У Бучі побудують Novus ?

У Бучі побудують Novus ?Схоже, скоро в торговельній мережі міста з’явиться серйозна конкуренція. На ринок послуг заходить мережа супермаркетів «Novus», які завоювали репутацію сучасного й комфортного для покупців громадського закладу. У них – європейський власник, отже, хочеться сподіватися, що й підхід до ведення бізнесу якісно відрізнятиметься від вітчизняних.До комунального підприємства «Бучабудзамовник» звернулася інвестиційна компанія Будпромінфрасервіс» з проханням дати дозвіл на будівництво торгового комплексу «Новус» по вул. Пушкінська, 59-Б. Бучанцям ця адреса краще знайома, як станція технічного обслуговування, що на узбіччі траси Київ-Ковель.

Проте власник СТО іншої думки. Про це він повідомив під час засідання чергової сесії Бучанської міської ради. Зокрема, зазначив: «Питання відносно майданчика знаходиться на розгляді вищого спеціалізованого суду і найближчим часом я надам документи. На діяльність, пов’язану з будівництвом, накладуть арешт».

Проте посадовці запевняють: жодних судових обмежень, обтяжень і позовів до Бучанської міської ради в особі КП «Бучабудзамовник» щодо права користування цією земельною ділянкою не було і немає. Дана ділянка знаходиться в постійному користуванні «Бучабудзамовник» на підставі державного акту від 20 червня 2011 року.

А всі питання, які виникають – це виключно господарські взаємини між суб’єктом господарювання і колишнім радгоспом «Київський».
«Ми діємо виключно в правовому полі і не потрібно нас втягувати у чиїсь взаємини», - прокоментував міський голова Анатолій Федорук.
Свою позицію висловили й депутати міської ради. Так, Олександр Кравчук поцікавився:
- Зараз і так на трасі виникають затори. Якщо там побудують «Новус», як взагалі роз’їжджатиметься транспорт? Як розбудовуватиметься дане перехрестя?
Анатолій Федорук: Питання транспорту – як доїзду на паркувальний майданчик, так і виїзду, – вирішуватиметься відповідно до проектної документації. Ми розробили проект реконструкції ділянки траси Київ-Ковель, яка передбачає розширення проїжджої частини від вул. Ярослава Мудрого в сторону повороту на Ворзель. І служба автомобільних доріг, погоджуючи проект компанії «Новус», якраз і буде враховувати даний задум і перспективу реконструкції.

Саме будівництво торгівельного центру дасть можливість змінити транспортні потоки на цьому перехресті – з урахуванням інтересів і водіїв, і пішоходів.

Депутат Євген Олексієнко переконаний, що даний проект потрібний для міста.
- У Бучу заходить інвестор – будуть створені нові робочі місця, сплачуватимуться податки. Це вже дає якийсь новий поштовх для розвитку. Крім того, вдасться уникнути монополії «Еко-маркету».
Як би там не було, а наміри в інвестора серйозні. Вже скоро можна буде говорити про новий об’єкт торгівлі, а тим більше – оцінити якість його послуг. Цілком можливо, що конкуренція спонукатиме інших підприємців переглянути свою політику до споживачів і, зрештою, дослухатися до нарікань і побажань бучанців.
Але сподіваємося, що забудовник вестиме коректну політику будівництва і люди відчують мінімум дискомфорту від їхньої діяльності.

Довідка
Сьогодні мережа NOVUS представлена 20-ма магазинами та торговими центрами в Києві, Севастополі, Черкасах, Рівному та Тернополі й продовжує активно розвиватись. У 2013 році компанія планує розвиток мережі як в форматах гіпермаркетів та супермаркетів, так й у форматі «магазину біля дому». В цілому, «Новус Україна» планує відкриття 8 магазинів в 2013 році. Один із них – у Бучі.
У Бучі побудують У Бучі побудують торгівельний комплекс торгівельний комплекс «Novus».
газета: "Бучанські новини" №10 від 8 березня 2013 року
Новус
Коментарів: 9
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
kordon

OFFline

 • kordon (20)
 • Місцевий
 • 7 березня 2013 16:02
вот это было бы неплохо, а то эко уже давно зажралось, просрочку продают. и.т.д... хоть конкурент появится

0
pochaevsky

OFFline

 • pochaevsky (7)
 • Користувачі
 • 7 березня 2013 17:54
Двумя руками за . За здоровую конкуренцию :bully:
"Новус" отличный ,современный супермаркет . В отличие от грязного и обшарпаного , страшного Эко - Маркета.

1
Dimon

OFFline

 • Dimon (2)
 • Користувачі
 • 7 березня 2013 21:08
Підримую,єдиний супермаркет,знаходячись у якому,почувєш себе як у Європі.Висока якість,вічливий персонал. :winked:

0
Халк

OFFline

 • Халк (13)
 • Місцевий
 • 8 березня 2013 00:33
А на форуме на АТБ которое откроется недовольные нашлись...Конкуренция это хорошо.Уверен что в том же АТБ цены будут на порядок ниже Эко и там тоже будет вежливый персонал...Лучше бы конечно Ашан открылся,но им наверняка и в Беличах людей хватает....Открытие Нобуса на Беличах как по мне глупость,замечал что все кто едет возле Нобуса,машин мало,зато возле Ашана много...Был бы там Мак,народу было бы больше.Но и Нобус тоже хорошо..лишь бы не монополист Эко...

1
TVmama

OFFline

 • TVmama (9)
 • Місцевий
 • 8 березня 2013 23:17
Халк, ні, ну якби АТБ відкривалося у Вашому будинку, заважаючи Вам нормально жити, думаю, Ви б теж були не в захваті.
А перш, ніж радіти, появі нової торгової точки, подумайте й справді, яка там транспортна розв'язка.
Для тих, хто й досі сварить ЕКО - люди, ну хто ж вас змушує ходити туди?! 20 хвилин - і ви в тому ж НОВУСі чи АШАНі.

0
Халк

OFFline

 • Халк (13)
 • Місцевий
 • 9 березня 2013 17:02
TVmama, мне повезло...Я живу в частном секторе,и когда приходится ночевать в квартире для меня это мука,никаких соседей,сверху снизу ,сбоку...Про буйных соседей вообще молчу....Как я понимаю,подвоз товара и т.д.будет создавать шум и мешать людям,с этим согласен,а как предлагаете решить вопрос?Если деньги уже заплачены, и уже все решили без жильцов...А если пан Федорук, действительно обещает нормальную транспортную развязку,будем надеяться что так и будет.Просто в Эко взяли за правило,не только продавать просроченные продукты,хамить посетителям,так еще и обсчитывать покупателей.Я бы с радостью после работы заходил в Ашан,но не по пути....А выяснять отношения после роботы уставшему человеку согласитесь не хочется...Должна быть честная конкуренция, а не всеобщая Монополия.

0
Dronik

OFFline

 • Dronik (1)
 • Користувачі
 • 12 березня 2013 21:05
В очередной раз хочется спросить нашего уважаемого мэра, а как же быть людям которые ставят автомобили на стоянке, которую Вы хотите отдать под строительство очередного магазина? В городе который позиционируется как город "комфортной жизни" больше нет охраняемой стоянки, дворы и так заставлены автомобилями, а Вы хотите только усугубить и так плачевную ситуацию с парковкой автомобилей в нашем городе. Вы забираете единственную охраняемую стоянку, не предлагая ничего взамен.

0
odinizelektorata

OFFline

згідний із Dronik: "В очередной раз хочется спросить нашего уважаемого мэра, а как же быть людям которые ставят автомобили на стоянке, которую Вы хотите отдать под строительство очередного магазина?" Шановн. Ататолію Петровичу, NOVUS до Бучанського бюджету податків платити не буде, так як і МОДУЛЬ. А у Бучу вже досить ПОНАЕХАЛО ліміти, які влаштовують п*яні нічні пісенні рулади, перестрічають пізніх перехожих, б*ють вікна в авто на стоянках біля будинків, цуплять з авто колеса. ТАКОГО у Бучі раніше небуло. ДОСИТЬ! Із-за Вашого паркану життя Бучі пагано видно. Вийдіть до земляків, спитайте їх, чи того вони хочуть.

0
serset

OFFline

 • serset (8)
 • Користувачі
 • 1 квітня 2013 03:01
Откройте новую стоянку возле котельни киевгорстроевских домов, а потом стройте на месте старой хоть ядерный реактор. Во дворе уже от припаркованных машин не пройти и даже при желании теперь больше машину поставить негде будет.

0
Marina Yurchenko
зачем еще один, если нормальный Экомаркет уже есть?

0
Ирочка Головань
 • Ирочка Головань (705)
 • Гостi
 • 2 жовтня 2014 13:27
Была в Новусе показалось что грязновато там как то. может нужно следить как то за этим

0