» » » Клени і дуби висадили біля нової гімназії в Бучі

Клени і дуби висадили біля нової гімназії в Бучі

Вздовж будівельного майданчику гімназії на вулиці Вишневій відбулася приємна і корисна акція: вчителі, батьки і учні, разом із фахівцями «Бучазеленбуд» висаджували дерева, які у майбутньому створюватимуть затишок для всіх вихованців і працівників освітнього закладу.Лариса Сторожик, директор Бучанської української гімназії, розповіла, що ця ідея з’явилася минулого тижня, коли педагогічний колектив закладу знайомився із ходом виконання робіт на будмайданчику.Тоді на екскурсію до майбутньої освітньої будівлі їх запросив Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Педагогічному колективу та батьківському комітету не лише показали зроблене та ознайомили із планами, а і запропонували прийняти участь у дизайні класів, коридорів та інших приміщень закладу. А вони у бажанні бути корисними пішли далі – і вирішили допомогти посадити дерева.

Відтепер стрункі клени вишикувалися у лінійку вздовж паркану гімназії, а на подвір’ї висаджений молодий дубок, що згодом стане величним деревом гімназистів.
У акції прийняли участь і учні, які запевнили, що наздоженуть пропущений сьогодні шкільний матеріал, а також будуть слідкувати за «своїми» деревами.
– Така практика знайомства із ходом виконання робіт започаткована у школі № 3, – зазначили у пресслужбі Бучанської міської ради. – Відтепер діалог влади і освітян вийшов за рамки одного закладу: присутні з радістю почули новину про початок будівельних робіт, які невдовзі розпочняться і на території загально-освітнього закладу № 1.

інформує газета "Бучанські новини" >>

6 0

газета: "Бучанські новини"
фотофакт гімназія міські новації Буча відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.