» » » » У турнірі з тхеквондо змагалися 280 спортсменів (відеосюжет)

У турнірі з тхеквондо змагалися 280 спортсменів (відеосюжет)

26 січня в Ірпені, у загальноосвітній школі №3, відбувся турнір з тхеквондо.

Участь у змаганнях взяли 280 спортсменів з 11 команд Києва та Київської області, у різних вікових категоріях – від шестирічних і до 14( чотирнадцяти) річних кадетів. Організували турнір місцеві тренери Олег та Світлана Опришко.

Віце-президент Федерації тхеквондо Київської області пан Михайло Процун переконаний, що заняття цим видом спорту допомагають розвивати у дітей найкращі якості.
Перемогу у першому поєдинку вдалося вибороти 10-ти річному Владиславу Дудніченку. Не зважаючи на юний вік, він вже вміє оцінити свої можливості і зробити висновки з помилок.

А для декого це було перше у житті серйозне випробування.
Останнім часом тхеквондо все більше приваблює дівчат. Адже ж не лише хлопцям подобається відчувати себе сильними.
Бали учасникам поєдинків нараховували за допомогою електронної системи, як і у змаганнях найвищого рівня. Це дає змогу об’єктивно визначити переможця.

Спортивний клуб «Taekwondo Empire» та «Імператор» брали участь у турнірі у складі обє’днаної команди ДЮСШ Ірпінь. За результатами змагань, їм вдалося вибороти перше командне місце. Найкращими спортсменами турніру було визнано Максима Шульженка та Валерію Калінчук. Бажаємо спортсменам спортсменам подальших перемог.

1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет тхеквондо спорт Ірпінь ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.