» » » Бучанських ветеранів привітали теплими словами

Бучанських ветеранів привітали теплими словами

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит.
Напередодні 9 травня волонтери «Бучанської варти», ветеран АТО Сергій Смоглій, голова Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Олександр Щербак та секретар БМР Василь Олексюк відвідали бучанських ветеранів, привітали теплими словами та вручили матеріальну допомогу від міської ради і продуктові набори від волонтерів.

«В місті лишилося 32 ветерани, ми відвідали 12 сімей тих, хто має ветеранів найстаршого віку. Бо саме вони навряд чи прийдуть до меморіалу 9 травня, а деякі точно не зможуть, - каже військовий капелан Анатолій Кушнірчук, - наприклад, Іван Березняков, тричі кавалер ордену Червоної зірки, має 98 років та, навіть, жартує, але в нього не буде здоров’я прийти».


0 0

газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.