» » 26 -27 жовтня у Бучі відбудеться відкритий регіональний фестиваль "Таланти без меж"

26 -27 жовтня у Бучі відбудеться відкритий регіональний фестиваль "Таланти без меж"

Дводенний захід для дітей та дорослих людей з інвалідністю , а також батьків, які виховують дітей та молодь з інвалідністю пройде у мальовничому куточку Київщини - Бучі 26 -27 жовтня нинішнього року.Засновником фестивалю є Громадська організація інвалідів "Відгук". Головним партнером ГОІ та співорганізатором заходу, як завжди, виступає Бучанська міська рада. А захід відбудеться завдяки грантовій підтримці Українського культурного фонду.

Мета фестивалю – проста і зрозуміла : дати можливість людям з інвалідністю та їх сім'ям, які будуть приймати участь, самовиразитися, а також привернути до них увагу суспільства.

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова зауважив, що фестиваль є яскравим нагадуванням про безмежні можливості людської сили духу і спрямований на підтримку розвитку соціальної адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю

- Фестиваль об'єднає учасників не за станом здоров'я, а завдяки творчим і спортивним досягненням, вчергове продемонструє, що нема межі талантам.
Якщо є любов- то є щастя, є успіх. Посеред нас є люди, які віддають себе, як свічка згорають і обігрівають навколо себе інших людей, бо обрали вони своїм девізом світити і показувати шлях у майбутнє.

Фестиваль виявить обдарованих людей, їхнє вміння бути прекрасними співаками, літераторами, людьми, які, не дивлячись на стан здоров’я, не сидять, склавши руки", а йдуть до своєї мети, долаючи перепони.

Додаткова інформація за номером 0967646311 та за електронною адресою [email protected]

0 0

Відгук Стадніченко фестиваль парк Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.