Юні бучанці – зірки цирку

У міському Будинку культури на Склозаводській під керівництвом Лариси Ткачук діє цирковий гурток «Казка», вихованці якого на святковому концерті продемонстрували неабияку майстерність і вправність. Глядачі в залі, затамувавши подих, стежили за номерами маленьких гімнастів, акробатів, клоунів, а потім із вдячністю дарували бурхливі оплески артистам.Цирк завжди був символом дитинства, радості, святкового настрою. І не дивно, що у створений у жовтні 2017 року цирковий гурток постійно приходять дітки, які бажають навчитися цього веселого мистецтва. І лише згодом вихованці розуміють, що цирк має інший бік – важка, наполеглива праця над собою, своїми вміннями, своїм тілом.

На цей час у «Казці» займається більше 20 діток віком від 7 до 12 років. І кожен з артистів обов’язково готує кілька різних номерів.

Керівник гуртка Лариса Ткачук у минулому сама займалася в цирковій студії. Згодом працювала на заводі, виховувала діточок. А два роки тому вирішила повернутися до улюбленої справи: у Будинку культури створили гурток і почали тренуватися.

– На початку до нас прийшло багато дівчат із цікавими, майже казковими іменами: Настя, Дарина,
Варвара, Каріна, – пригадує керівник. – І відразу виникла назва гуртка: «Казка».
З допомогою батьків юних артистів гурток поступово збирає необхідний реквізит і оснащення. Займаються відразу в різних жанрах: жонглювання, акробатика, клоунада, повітряна гімнастика
на кільці, полотнах, канаті, петлях.

– У нас, звичайно, більше дівчат. Адже це грація і красота. Хлопці тікають на карате, – із посмішко розповідає Лариса Ткачук. – Коли дітки приходять, вони не розуміють, який жанр обрати. Починаємо разом працювати. І ті вихованці, які прагнуть досягнень, стають вправними цирковими артистами.
Діти дуже гарні. Багато наполегливо працюють. За короткий термін опановують нові номери і з успіхом виступають перед глядачем!

Найближчі плани «Казки» – участь у фестивалі естрадно-циркового мистецтва. Тож побажаємо юним талантам успіху і визнання.
2 0

газета: №14 "Бучанські новини" від 14 березня 2019року
Ірина Левченко
міські новації освіта Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.