» » » » У Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії «Меліоратор»

У Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії «Меліоратор»

23 вересня у Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії «Меліоратор». Усі охочі мали змогу прийняти участь у першому відкритому тренуванні та записатися до футбольної академії.З вітальним словом до всіх присутніх на урочистій церемонії звернувся голова Бучанської міської ради Анатолій Федорук:
Вітаю шановне спортивне футбольне товариство на центральній арені м. Буча. Надзвичайно приємно, що ми з Вами присутні під час такої історичної миті – перше відкрите тренування футбольної академії, яке відбудеться вже за кілька хвилин.
– Хочу зауважити, що академія розпочинає свою діяльність не лише у місті Буча, а в об’єднаній територіальній громаді. Сьогоднішній відкритий тренувальний урок проводиться з метою заохочення і залучення, а далі такі уроки будуть проводитися у кожному населеному пункту Бучанскьої об’єднаної територіальної громади.
Тож я щиро вірю, що той позитивний поштовх, який Ви робити сьогодні матиме своє логічне, добре продовження, тому що тренерський склад дуже досвідчений. Хочу подякувати всім, хто долучився до цієї роботи
.
Тренувати юні спортивні таланти будуть справжні зірки українського футболу під головуванням Олександра Алієва.
Мені було дуже приємно, коли я отримав пропозицію щодо відкриття у Бучі футбольної академії – розказав Олександр Алієв, – Я бачу як розвивається це місто, я довіряю Вашому меру Анатолію Петровичу і тому з радістю відгукнувся на цю пропозицію. Діти – це наше майбутнє, і я хочу щоб на цьому футбольному полі росли справжні зірки українського футболу. Всіх зі святом, в добру путь!

1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
футбол Меліоратор
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.