» » Підсумки Бучанського етапу Міжнародної велогонки

Підсумки Бучанського етапу Міжнародної велогонки

- Велоспорт — один з найбільш вражаючих видів спорту,- зауважив у розмові з організаторами та суддівською колегією мер міста Анатолій Федорук. - І ми дуже раді, що не лише бучанці, а й мешканці сіл і селищ, які виявили бажання утворити об’єднану громаду, змогли насолоджуватися цим видовищем і побачити світових зірок не лише у Бучі, а й на вулицях своїх сіл.

Олександр Башенко, президент Федерації велосипедного спорту України додав, що географія команд-учасників поширилась майже на всі континенти. Близько 160 велогонщиків з різних країн світу пролетіли вулицями на шаленій швидкості, яка в середньому становила 40 – 45 кілометрів за годину виборюючи перемогу в змаганнях.

Упродовж дня кожен учасник двох стартів – командного і групового подолав майже 100 кілометрів.

«Tour of Ukraine» включена в міжнародний европейський календар UCI (Міжнародний Союз Велосипедистів). І зареєстрована, як гонка класу 2.2 - багатоденна гонка, в якій можуть взяти участь команди рівня UCI continental, національні збірні, регіональні та клубні команди.

Список команд переможниць очолює українська команда Кolss, друга у гонщиків з Астани і третій результат у спортсменів з Мінська .
Аби визначити переможців ,довелося застосовувати метод фотофіксації. І ось імена переможців: Сергій Папок(Білорусь), Нурболанд Кулємбетов ( Казахстан ) та Андрій Кулик (Україна ) вибороли відповідно золото, срібло і бронзу під час другого етапу гонки.

Нагороди перможцям вручали мер міста Анатолій Федорук та Олександр Башенко- президент Федерації велосипедного спорту України.
Сьогодні уболівальники побачили яскравих велогонщиків, самі відчули увесь цей драйв від перегонів. І можливо, хтось зупинитися, задумається і вирішить і собі чи дитині придбати велосипед і довести «Буча – місто спорту!». Побажаємо вітчизняним спортсменам перемог!!!!

відео з фіналу:


фото на згадку:2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
велогонка фотофакт відеосюжет Tour of Ukraine Тур України – 2016 Центральний парк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.