» » » Героїв-чорнобильців пам’ятаємо!

Героїв-чорнобильців пам’ятаємо!

Мітинг-реквієм, присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, відбувся сьогодні у парку Чорнобиля.
Вшанувати пам'ять загиблих в ядерному вогні прийшли учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветерани бойових дій, школярі, мешканці бучанської громади.


Вони були серед перших, коли у 1986 році їм сказали: «Треба». Нічого не питали, забрали наспіх речі і поїхали в «зону» працювати. І врятували не лише Україну, а і сусідні держави, весь світ, який могла накрити страшна потужна хвиля радіації, якби не самопожертва і мужність тих, хто намагався ліквідувати наслідки аварії.

Пожежники, військові, міліціонери, зв’язківці, водії, будівники, енергетики, медики… Тисячі відважних хлопців та дівчат, які розуміли можливі наслідки, але не сказали: «Ні, не поїду».
Керівник Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи виступила перед присутніми із словами вдячності Героям і, від імені Бучанського міського голови, вручила подяки.

Також слово взяв голова ГО «Чорнобилець 86» Віктор Кочаровський, який теж мав нагороди Героям. Згодом, у тісному колі ліквідаторів аварії на ЧАЕС вони згадали ті страшні події й хлопців, які не дожили до цього дня.

Олександр Щербак, голова Бучанської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій, вручив Знаки народної пошани «Чорнобильський хрест» двом ліквідаторам.

Настоятель Храму Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Буча ПЦУ отець Андрій провів молебень за померлими учасниками-чорнобильцями.
Присутні вшанували пам'ять загиблих і померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.
1 1

газета: "Бучанські новини"
фотофакт Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.