Окрилені народним мистецтвом

У першій декаді листопада в Україні відзначають професійне свято працівників культури та майстрів народного аматорського мистецтва.


Це свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головним життєвим кредо.
Без традиції немає культури, а без культури немає нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура. І цю, я б сказала, величну місію виконують звичайні люди, які працюють у Гаврилівському БК «Полісся».

Заклад культури «Полісся» більше 30 років є осередком духовності українського народу. І це не пафосні слова, це дійсність і суть нашої роботи. Всі хто працює в Будинку культури в повній мірі розуміють важливість роботи від директора до двірника, створюючи затишок, гостинність та розвиток, і реалізовують творчі здібності наших односельців.

На сьогоднішній день ми маємо два народних аматорських колективи.
Це лауреати і дипломанти міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних фестивалів та конкурсів – народний аматорський хор «Співуче Полісся» і вокальний ансамбль «Калиновий цвіт».

Юний колектив – дитячий вокальний ансамбль «Дармаринки» отримав високу оцінку на всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Разом зі своїм керівником він зберігає та популяризує вокальне мистецтво.
Ми пишаємося цими колективами та їхнім незмінним керівником Дарією Гисяк, яка безмежно закохана в українську пісню, фанатично віддана своїй роботі і йде по життю окрилена хоровим і вокальним мистецтвом.

Набирає творчих успіхів танцювальний гурт під керівництвом молодого спеціаліста Христини Довганич. За короткий час вона спромоглася створити хореографічну атмосферу зі своїми юними учнями, знайшла порозуміння і з їхніми батьками. Тож і мають високу оцінку на конкурсних заходах, завойовують призові місця на всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах.

У роботі Будинку культури важливу місію виконують учасники творчого об’єднання «Креатив», керівником якого є художній керівник БК «Полісся» Наталія Молчанова. У колективі є три групи різного віку; скетч група «Кадри», яка працює в стилі КВК, дитяча група «Діамант», за участю якої проходять всі свята для наймолодших і художнє читання. «Діамант» є лауреатом та дипломантом обласного конкурсу читців.
Важливу роль у культосвітній роботі відіграє звук, який забезпечує звукооператор Володимир Миліховський – справжній професіонал і помічник артистів.

Протягом року проходить багато різнопланових календарних і розважальних заходів: різдвяні, великодні, купальські свята, зустрічі з поетами, конкурси читців, виставки прикладного мистецтва тощо. Кожного місяця організовуються дитячі заходи. Колектив закладу культури в постійному пошуку нових форм роботи з населенням, враховуючи інтереси різних вікових категорій.

Можна багато розказувати про діяльність Будинку культури, без якого наші мешканці не уявляють життя. І це розуміння важливості їхньої роботи тішить співробітників БК. Лишається тільки працювати з творчим підходом, позитивною енергією і мотивацією на успіх.
Вітаємо всіх працівників культури і БК «Полісся» з професійним святом і бажаємо творчої енергії, наснаги і завжди радіти життю.інформує газета "Бучанські новини"
2 0

Буча Гаврилівка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.