» » Фестиваль "Таланти без меж" - запалюють зірки

Фестиваль "Таланти без меж" - запалюють зірки

"Таланти без меж" відкривають імена, запалюють зірки і допомагають долати проблеми


Перший фестиваль талантів відкрив творчі можливості людей, які наділені широким мистецьким баченням, багатою уявою та оригінальною фантазією, проте позбавлені повноцінних фізичних можливостей.


Чудову ідею керівника ГО "Відгук" Світлани Стадніченко підтримав Бучанський міський голова Анатолій Федорук і при першій зустрічі наголосив, що демонструвати свої вміння повинні діти і дорослі не лише з громади, а й усього Приірпіння.
Ось так і розрослался родина тих, хто до цього тримав свої роботи у себе над диваном чи столом, а написані вірші - у шухлядах, пісні чули лише рідні.
- Мистецький політ і особлива атмосфера – ось ті головні знаки фестивалю, які з перших хвилин зробили його важливим серед решти конкурсів і змагань, які прижилися у місті,- наголосив у вітальному слові радник міського голови Петро Холодило.

Одна із його сторінок зайняла окрему залу - виствка робіт із найрізноманітніших матеріалів - вишивка, бісер, стрічки, дерево, фарби, тканина і навіть пакети в руках дітей і дорослих перетворилися на такі шедеври.

Придивіться уважніше до них і ви відчуєте, чим живе кожен учасник, про що мріє, і до чого прагне.
Скажу відразу, що визначати переможців членам журі було надзвичайно складно, але їм у цьому допомагали й присутні у залі, які визначали переможців "глядацьких симпатій", віддаючи свій голос за кожного майстра.
Ось і ви перегляньте окремі роботи і скажіть, кому б віддали перемогу?
Звісно, кращих визначили, проте жоден учасник не полишав зал без нагород і відзнак.


Майстри пера, виконавці пісень і танців – для когось був дебют, а хтось уже й на Всеукраїнських конкурсах здобував перемоги . І серед тих, хто нанизує слова у рядки, ніби вишивальниці бісер – Ангеліна Познякова, у якої визріла ідея проведення заходу.


Бучанська міська рада, "Crazy-аніматори", Громадська огранізація "Бучанка", «Бучанська Спілка Ветеранів Війни, учасників бойових дій, та їх сімей», компанія Тетяна 71, приватний підприємець Наталья Сухоцька, "Бучанська варта", ТОВ "Стальпрофіль", компанія "Нове життя" та депутати - Людмила Войналович, Катерина Цип’ящук, Ніна Рибчун, Сергій Мостіпака, Вячеслав Кухаренко долучилися до проведення заходу.

Гран – прі і грошова премія від Бучанського міського голови Анатолія Федорука першого фестивалю за рішенням журі у Ольги Тимошенко (номінація «Майстри пера»).
Ще два сертифікати від ГО «Відгук» у переможців , які визначали глядачі:
Ільченко Олександр - "Співоча душа".
Ярошинський Дмитро -"Умілі ручки" .


Фестиваль підбив підсумки і «роздав» домашні завдання, насамперед, поетам: за три місяці вони повинні написати слова майбутнього гімну фестивалю, художники – намалювати його емблему.
Далі за справу візьмуться композитори, а виконувати точно є кому! Із сьогоднішнішніх учасників може такий голосистий хор вийти.
1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
відеосюжет фотофакт Буча фестиваль Стадніченко Відгук ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.