» » » Ветерани громади отримали гуманітарну допомогу

Ветерани громади отримали гуманітарну допомогу

Громадська організація «Бучанська Варта» передала ветеранам Червоного Хреста, Збройних сил України, Афганістану, учасникам бойових дій різних років допомогу у вигляді продуктових наборів.


– Турбуватися про тих, хто вже не виходить з хати і навіть не встає з ліжка – почесно для волонтерів нашого міста, – зазначив військовий капелан Анатолій Кушнірчук, дякуючи громадській організації. – Незважаючи на шалено велику допомогу фронту, ви і тут активні!
Працівники територіального центру соціальної допомоги Управління праці та соцзахисту населення Бучанської міської ради разом з активістами та волонтерами доставили подарунки по домівках.
– Висловлюємо щиру вдячність ГО «Бучанська варта» за надані продуктові набори для самотніх малозабезпечених громадян похилого віку, котрі отримують соціальні послуги в нашому центрі, – зазначила директор територіального центру Світлана Жолуденко. – Завдяки турботі та любові ця прохолодна осінь стала для них трохи теплішою.
Тепер «Бучанська варта» планує поїздку в Маріуполь до моряків ударної групи кораблів ВМС ЗСУ, що несуть бойове чергування в Азовському морі. Командир групи – капітан другого рангу Максим Приходько. Щира вдячність всім за небайдужість та пряму підтримку тих, хто там, на сході країни, береже наше з вами мирне життя тут.1 0

Надія Кирилюк 
газета: "Бучанські новини"
Бучанська варта Буча фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.