» » Буча відновлює громадське патрулювання

Буча відновлює громадське патрулювання

Події, які сьогодні відбуваються на Сході, війна, яка триває, має відлуння і в нашому місті. В найважчі часи історії нашої країни, саме свідомі громадяни повинні показувати приклад зорганізованості та подбати про безпеку міста.

Задля недопущення кримінальних, терористичних та диверсійних провокацій, у Бучі було створено громадський патруль, який діятиме на базі Бучанського відділення міліції.

Проте особливість цього утворення полягає в тому, що до справи може приєднатися кожен свідомий бучанець – повнолітній, без протиправного минулого. Громадський патруль оснащений необхідним екіпіруванням – формою та засобами безпеки. Крім того, діяльність створених мобільних груп - юридично врегульована, що дає змогу працювати на законній основі та здійснювати заходи по охороні громадського порядку. Наприклад, у разі виявлення в Бучі підозрілих осіб, автотранспорту, або факту провокаційних дій з боку правопорушників, громадський патруль має право застосувати надані йому повноваження (перевірка документів, транспортних засобів, супровід правопорушників до відділу міліції).

Буча відновлює громадське патрулювання


Таким чином кожен з нас контролюватиме, наводитиме лад на вулицях, по яких ходять наші діти та близькі.
Тож, запрошуємо жителів та громадські організації приєднатися до співпраці, адже – безпеки забагато не буває.

Якщо ви стали свідком правопорушення - звертайтесь за телефонами «гарячої лінії»:
063 412-24-40;
050 388-98-68

(цілодобово).


Добровольцям звертатися за адресою: місто Буча, вулиця Нове Шосе, буд.3, Бучанський відділ міліції;

Із більш детальною інформацією про принципи роботи громадського патрулю, користувачі сайту зможуть ознайомитися вже найближчим часом.
7,5 -4,5

Андрій, www.bucha.com.ua 
патрулирование города самооборона милиция Бучанська варта Яворский
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Максим Шпакович
"у разі виявлення в Бучі підозрілих осіб, автотранспорту....." у нас под домом Хмельницкого, 6, уже почти год стоит как вкопанный автомобиль (красный пыжик) с луганскими номерами.. тупо на одном месте.. хозяев не видать

0
Юлия Птах Дейнека
Це добре! Хочу звернути увагу,на "прикру дрібницю" -це сміття -сорвані афіши "акваріуса" ,коли чіпляють нові.....старі просто кидають під ноги!

0
Голос Народу
Ох як славно, можна і на фонарях зекономити... які і так не горять. Коли пан Федорук ви нарешті увімкнете фонарі по дорозі з електрички попід лісом на Лісовій Бучі ??? Уже 5 місяців пройшло, з того часу, як на відкритті памятника "небесній сотні" ви обіцали вирішити цю проблему!!! Коли нарешті приступите до виконання своїх обовязків мера, і забеспечите безпеку своїм громадянам ???

0
Михайло Кава
Пропал ВЕЛОСИПЕД "STERN"!!!
Горний-городской велосипед салатового цвета с чёрными вставками и надписями на 21 скорости, адрес пропажи Пушкинская 59-Б, 1 подъезд 05.04.2015 с 19 до 21. Если кто то, что то видел прошу надати информацию либо вернуть за вознаграждение. За достоверную информацию вознаграждение. 093-8855188

0