» » 4-7 травня Буча зустріне Кубок України з велотуризму!

4-7 травня Буча зустріне Кубок України з велотуризму!

Буча справді стає велосипедною столицею Київщини!
Вже традиційними у нашому місті стали велосипедні перегони «Дивогонка» для діточок від 2 до 13 років, велозмагання з крос-кантрі «Буча-Тревел» для доросліших велолюбителів, велопробіги до Дня міста і щотижневі «велопокотеньки» для бучанців. Двічі вже Буча приймала учасників міжнародних велошосейних перегонів «Tour of Ukraine».4-7 травня за сприяння Бучанської міської ради вперше у Бучі відбудеться Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків (12-17 років), до яких долучаться команди із 11 областей України.


Організатори змагань – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Центр творчості дітей та юнацтва Київщини та Бучанський центр позашкільної роботи відділу освіти Бучанської міської ради.

5 травня юні туристи-спортсмени змагатимуться на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», а наступного дня на юних велотуристів чекатиме випробування на дистанції «Ралі» протяжністю понад 40 км мальовничим Київським Поліссям.


Головна локація змагань – поблизу кар’єру у районі «Склозаводська».

Запрошуємо всіх підтримати юних українських спортсменів та насолодитися молодечим завзяттям, гартом, вишколом, гартом і «крутими» велосипедами.
1 0

Бучанський центр позашкільної роботи 
БЦПР велогонка афіша Склозаводська Кубок велосипедного туризму
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.