Нарада з правопорядку

Нарада з правопорядкуВідбулася 30 січня в Бучанській міській раді під головуванням секретаря ради Василя Олексюка

Темою наради було питання для негайного вирішення – термінова організація заходів безпеки в місті в зв’язку з терористич-ними загрозами. Для ділового обговорення цього питання зібралися працівники силових структур, державної служби охорони, афганці, бійці АТО, представники «Бучанської варти» та «Бучанського кордону», працівники охоронних агенцій, волонтери, представники громадських організацій.

У вступному слові перед початком наради заступник міського голови Олександр Смолькін доповів про ініціативу голови Ради Міністрів та голови Київської обласної державної адміністрації щодо посилення в територіальних громадах заходів безпеки та створення місцевих оперативних штабів. Олександр Петрович наголосив на необхідності патрулювати вулиці міста, налагодження співпраці з підприємствами та проведенні щоденних оперативних нарад. Особливо продуманими мають бути заходи з безпеки в місцях, критично важливих для життєдіяльності міста, а також місцях масового скупчення людей.

Учасники наради взяли активну участь у складанні переліку таких критичних точок в місті. В них необхідно покращити засо-би зв’язку та відеоспостереження. Також необхідно контролювати, перевіряти і, за необхідності, брати на облік тимчасових і підозрілих людей на вулицях міста. Тут аж ніяк не обійтися без пильності всіх наших городян.

Начальник Бучанського міського відділу міліції підполковник В. В. Ридчик поставив задачу невідкладно створити автопатрулі у складі п’яти-шести машин із залученням працівників міліції та громадських активістів. Міська рада, як сказав Василь Олексюк, подбає про забезпечення патрулів паливом, формою та засобами індивідуального захисту. Діяльність автопатрулів буде керуватися з єдиного штабу. Такі мобільні групи будуть патрулювати мікрорайони Бучі в дві зміни. Їхня задача – профілактика протиправних дій та взяття на облік всіх підозрілих осіб, перевірка багажу підозрілих автомобілів, захист спокою в місті.

Була приділена особлива увага питанню мобілізації транспортних засобів для потреб забезпечення безпеки в місті. А також, встановленню відеокамер і найширшого інформування громадян про заходи безпеки і пильність. Учасники наради дійшли спільного висновку про необхідність проведення навчання активістів та просування програми безпеки в установах міста. В обстановці, коли в місті немає належних сил міліції та власної оперативно-слідчої групи, а в країні відбувається реформа МВС, від всіх громадян вимагається тверезе розуміння ситуації та активне сприяння заходам безпеки, які організовує міська влада. Особливо зараз, перед лицем можливих терористичних провокацій, коли заслані бандити здумають перевіряти на міцність і реакцію наше пристоличне місто.Бучанці, не забуваймо – в Україні точиться війна і не звичайна, а новітня «гібридна». Запрошуємо всіх небайдужих громадян і організацій надати посильну матеріальну допомогу і долучитися до патрулювання міста.
0 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.