагання пройшли серед спортсменів стилю кіокушинкай карате.


25 країн 339 учасників: юніори (16-17р) та дорослі, в розділах поєдинки (кумі те) та комплекс (ката). Українська збірна виборола 11 призових нагород.

Від Ірпеня виступали 3 спортсмени, які за результатами відбіркових змагань зараховані до складу збірної: Анастасія Ейсмунт, Людмила Синенко (ввійшли в вісімку кращих в своїх вагових категоріях серед жінок) та Анна Лімонт (ЗОШ№14, військове містечко) – 2 місце серед дівчат 16-17 рр у вазі до 55 кг.

Змагання проходили в два дні. 8 квітня – з самого ранку у розділі ката (комплекс) збірна команда України виборола 4 призових: золото, срібло і 2 бронзи. Трохи пізніше розпочалися двобої серед юніорів в різних вагових категоріях: 2 золота, 3 срібла, 6 бронзових нагород – поїхало на Україну. І серед них наша ірпінчанка - Анна Лімонт.

А от неділя була для наших спортсменів складною. Далі вісімок до четверть фіналів не вдалося пробитися. Хто в вісімці потрапив на лідера, а кому не пощастило з суддівством, яке цього разу мало багато неточностей і помилок. Але сподіваємося наступного разу підготуємося так, що «виб’ємо» свої заслужені нагороди. Важка була Європа. Проте теперішні невдачі – це поштовх до наступних досягнень.

Також, 8 квітня, вже в Україні, в м. Дніпрі - спортсмени нашого спортклубу виборювали перемоги на Всеукраїнських змаганнях:
4 золота:
Стрілець Дмитро,
Усов Іван,
Лучинский Євгеній
(учні Ірпінської ЗОШ №3),
Шарапов Олег,
бронза: Андрій Дубінка (Ірпінська СЗОШ №2)


Нових перемог усім, сили і натхнення!"САНЧІН" в соцмережі www.vk.com
2 0

Петренко Ірина, тренер 
САНЧІН фотофакт Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.