» » » » Чемпіонат світу з кікбоксингу: Бучанці на почесному місці!

Чемпіонат світу з кікбоксингу: Бучанці на почесному місці!

Із чемпіонату світу з кікбоксингу, що проходив у столиці Угорщини, бучанський спортсмен Максим Радько (спортклуб IPPON) повернувся із успішним результатом - четверте місце за нелегку боротьбу.
Вітаємо і бажаємо піднятися на п’єдестали світових змагань у ролі переможця!

16 -20 травня 2019 року в місті Будапешт (Угорщина) проходив “XXV” Кубок Світу з кікбоксингу “WAKO”.
Наше місто в складі Національної збірної України представляв спортсмен Бучанської Міської Федерації кікбоксингу “WAKO”, та спортивного клубу кікбоксингу “ІППОН” Максим Радько, який виступав у розділі (kick-light) серед майстрів спорту, серії “MASTER”, у ваговій категорії до 69 кг.
Даний турнір є найпрестижнішим в календарному році. Варто наголосити, що Максим здобув почесне право представляти наше місто та державу, виборовши ліцензію на Чемпіонаті України.

Змагання пройшли на високому професійному рівні. На одній арені зібралися 3200 спортсменів із 39 країн світу. В запеклих поєдинках наш земляк дійшов до півфіналу, де поступився спортсмену з Угорщини, посівши почесне IV місце.

Тренерский склад та керівництво федерації перепрошує, за не реалізовані амбіції привезти в Бучу Чемпіона Світу, але сподівається ,що за підтримки міської влади, функціонерів, друзів, зробить все можливе для виховання та підготовки не лише Чемпіонів України та Світу а й Олімпійських Чемпіонів.

Щирі слова подяки Міська Федерація кікбоксингу та спортивний клуб кікбоксингу “ІППОН” висловлює нашим друзям: Олексюку Василю Павловичу, Квашуку Олегу, Янковому Роману, Костянтину Кожухівському, Денису Ломову, а також нашим постійним технічним партнерам: керівнику фітнес-центру “SECTOR 51” Юрію Кружкову, “LEGEA UKRAINE” в особі Віталія Кокоти, та усім нашим рідним, друзям, та усім хто переживав та допомагав нашим спортсменам підготуватися та гідно представити наше місто, та державу на змаганнях міжнародного рівня.
Тренери: Ковеня Р.Л. та Ковеня Євгеній
Приєднуйтесь до родини IPPON!

Перемоги Прийдуть! Разом до Чистої Перемоги!
5 0

Кікбоксинг спорт Ковеня Эвгений Иппон Максим Радько
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.