» » "Новус" в Бучі прийняв перших відвідувачів

"Новус" в Бучі прийняв перших відвідувачів


27 вересня у Бучі відкрився тридцятий, ювілейний, магазин «Новус». Власники компанії вже понад 15 років ведуть бізнес на території України, який для них цікавий передусім високою ємністю сегменту. При цьому, як зазначають фахівці, ми знаходимося на одному з останніх місць у Європі за кількістю торгівельних площ. Але точно – не за кількістю покупців, яких у перший день роботи магазину було настільки багато, що доводилося спостерігати живі «затори» біля входу і виходу з «Новуса». Тому напрошується висновок: або наші люди вкрай цікаві, або справді відчувають гостру потребу вищих стандартів серед супермаркетів.


Сучасна будівля, привабливий дизайн інтер’єру, велика торгівельна площа і широкий асортимент товарів – радували покупців. До того ж, в приміщенні супермаркету відкриті ювелірна крамниця, відділ косметичних засобів, зоотоварів, кафетерій, працює аптека та надаються послуги хімчистки.
Жителям запропонували характерний для мережі європейський формат покупок. І, варто зазначити, очікування виправдалися: близько 45 000 найменувань товарів, широкий асортимент та додаткові сервіси – пекарня, кондитерська, власний м’ясний цех, кулінарія, свіже пиво на розлив. Кожен обирав те, що йому найбільше до смаку і вподоби.

Але цим подіям передувало урочисте відкриття «Новуса». Як будувався об’єкт в місті розповіли гості свята – Надзвичайний та повноважний посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас, Бучанський міський голова Анатолій Федорук та генеральний директор «Новус Україна» Ігор Ланда. Саме вони перерізали символічну червону стрічку та «запустили» в добру путь сучасний торгівельний заклад.

«Ми пропонуємо гарантовану якість товарів і європейський комфорт за ті ж гроші. Ми ламаємо поширені стереотипи про те, що якщо в магазині чисто і красиво – значить там дорого. Наші супермаркети оснащені високотехнологічним обладнанням, потужним кондиціюванням, великими автопарковками і пропонують багато категорій товарів», - говорив про своє дітище Ігор Ланда. Крім того, він зазначив, що супермаркет в Бучі – не останній магазин, який зводиться в цьому році.
«За тиждень – відкриваємо ще один супермаркет у Києві (станція «Лісова»), а до кінця року – плануємо відкрити «Новус» у Броварах. Ми йдемо у регіони – це наша стратегія. Так, у ці дні завершуємо переговори з мером Вишневого, з владою міста Біла Церква та ще низкою населених пунктів навколо Києва. Вірю, що на реалізацію всіх задумів вистачить і фінансів, і бажання», - сказав він.


генеральний директор Новус Україна Ігор Ланда
А ось посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас у своєму виступі робив акцент на інвестиційній привабливості пристоличної зони.
«У Бучу сьогодні прийшов ще один європейський актив – прозорий, надійний і солідний. Ми відкриваємо супермаркет «Новус». Працівники – переважна більшість бучанці (180 нових робочих місць). Виробники будівельних матеріалів і самі зодчі – теж українці. Своє місце серед покупців знайде й широкий асортимент українських товарів. Усе це – важливі, але порівняно незначні речі, як і сама подія відкриття магазину. Але вона важлива, значуща для пересічного громадянина. І ще раз доводить, що інвестувати в Україну можна, і заробити тут також можна.
Хотів би, щоб цей меседж почули не лише литовські, а й інші європейські та світові бізнесмени-інвестори. Ми б допомогли Україні в бізнесі, в економіці вийти на вищий рівень, як сьогодні зробили в Бучі
», - зазначив представник іноземної держави.


Чимало слів вдячності лунало на адресу генпідрядної організації, яка не лише працювала над будівництвом супермаркету, але й вирішувала соціальні навантаження в місті. Від будівництва «Новуса» місцевий бюджет отримав значні фінансові вливання, які пішли на розвиток інфраструктури. Зокрема, зведення «Новуса» дало можливість фактично завершити комплекс-квартал: з тротуарами, озелененням, переходами.«Важливо, що саме компанія «Новус» вирішила профінансувати будівництво торгівельного центру в передмісті столиці. Це, напевно, говорить про новий виток будівництва мережі даної компанії», - зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
«Я дякую компанії «Новус» за прийняте і зважене рішення відкриття свого супермаркету в Бучі. З вами було приємно взаємодіяти, адже під час реалізації цього проекту міська влада навчилася багатьом новим методам і підходам в організації співпраці з бізнесом. І саме присутність вашого торгівельного знаку, компанії, як торгівельної мережі, в нашому місті та регіоні є запорукою наступних інвестицій, які робитимуться країнами Євросоюзу не лише в Україну, а й місто Бучу зокрема
», - підсумував очільник міста.
Покупцям же побажали отримувати задоволення від відвідування закладу й щоб їхня купівельна спроможність зростала.

Усе сказане вище могли оцінити перші клієнти. Окрім покупок, цього дня на них чекали акції та розіграші призів. А чи стане для жителів «Новус» сімейним магазином – вирішувати кожному. Комусь подобається такий формат, а хтось надає перевагу іншим торгівельним закладам. Та добре, що в Бучі починає з’являтися здорова конкуренція у торгівлі, в даному сегменті бізнесу поступово зникає монополія. А це означає, що власники невеличких магазинів, супермаркетів та ринків робитимуть реальні кроки, щоб задовольнити споживача і надати якомога якісніші послуги.

Більше фото з відкриття магазину НОВУС в Бучі - в фотогалереї>>
3 -2

Андрій Беляков, Людмила Гладська, спеціально для www.bucha.com.ua 
Новус
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.