» » » » В Бучі утворено громадську організацію "Недільний футбол"

В Бучі утворено громадську організацію "Недільний футбол"

Шануємо традиції: STARці vs Молодь
Ось вже близько 50 років в Бучі існує традиція: кожної неділі о 9:30 збиратись на стадіонах міста для гри в футбол. Традицію започаткували десь на зорі 70-х років, і з тих пір усі, хто приходить на гру, діляться на дві команди: Молодь (переважно гравці до 35 років) та STARці (35 і більше, грають у жовтих майках).
Останні років 10 "домашнім" стадіоном є стадіон "Пмк-арена", де за сприяння Відділу молоді та спорту Бучанської міської ради ігри проходять не зважаючи на несприятливі погодні умови. А оскільки на матчах відсутній арбітр, емоції часто б'ють через край. Та який спорт без сплеску емоцій?Провести 2 години на свіжому повітрі у безкомпромісній боротьбі, та головне, дружній атмосфері, виявляють бажання не лише Бучанці, а й футболісти з усього Ірпінського регіону, а останнім часом навіть кияни.

Зараз лише Бучанців налічується близько 50 постійних учасників різного віку (від 15 до 59), тому одноголосно було прийнято рішення про легалізацію нашого спортивного руху і реєстрацію Громадської організації "Недільний Футбол"

Соціальна сторінка Фейсбук: Недільний футбол >>
0 0

Недільний футбол 
Недільний футбол
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.