» » Випускний бал у Бучі проведуть 23 червня

Випускний бал у Бучі проведуть 23 червня

«Освітянські обрії» проведуть 17 травня , а 23 червня - «Прощальний бал наш випускний»


Навчальні заняття у школах завершуються 25 травня 20018 року. Цього ж дня в закладах загальної середньої освіти міста буде проведено свято «Останній дзвоник».
Державна підсумкова атестація проводиться:
- у 4-х класах із української мови та читання, математики в терміни визначені педагогічною радою кожного закладу освіти;
- у 9-х класах з 29 травня по 14 червня з трьох предметів: української мови, математики, а також предмета за вибором закладу освіти.
Документи про базову освіту вручаються учням 9-их класів – 15 червня.


Державна підсумкова атестація в 11-х класах буде проходити у формі ЗНО в пунктах тестування з трьох предметів з 22 травня по 13 червня 2018 року: з української мови, математики або історії України (на вибір учнів), третій предмет на вибір учнів.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 23 червня 2018 року. У цей же день буде проведено традиційне загальноміське свято «Прощальний бал наш випускний», на якому будуть нагороджені випускники–медалісти.

На базі Бучанських НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №3 та №4 буде організовано роботу пунктів тестування на час проведення ЗНО – 2018:
- 1 червня – англійська мова;
- 4 червня – біологія;
- 6 червня – історія України.

0 0

освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.