Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Бучанський футбольний клуб Меліоратор у 1/8 фіналу кубку Київської області

Бучанський футбольний клуб Меліоратор у 1/8 фіналу кубку Київської області

В поєдинку 1/16 фіналу кубку Київської області нам з жеребом дійсно пощастило.

На стадіоні в Обухові приємно грати на будь якому рівні! І газон, і організація і атмосфера там завжди футбольні. Щодо суперника, то він сподобався своєю самовіддачею. Протягом всього поєдинку Вертикаль не відсижувалася в обороні і частенько небезпечно вибігала в контратаки створювавши небезпеку біля воріт молодого Самсоненка. Останній, зігравши свою третю гру за Меліоратор, знову зберіг свої ворота сухими.

Дмитро ще не знає, що таке пропускати голи...Бучанці швидко відкрили рахунок вже на 14ій хвилині: Мар'євич зі своєї половини вивів на рандеву з голкіпером Скуратівського, капітан не схибив пробивши в ближній кут. Як не дивно, але після голу господарі навіть перехопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів, але Самсоненко та виконавча майстерність не дозволила обухівцям зрівняти рахунок. На 35-ій хвилині Джикія вивів на ударну позицію Руслана Єрмоленка який першим дотиком на замасі прибрав оборонця, а другим з правої пробив в дальню дев'ятку - 2:0!
В другому таймі малюнок гри не змінився, моменти створювали обидві команди, Петрук навіть забив, але лайнсмен зафіксував офсайд.

Перемога 2:0 на користь Меліоратора виводить бучанців в 1/8 фіналу кубку Київської області.