» » » Гаврилівка: «Веселка» відсвяткувала з 35-річний ювілей

Гаврилівка: «Веселка» відсвяткувала з 35-річний ювілей

Країна дитинства – «Веселка» відсвяткувала з 35-річний ювілей


Дитячий навчальний заклад «Веселка» с. Гаврилівка побудували у 1984 році, коли ввели в дію птахівничий завод, і село стрімко розвивалося. З тих пір були різні часи: на початку заклад налічував 450 вихованців, які займалися у 16 групах, у тяжкі дев’яності груп залишилося лише п’ять. Але ті час минули.

На сьогодні «Веселка» гостинно відкрила свої двері для 350 малюків, а це 12 груп. Крім того, навчальний заклад має зали спортивний і для хореографії, навчально-методичний, психологічний кабінети і клас для образотворчого мистецтва зі справжніми мольбертами.
Працює у садочку 62 співробітники, із них 22 – вихователі, які майже всі мають вищу педагогічну освіту, адже кадрів «вирощують» собі самі.
Найбільший критерій для закладу – працівники мають любити дітей, – розповідає завідуюча ДНЗ «Веселка» Наталія Розмаїта – Інші у нас не затримуються. Наші кадри все своє серце віддають діточкам.

Основне завдання, за яке піклуються у садочку – охорона здоров’я маленьких вихованців. Тож заохочують малюків по різному: спортивні розваги, малі олімпійські ігри тощо.

Грамоти Верховної Ради, відділу освіти БМР з нагоди ювілею отримали кращі працівники закладу.
На День народження прийнято ходити з подарунками. Тож гості подарували навчальному закладу сертифікат на будівництво трьох дитячих майданчиків, підписаний Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком, та багато-багато іграшок.

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова:
– Діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя. Завдання влади – допомагати дошкільному закладу, покращувати умови перебування малят. Адже саме тут діти отримують свій перший досвід спілкування у колективі, дорослішають, з цього порога починається нове життя малюків.

Зі створенням Бучанської ОТГ у нас не постають питання оптимізації чи скорочення освітніх закладів, навпаки є потреба провести термосанацію будівель.
Переконаний, що у майбутньому ці стіни виховають ще не один випуск дошкільнят, які прославлять рідний край, досягнувши вершин у різних галузях.

Олег Цимбал, начальник відділу освіти БМР
– Керівники садочку є фахівцями великого рівня, і, відповідно, ми бачимо результати їх роботи: прекрасний заклад із високим рівнем виховання. Щасливі діти, які тут є – це плід вашої невтомної роботи. Бажаємо весняного настрою, добробуту, достатку, миру!

Олег Покрасьон, в.о. старости с. Гаврилівка і Тарасівщина
– Я один із тих дітей, які першими переступили поріг «Веселки» 35 років тому. Від щирого серця особисто та від імен громади прийміть безмежну пошану і вдячність за ваше терпіння, розуміння. Низький вам уклін за ту працю, яку ви робите.


1 0

Ірина Левченко 
газета: "Бучанські новини" №12 від 21 березня 2019 року
Гаврилівка ДНЗ Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.