» » Як економити на електроенергії: Двозонний лічильник (відео)

Як економити на електроенергії: Двозонний лічильник (відео)

Заощаджувати на рахунках за електроенергію допоможе двозонний лічильник. Як він працює та скільки допоможе зекономити – розбиралися журналісти.


Як економити на електроенергії? Виявляється це можливо, якщо встановити багатозонний прилад обліку. В народі його називають «день – ніч».В квартирі Ігната Семчука щоденно ввімкнена тепла підлога та електроплита, часто працює духовка і посудомийка. У користуванні електрикою родина себе не обмежує, але все одно економить. Адже у них встановлений двозонний лічильник. З ним за електроенергію, використану вночі, сплачують вдвічі менше.
А якщо з розумом підійти до налаштувань електричних приборів – заощаджувати можна ще більше.

Але сума економії залежить від характеру споживання.
Заощаджувати з лічильником “день-ніч” найбільш вигідно тим, хто має електроопалення та часто користується електроприладами.

Ми порахували, якщо тепла підлога в оселі ввімкнена постійно, бойлер працює 3 години на день, пральна машина 15 годин на місяць, посудомийна – 10, а мультиварка 20 годин на місяць – за електроенергію доведеться сплатити 1625 гривень. Те ж саме – з лічильником день-ніч вартуватиме 1164 гривню. Тож, економія майже у п’ятсот гривень.

Для тих, у кого опалення та плита газові, економія буде не такою значною.
Щоб встановити двозонний лічильник, треба з паспортом та ідентифікаційним кодом звернутись у районний підрозділ.

Ціни на багатозонні лічильники стартують від тисячі двохсот гривень. А от за який термін він окупиться, залежить від вашого особистого споживання.
1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
тариф тарифы на електроенергию
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.