» » » Буча: Зустріч з підприємцями голови ДПС України Сергія Верланова

Буча: Зустріч з підприємцями голови ДПС України Сергія Верланова

Сергій Верланов, голова Державної податкової служби України, зустрівся із підприємцями Бучанської об'єднаної територіальної громади та детально розповів про законопроекти, найближчі плани та зміни, які стосуються бізнесу та міфи, які не відповідають дійсності.
Спочатку посадовець відвідав місцевий ринок і торгівельний центр й поспілкувався із представниками бізнесу.

На початку обговорення у залі народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк зазначила, що у предвиборчу компанію багато спілкувалася з представниками бізнесу, знає про проблеми і має надію, що ця зустріч стане початком позитивних змін.
Сергій Верланов надає відповіді та роз'яснення на різноманітні запитання підприємців, більшість з яких багато років не вирішувалися.


Сергій Верланов, голова Державної податковоі служби України та народний депутат України Ольга Василевська - Смаглюк свій ранок розпочали зі знайомства з роботою місцевих підприємців на ринку та торговельному центрі.


Свій перший візит Сергій Олексійович зробив саме у наше місто невипадково: він вирішив почути про проблеми і донести всі новацііі безпосередньо під час спілкування.
Ось що написав він на своїй сторінці у соцмережах: «Нікого не попереджав, як і обіцяв. Роз‘яснюю нашим громадянам новели законопроектів про РРО.

Швидкі підсумки:
1. Усі підприємці на ринках на першій групі справно платять податки і не переживають про відносини з податковою. Багато хто знає про те, що РРО для такого виду діяльності не передбачено. Посилимо роз‘яснювальну роботу і розвіюватимемо міфи.
2. В ТРЦ підприємці говорять про те, що РРО не страшні, головне, щоб вони не здорощували ведення бізнесу! Пояснив про програмні РРО в смартфоні. Усі очікують новаціі.
3. Придбав на ринку прекрасні смаколики на вечерю. З нетерпінням чекаю повернення ввечері додому, щоб іх спробувати:)
Люди в нас прекрасні!»
Наразі триває дискусія із представниками бізнесу . Багато питань, які роками чекали вирішення .фото та відео газети "Бучанські новини"
1 0

газета: "Бучанські новини"
фотофакт Буча відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.