» » » » Новий рекорд бучанця на міжнародному турнірі

Новий рекорд бучанця на міжнародному турнірі

Жим лежачи 132.5кг при власній вазі 38.7кг на турнірі Гран-Прі Адреналін і новий власний рекорд, бучанець Максим Новиченко підкорив глядачів та суддів міжнародного турніру з пауерліфтингу, вразивши всіх своїм результатом.
Як це було? Та яке значення ці змагання мали для Максима...
Протягом двох днів наприкінці 2018 року найсильніші спортсмени з Білорусі, України, Грузії, Латвії, Польщі, Росії та Литви змагалися за призовий фонд у 10500$. Змагання проходили в новому ФОК Адреналін у Мінську, який перетворився на центр Сили і Змагального Духу й зібрав у своїх стінах шанувальників і любителів спорту, фітнесу та силового триборства.
Максим Новиченко поділився з журналістами газети «Бучанські новини» своїми враженнями від турніру.

– Змагання, які відбулися в Мінську, напевно, найсерйозніші за весь час моїх виступів, адже там зібралися найсильніші атлети України, Росії та Білорусі, про це свідчать три рекорди всіх часів, які було вставлено на цих змаганнях – розповідає Максим Новиченко. – Для мене це були дуже важливі змагання, до яких готувався з великим бажанням, адже від мого результату також залежало місце, яке посяде наша команда. Концентрація була максимальна, хвилювань не було, а коли приїхали вже на самі змагання, то енергетика залу дала ще більше заряду мотивації. Виходячи на поміст, я побачив величезну підтримку глядачів, відчуття неймовірні. Коли справився з новою для себе вагою, то не відразу зрозумів, що відбулося, тільки через деякий час з’явилося відчуття задоволення від пройденого шляху й розуміння, що це все недарма. Я дуже радий, що виступив зі спортсменами світового рівня, що на моїх очах писалася історія пауерліфтингу, і що я був частиною цих змагань, зустрівся особисто зі спортсменами, результати яких мотивували мене з початку моїх занять жимом лежачи. Я дуже вдячний організаторам цього свята сили за теплий прийом і можливість взяти участь у цьому турнірі.

Спілкувалася Юлія Бобрик
1 0

газета: "БУЧАНСЬКІ НОВИНИ" №1-2 від за 11 грудня 2019 року
пауерліфтинг спорт Макс Новиченко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.