» » » Заява сільських голів Блиставиці, Гаврилівки, Луб’янки, Мироцького, Синяка

Заява сільських голів Блиставиці, Гаврилівки, Луб’янки, Мироцького, Синяка

Ми, сільські голови Світлана Микиша, Олег Покрасьон, Анатолій Новиченко, Олександр Деревенський та Павло Єрига, виступаючи від імені ввірених нам громад, обурені тим, що в багатьох ЗМІ та в інтернет ресурсах однобоко і тендеційно висвітлюються події, які відбулися в Бучі 21 липня цьогоріч. Як відомо, цього дня правоохоронними органами були проведені брутальні обшуки Бучанської міської ради та помешкання її очільника Анатолія Федорука.
Ми повністю підтримуємо Бучанську громаду, депутатів місцевої ради, які миттєво відреагували і вирішили на знак протесту блокувати Варшавську трасу, а на позачерговій сесії міські обранці ухвалили звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра, Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора, Міністерства юстиції та Національної поліції з приводу блокування роботи міського виконкому. У цьому і сила Анатолія Федорука, яка зосереджена в довірі і підтримці місцевої громади.

Наші земляки вірять в Анатолія Петровича, тому й дали згоду на створення Бучанської об’єднаної громади. Практично вона вже створена і залишилось лише затвердити її на державному рівні. Та жителі наших сіл, селища і міста добре розуміють, що за липневою кампанією обшуків проглядаються чиїсь далекосяжні наміри будь-що завадити створенню компактного і самодостатнього об’єднання. Ці мотиви яскраво проглядаються і між рядками окремих повідомлень ЗМІ. Чомусь вони не хочуть бачити красу Бучі в її інфраструктурі, чудових парках, скверах, майданах, у нових жилих кварталах і навіть у малих атхітектурних формах. Анатолій Петрович так багато зробив для Бучі і бучанців, для об’єднаної громади, що навіть важко уявити, як вони можуть існувати одне без одного.

Для демократичної держави така брутальна форма проведення слідчих дій неприйнятна. Ми проти такої вакханалії, бо вона кидає тінь на всю систему органів самоврядування. А якщо і є певні підозри, то їх потрібно з’ясовувати в строго юридичному полі і не через 10 – 14 років, як це чинять правоохоронні органи нині.

Ми сподіваємося, що правоохоронні органи діятимуть виключно в межах закону, не допускаючи навіть натяку на переслідування майбутнього керівника об’єднаної громади Анатолія Федорука.
Ми довіряємо цій людині і переконані – наше об’єднання в майбутньому, як і Буча нині, також стане кращим не лише в рідній Київській області, а й в Україні.
Одночасно закликаємо ЗМІ негайно припинити різного роду спекуляції на цю тему. Не можна давати купці злостивих крикунів руйнувати те, що громада Бучі на чолі з міським головою Анатолієм Петровичем будувала десятиліттями для нас з вами і наших нащадків.

Ми - за Бучанську об’єднану громаду на чолі з Анатолієм Федоруком!

Сільські голови:
Світлана Микиша,
Олег Покрасьон,
Анатолій Новиченко,
Олександр Деревенський та
Павло Єрига.

Блиставиця - Гаврилівка - Луб’янка – Мироцьке – Синяк – Буча.
1 3

газета: "Бучанські новини" №30 від 5 серпня 2016 року
рейдер Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Krot

OFFline

  • Krot (11)
  • Користувачі
  • 6 серпня 2016 09:31
Друзі, де ви бачили інфраструктури?
Дитячі садки, школи, поліклініка, водопостачання та іншого для Бучи вже давно не вистачає. Вода в крані як в калюжі...
А парк це замилування очей.

2
Геннадій Копач
Вода - це Ірпіньводоканал, чому прокуратура не перевірить це, язик не повертається сказати, підприємство!???
Парк норм.
Дитячий садок у мене під будинком, записався по електронці.
Поліклініка - норм (правда я дуже рідко хворію).

0
Валентина Котвицкая
На позачерговій сесії міськради в місті Буча під Києвом, яку проводив особисто міський голова Анатолій Федорук, прийняли рішення про виділення гектара землі “бутафорній кишеньковій спілці ветеранів АТО з Ківою на чолі та рядом цікавих персонажів в керівництві”. Про це повідомив у “Фейсбуці” волонтер Роман Сініцин.

Він зазначив, що на сесію 1 серпня запрошували переважно депутатів із партії “Нові обличчя” Федорука та інших його симпатиків.

І,,,,

“Про усі деталі, прізвища та методи роботи секти радників та братчиків фейсбук-міністра [Авакова] ми проінформуємо зовсім скоро”, – зазначив громадський активіст Роман Сініцин, який є мешканцем Ірпеня й нещодавно на знак протесту вийшов з атестаційної комісії нової поліції.

http://novynarnia.com/2016/08/03/deputati-buchi-vidilili-psevdoatovtsyam-na-choli-z-kivoyu-gektar-zemli-v-buchi/

1