» » У Бучі в лютому запрацює паспортний стіл

У Бучі в лютому запрацює паспортний стіл

У Бучі в лютому запрацює паспортний стіл

У лютому 2019 року в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) Бучанської міської ради планується розпочати надання паспортних послуг: оформлення та видача паспорту громадянина України у формі ID-картки, а також паспорту громадянина України для виїзду за кордон та інші супутні послуги.Отримати дані послуги громадяни зможуть у ЦНАПі на першому поверсі Бучанської міської ради (вул.Енергетиків, 12).
Вже закуплено все необхідне обладнання, проводяться ремонті роботи у приміщенні, відбувається підключення робочих станцій, фахівці проходять відповідне навчання.

Паспортний сервіс функціонуватиме за сучасними технологіями,що значно покращить та прискорить обслуговування громадян та допоможе зекономити їх час.

Отримати готові документи громадяни зможуть за місцем подання.

Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради постійно працює над збільшенням кількості та якості послуг для громадян.

Сьогодні в ЦНАПі надається 189 адміністративних послуг.

Крім того, в населених пунктах Бучанської об’єднаної територіальної громади- в приміщеннях колишніх сільських рад,почали роботу адміністратори ЦНАПів, які надаються більше 100 адміністративних та соціальних послуг для мешканців цих населених пунктів.

Стежте за нашими публікаціями і Ви першими зможете скористатися необхідною послугою!!
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
ЦНАП паспорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.