» » » » Започатковано чемпіонат з футболу Бучанської об`єднанної громади

Започатковано чемпіонат з футболу Бучанської об`єднанної громади

Футбольний прорив БУЧАНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИУ кожної людини, крім рідної країни, є ще маленька Батьківщина. Це місце, в якому ти народився, твоя вулиця, твій дім, твої друзі – все те, що так близько твоєму серцю. Це наше рідне місто Буча. Сьогодення міста впевнено крокує для створення спортино-оздоровчого життя бучанців.

Вперше за роки незалежності в нашому місті утворено громадське об'єднання Громадська організація «Бучанськаміська федерація футболу» (внесено до Реєстра від 29.02.2016 року за №1454574) . Керівництво: ГО «БМФФ» секретар Бучанської міської ради Олексюк Василь, заступник Голови ГО «БМФФ» Мамон Г.І..

12 березня відбулось перше засідання Громадської організації «Бучанська міська федерація футболу» із представниками об'єднаної територіальної громади. На зборах були присутні тренери та уповноважені особи с. Гаврилівки, с. Луб'янки, с. Синяк, с. Блиставиці, смт Ворзель, с. Мироцьке, смт Гостомель та м. Бучі з футболу.

За ініціативи міського голови Анатолія Петровича Федорука та ГО «БМФФ» з метою спортивного об'єднання громади, організації та проведення ЧЕМПІОНАТУ БУЧАНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ФУТБОЛУ одноголосно було прийняте рішення про започаткування спортивного заходу.

Стартує Чемпіонат 9 квітня та триватиме до 20 листопада 2016 року. Будуть задіяні футбольні поля Ворзеля, Гостомеля та два бучанських поля, приймають участь 12 ФК серед яких 5 міських команд.

За результатами жеребкування визначились суперники І кола 09.04-10.04.2016р.
1
1 ФК «Луб'янка»
12 ФК «Блиставиця»

2
2 ФК «Буча-03» Буча
11 ФК «Кристал» Буча

3
3 ФК «Буча-Квартал» Буча
10 ФК «Мироцьке»

4
4 ФК «Гаврилівка»
9 ФК «Синяк»

5
5 ФК «Зірка» Ворзель
8 ФК «Арсенал» Буча

6
6 ФК «Зоря» Гостомель
7 ФК «Фенікс» Буча

Також в зазначені терміни планується проведення КУБКУ ГО «БМФФ» та СУПЕР КУБКУ громади міста.

Футболістам-аматорам всіх команд бажаємо успіхів!

Соціальна сторінка Фейсбук: Недільний футбол >>
1 0

Мамон Г.І., заступник Голови ГО «БМФФ» 
Недільний футбол Бучанський район футбол міські новації Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.