» » » Працівників галузі охорони здоров’я Київщини привітали у Бучі

Працівників галузі охорони здоров’я Київщини привітали у Бучі

14 червня у літньому театрі Бучанського міського парку вітали працівників галузі охорони здоров’я Київщини.


15 червня вітання будуть лунати від Бучанського міського голови Анатолія Федорука на адресу медиків громади.

Голова Київської ОДА Олександр Горган подякував медичним працівникам за роботу. Він наголосив, що про працю лікарів знає не із розповідей, бо його батьки – лікарі. Мама у свої 72 роки працює завідуючою терапевтичним відділенням.

- Поліпшення якості медичного обслуговування та наближення послуг до людей є одним із пріоритетів обласної влади. Задля цього ми продовжуємо втілювати проекти, аби забезпечити вищу якість медичного обслуговування мешканців області , – сказав Олександр Горган. –Втілюємо докорінні реформи в галузі, ініційовані Президентом. І я вдячний усім медичним працівникам, колективу обласного управління охорони здоров’я та всім тим, хто допомагає нам втілювати розвиткові проекти.Адже саме в такому разі ми збудуємо країну здорових і щасливих українців.

З вітальними словами на адресу медичних працівників Київщини звернувся радник Президента, депутат ВРУ Сергій Березенко, який наголосив, що уже 8 мільйонів українців підписали у ході медичної реформи декларації із лікарями, а 3 мільярди гривень вже невдовзі підуть на створені центри первинної допомоги.


-Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні,- зазначив Сергій Березенко.
-2800 медичних закладів працює у країні, а довіра до медиків – одна із найвищих у країні,- наголосив під час свого виступу народний депутат України Ярослав Москаленко . Медичну галузь депутат ВРУ назвав серцем країни і подякував за роботу , наголосивши, що це свято не тільки лікарів, але й фельдшерів, медсестер, молодшого медичного персоналу, адже ніякий сучасний прилад не замінить чуйного й уважного ставлення.
-Прийміть подяку за самовіддану працю, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру , яку ви даруєте людям. Відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання та вдячності з боку держави та суспільства,- зазначив Ярослав Миколайович.
- Особливість цього свята в тому, що велика кількість медиків будуть відзначати його на робочому місці, лікуючи пацієнтів, рятуючи життя,- наголосила директор департаменту КОДА Алла Арешкович.

Медики Київщини відзначені високими державними нагородами, грамотами і подяками голови КОДА, профільного департаменту.
Подарунком медикам стали виступи учасників пісенного фестивалю «Яскраві діти України», засновником якого є Ярослав Москаленко. Його донька Дарина, переможці обласних етапів конкурсу із Бучі- Анастасія Мурміль , Кирило Свита та фіналісти обласного етапу з міст Київщини, Ілларія, Віра Кекелія, Ніколо Петраш, заслужена артистка України Наталя Бучинська – ось такий пісенний вінок із улюблених пісень звучав зі сцени.
1 0

Вікторія Ляїовець, прес-служба Бучанської міської ради 
парк медицина Федорук Анатолій Петрович фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.