» » » » У турнірі з тхеквондо змагалися 280 спортсменів (відеосюжет)

У турнірі з тхеквондо змагалися 280 спортсменів (відеосюжет)

26 січня в Ірпені, у загальноосвітній школі №3, відбувся турнір з тхеквондо.

Участь у змаганнях взяли 280 спортсменів з 11 команд Києва та Київської області, у різних вікових категоріях – від шестирічних і до 14( чотирнадцяти) річних кадетів. Організували турнір місцеві тренери Олег та Світлана Опришко.

Віце-президент Федерації тхеквондо Київської області пан Михайло Процун переконаний, що заняття цим видом спорту допомагають розвивати у дітей найкращі якості.
Перемогу у першому поєдинку вдалося вибороти 10-ти річному Владиславу Дудніченку. Не зважаючи на юний вік, він вже вміє оцінити свої можливості і зробити висновки з помилок.

А для декого це було перше у житті серйозне випробування.
Останнім часом тхеквондо все більше приваблює дівчат. Адже ж не лише хлопцям подобається відчувати себе сильними.
Бали учасникам поєдинків нараховували за допомогою електронної системи, як і у змаганнях найвищого рівня. Це дає змогу об’єктивно визначити переможця.

Спортивний клуб «Taekwondo Empire» та «Імператор» брали участь у турнірі у складі обє’днаної команди ДЮСШ Ірпінь. За результатами змагань, їм вдалося вибороти перше командне місце. Найкращими спортсменами турніру було визнано Максима Шульженка та Валерію Калінчук. Бажаємо спортсменам спортсменам подальших перемог.

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет тхеквондо спорт Ірпінь ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.