» » » В Ірпені відзначили Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками (відео)

В Ірпені відзначили Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками (відео)

На центральній площі Ірпеня 26 червня зібралась молодь, щоб заявити: «Ірпінь проти наркотиків! Ірпінь – місто здоровя!».


У рамках заходу проведено футбольний матч під гаслом «Спорт проти наркотиків» – шість команд («Фенікс», «Козаки», «Пріоритет», «Вікторі», «Світанок», «Європа») змагалися на ігровому полі школи № 12.

Забіг на дистанцію 3 км «Рух заради життя» ініціював тренер з карате, активний спортсмен Ірпеня Антон Звєрєв. Серед учасників забігу – юні спортсмени клубу «Санчін». Маршрут забігу почався з центральної площі, далі – по вулицях Слов’янській, Грибоєдова та Соборній, по парку Правика і далі по Соборній до центрального стадіону «Чемпіон», а потім – назад.

відеосюжет від ІА ПОГЛЯД


відеосюжет від ІРПНІЬ ТБ


Мета забігу – мотивація молоді за здоровий спосіб життя, демонстрація того, що в Ірпені немає місця наркотикам. Ми – здорова і прогресивна молодь, ми будуємо щасливу країну, вільну від хворобливих звичок.

26 червня – міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.За даними МВС, на сьогоднішній день в Україні офіційно налічується близько 500 тис. залежних людей, з них 171,6 тис. вживають наркотики регулярно. При цьому близько 5 тис. наркозалежних не досягнули 18 років.

Координаційна рада при виконавчому комітеті ІМР «СТОП-наркотик» спільно з громадськими організаціями закликає всіх свідомих громадян, правоохоронні органи об’єднати свої зусилля в рамках руху «Ірпінь проти наркотиків» для захисту нашої молоді від впливу наркотиків.1 0

Середенко Світлана, www.theirpin.city 
відеосюжет фотофакт Ірпінь Ірпінь ТБ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.