» » » » Вітаємо бучанців: Чемпіонів України з кікбоксингу WAKO

Вітаємо бучанців: Чемпіонів України з кікбоксингу WAKO

Цими вихідними у місті Бровари проходили найважливіші в 2019 році всеукраїнські змагання з кікбоксингу: Чемпіонат України WAKO серед юнаків та юніорів.Наше місто в складі збірної команди Київської області представляли вихованці спортивного клубу кікбоксингу IPPON.
Максим Радько (розділ кік-лайт до 69 кг.)
Салов Родіон (розділ лайт-контакт до 69 кг.)


Змагання були проведені на високому професійному рівні, в них приймали участь більше 1500 спортсменів з 24 областей України.
У запеклих поєдинках, проявивши неабияку майстерність, міць, силу духу та жагу до перемоги.

Бучанці здолали своїх супротивників та здобули титули Чемпіонів України 2019 року з кікбоксингу WAKO. Завдяки цим високим здобуткам, спортсмени підтвердили право бути почесними членами збірної команди України з кікбоксингу та здобули можливість представляти країну на Кубку Світу з кікбоксингу WAKO, який відбудеться в місті Будапешт (Угорщина) з 16 по 19 травня 2019 року.


Вітаємо наших земляків з яскравими перемогами, та бажаємо гідно підготуватися та представити місто Буча та нашу країну на світовому рівні.
Дякуємо всім небайдужим за підтримку та всебічну допомогу у підготовці спортсменів та розвитку кікбоксингу у нашому місті.

Готували спортсменів Ковеня Р.Л. та Ковеня Євгеній
Приєднуйтесь до родини IPPON!
Разом до чистої перемоги!


6 0

Ковеня Євгеній 
Кікбоксинг Иппон Ippon Максим Радько Салов Родіон спорт Буча Ковеня Эвгений
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.